Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sarac Slozio bih se u potpunosti, sa gore napisanim u vezi sa domacim igracima! Domaci igrac je zlata vredan, e sad, izgubili smo kontinuitet jer nismo poslednjih par sezona imali kontinuitet u radu prvog tima, menjali smo trenere itd. Pojedini igraci nisu dovoljno napredovali! Sada da bi vratio domaceg igraca a da je finansijski ostvariv treba da bude neko iz povreda u padu ili neko ko je u godinama, opet u padu! Ili pak trece, najmanje verovatno da smanji finansijska potrazivanja na minimum iz ljubavi! Gore navedenom spisku moze se dodati Stefan Jovic, koji nema jos uvek ugovor sa Himkijem jer ima 1+1 klauzulu koja jos uvek nije aktivirana, ali svakako spada u kategoriju reprezentativaca nase zemlje, sto automatski znaci da je platezno opravdano zahtevan! Nama ne preostaje nista drugo, nego da uporedo jurnjave za rezultatima damo i PRAVU sansu domacem igracu! Eto najverovatnije ce u rosteru biti Radanov i Uskokovic, mozda i Simanic, sto je za tim sa velikim ambicijama sasvim doboljno! Na njima je da rade i da naprave iskorak, niko nikada nije dobio sansu, jer je nije zasluzio i krvavo je opravdao, koliki god talenat bio! Dokaz za to je Borisa Simanic! Tu je godinama i dalje je veciti talenat, promenio se 5 trenera, mora da je onda do njega! A vec od domacih imamo Dobrica, Davidovca, Lazica, Kuridzu, verovatno Kuzmica, jos nisu otpisani zvanicno Ristic i Jovanovic, po meni je veci problem sto niko od domacih jos uvek nije kadar da bude nosilac! Od Jovica, Gudure, Kalinica, Bobija, nemamo domaceg igraca oko koga se vrti igra! A posto nemamo para da to platimo, onda moramo da budemo strpljivi i da tog nekog napravimo!

    Comment


    • Ako dolazi Simonovic onda neko od domacih ide. Mi na 3 i 4 imamo 6 igraca. Lazic, Dobric, Deda, Simanic, Kuridza i Rit. Neko je tu onda visak. A ako dovodimo i Kalinica onda ide jos jedan. Za Dangubica ja stvarno ne vidim mesto. Ni ove postojece ne bih menjao za njega.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Ako dolazi Simonovic onda neko od domacih ide. Mi na 3 i 4 imamo 6 igraca. Lazic, Dobric, Deda, Simanic, Kuridza i Rit. Neko je tu onda visak. A ako dovodimo i Kalinica onda ide jos jedan. Za Dangubica ja stvarno ne vidim mesto. Ni ove postojece ne bih menjao za njega.

        Borisa izlazi na draft krajem oktobra, posle toliko godina ugovora to nam je jedina sansa da se naplatimo za sve ove godine njegovog "igranja" kod nas. Tako da on pocinje ligu svakako, nova sezona NBA nece poceti pre decembra.
        Ne mozes da dovedes startnu 4ku stranca na postojece visoke koje vec imamo.
        Reath je mlad igrac, dve godine, svakako i daleko jeftiniji od bilo kog igraca kojeg mozda dovedemo, Simon je vidjen da zavrsi karijeru kod nas, fizicki je uvek bio spreman, zna klub, vojnik klub, tu ce verovatno biti na poziciji Keselja a ne da budeo glavni igrac.

        @navisk

        Jovic je potpisao dvogodisnji ugovor, nije 1+1 i svakako ostaje u Himkiju za 850 k ove sezone. Cak i da je player option kao sto kazes on ce ostati tamo jer je svakako prvi play Himkija i ne mozemo ni blizu da pridjemo ponudi Himkija.
        Last edited by Šarac; 24-06-20, 18:37.

        Comment


        • Ma taj plej što ga krijete ili kombo, to je neki sigurno što ima neke veze sa Partizanom.

          Nego Šarac, jesu to braća zakopala ratne sekire sa gazdom? Kaplje ko u najbolje dane, a nije bilo ovog optimizma pre 20 dana.

          Ili sam nešto propustio


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ma taj plej što ga krijete ili kombo, to je neki sigurno što ima neke veze sa Partizanom.

            Nego Šarac, jesu to braća zakopala ratne sekire sa gazdom? Kaplje ko u najbolje dane, a nije bilo ovog optimizma pre 20 dana.

            Ili sam nešto propustio


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Odgovorio sam vec nasem drugu koji se brine za budzet Srbije i penzionere i odakle nam pare.

