Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5. oktobar

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Daj Pangosa nek ide sve u qrac
      [TW]https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/1276414061081657344?s=19[TW]

      Comment


      • Eurohoops je samo preneo vest sa Nova. rs

        Comment


        • Jel ovi rumorsi, Garcie, Eurohoopsi i ostali jebivetri imaju jos neke klubove u Evropi da bacaju bombe ili se samo sa nama bave.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Jel ovi rumorsi, Garcie, Eurohoopsi i ostali jebivetri imaju jos neke klubove u Evropi da bacaju bombe ili se samo sa nama bave.
            Ne mrachi! Znas i sam da smo zainteresovani, pitanje samo jel on ima boljih ponuda u smislu uloge a da nije alav za pare. Realno od ovih koji su slobodni je bas po mjeri za nas.

            Comment


            • Koliko ova situacija oko covid-a remeti i otežava planove oko sklapanja tima?

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ne mrachi! Znas i sam da smo zainteresovani, pitanje samo jel on ima boljih ponuda u smislu uloge a da nije alav za pare. Realno od ovih koji su slobodni je bas po mjeri za nas.
                Nemoj da ti posaljem Coopera sada da ti objasni koliki nam je budzet, jos ako mu se LosmiSk pridruzi naebali smo.

                Comment


                • Pangos bi bio bas top resenje!

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Nemoj da ti posaljem Coopera sada da ti objasni koliki nam je budzet, jos ako mu se LosmiSk pridruzi naebali smo.
                    Bicu dobar

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Pangos bi bio bas top resenje!
                      Nnoko & Loyd, meni je jedino Pangos top rješenje gledajuci ovu dvojicu a vala i ostatak rostera sa nasim pasosom. Onda moze i A. Hamilton + neki suter (moze i Nedovic ja imam ogromne simpatije za njega a znam da nije pravi fit za roster). U ostalom kako Sale odredi nase je da postujemo al ovo samo neka zelja sta bih volio da gledam ne i apsolutna tacnost.

                      Comment


                      • Ne bih rekao da imamo pare za Pangosa i Nedovica. Treba 1,5M za njih dvojicu.

                        Comment


                        • Zanimljivo je kako se stranci, i to kvalitetni, ne gnušaju Zvezde dok domaće igrače ni puškom ne možeš da nateraš da dođu. Ali i bolje po nas.

                          Comment


                          • Originally posted by FKCZ View Post
                            Zanimljivo je kako se stranci, i to kvalitetni, ne gnušaju Zvezde dok domaće igrače ni puškom ne možeš da nateraš da dođu. Ali i bolje po nas.
                            Nije bas tako. Dosli bi kod nas trceci mnogi, ali ih mi necemo. Jedino Markovic je odbio da igra za iste pare kod nas. Ovi drugi igraju za mnogo vise novca i normalno je da hoce da se obezbede. Ja sam ubedjen da bi Teo dosao kod nas da ga Sale nije platio X4 u Virtusu.
                            Last edited by Storm; 26-06-20, 11:47.

                            Comment


                            • Pangos je mozda treci play Barse ako dodje Kalates i ostane Uertel. Da li on vidi sebe tamo kao Uskokovic za bogate u tim godinama, mislim da na to nasi pikiraju da mu se daju kljucevi od tima. Nekada uloga je vaznija od novca.
                              I ove godine bez obzira na povredu koju je imao , Uertel, Dilejnim pa tek onda on jer realno treci po kvalitetu da se ne lazemo.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Pangos je mozda treci play Barse ako dodje Kalates i ostane Uertel. Da li on vidi sebe tamo kao Uskokovic za bogate u tim godinama, mislim da na to nasi pikiraju da mu se daju kljucevi od tima. Nekada uloga je vaznija od novca.
                                I ove godine bez obzira na povredu koju je imao , Uertel, Dilejnim pa tek onda on jer realno treci po kvalitetu da se ne lazemo.
                                Mozda on nema sto imaju ova dva ali ima sve sto nama treba. Sad koliko je on spreman da igra makar blizu onih sezona iz Zalgirisa to nek procjene iz s staba.
                                On je meni onaj klasicni plejmejker, cini saigrace boljim, zna da sutne za 3 zna sa obje strane penala, zna da udje, doda pas spolja... Meni se svidja kako je odigrao sad dal zbog cjelokupnog tima Zalgirisa il je stvarno dobar ne mogu da ocjenim ali ono sto je tamo igrao nama sad treba.

                                Comment

                                Working...
                                X