            Posto nismo zavrsili proslu godinu, nismo ni potrosili sve pare zbog racionalnog poslovanja, 7000 sezonskih, ko zna koliko majica, solja i upalljaca, onda je El donela odluku da samo 80 % od ugovora smo u obavezi da isplatimo igracima.

            Ovi novi igraci su videli kako nam najbolji igraci prave duplo bolje ugovore , onda im nasa finansijska ponuda nije primarna ako znaju da ce od nas da se naplate puta tri sledece godine u ovo vreme, domaci igraci isto tako su spustili svoje uslove i prihvatili smanjenja, nova vlada isto tako gleda sa velikim optimizmom na predstojecu sezonu posto cemo biti jedina drzava u Evropi sa pozitivnim BDPom i zasto da ne plasiraju visak sredstava u najbolji sportski projekat za koje navija preko 65 % Srbije - minus par forumasa odavde.

            Stariji brat je nas navijac a njegov mladji je simpatizer komsija zajedno sa kumovima.

            Nemoj da se pecas na komsijske spinove da su igraci koji dolaze ne znam koliko skupi, bice nam budzet manji od prosle sezone ali bolje rasporedjen.
            Last edited by Šarac; 24-06-20, 19:00.

            Comment


            • Najzad, jasno, konkretno.
              Mada ima tu jos sta da se doda.
              "Sudijska organizacija", "mediji", "novinari" i td.

              Comment


              • Na kom sportu klubu igra alba? I kada?

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Daj Pangosa nek ide sve u qrac
                  Pošto smo već navikli na Kevina (Kevin Panter 1 i 2) tako i Kevin Pangos može, davaj sjuda, davaj, davaj.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Kada ipraznis magacin sa strancima, moras da ga dopunis.

                    Od domacih mozes da racunas na Radanova, Simonovica/Dangubicca,Uskokovica, i mozda Nedovic/Kalinica.

                    Sada bih te zamolio da li imas jos neke domace igrace koji mogu da popune ova mesta koje smo doveli i koje cemo tek dovesti na poziciji stranca.
                    Aпић, видели смо какав је лажњак продао Љуљу, Јака ето пропао, Препелчић, Пено као најближи томе да постане ел плеј, Неда.

                    Није неки Бог зна какав избор али има шта да се пребере.

                    Неко споменуо Вонамејкер он и Килер Милер из Бросеа Тринкијевог су ми увек били сан да играју у Звезди.

                    Comment


                    • Originally posted by Triple View Post
                      Aпић, видели смо какав је лажњак продао Љуљу, Јака ето пропао, Препелчић, Пено као најближи томе да постане ел плеј, Неда.

                      Није неки Бог зна какав избор али има шта да се пребере.

                      Неко споменуо Вонамејкер он и Килер Милер из Бросеа Тринкијевог су ми увек били сан да играју у Звезди.
                      Apic? Da li mislis da ima interes da bude treca opcija na 5 kod nas, posto na 4 ne moze nikako.
                      Jaka i Prepelic su slovenci. Peno je grobar i nema nameru da igra kod nas, a ja bih svakako bojkotovao gledanje nasih utakmica sa njim u dresu. Nedovic mozda, ali male sanse.

                      Vonamaker i Miler imaju cvrste ugovore u NBA pusti tog sto je bacio zisku.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Odgovorio sam vec nasem drugu koji se brine za budzet Srbije i penzionere i odakle nam pare.

                          Posto nismo zavrsili proslu godinu, nismo ni potrosili sve pare zbog racionalnog poslovanja, 7000 sezonskih, ko zna koliko majica, solja i upalljaca, onda je El donela odluku da samo 80 % od ugovora smo u obavezi da isplatimo igracima.

                          Ovi novi igraci su videli kako nam najbolji igraci prave duplo bolje ugovore , onda im nasa finansijska ponuda nije primarna ako znaju da ce od nas da se naplate puta tri sledece godine u ovo vreme, domaci igraci isto tako su spustili svoje uslove i prihvatili smanjenja, nova vlada isto tako gleda sa velikim optimizmom na predstojecu sezonu posto cemo biti jedina drzava u Evropi sa pozitivnim BDPom i zasto da ne plasiraju visak sredstava u najbolji sportski projekat za koje navija preko 65 % Srbije - minus par forumasa odavde.

                          Stariji brat je nas navijac a njegov mladji je simpatizer komsija zajedno sa kumovima.

                          Nemoj da se pecas na komsijske spinove da su igraci koji dolaze ne znam koliko skupi, bice nam budzet manji od prosle sezone ali bolje rasporedjen.
                          Reci lepo ljudima da se to odradi sa par gaza na pinku i hepiju...onda ode Cova u Kinu i dovede knesku zeleznicu kao sponzora

                          Neverovatno gde mi zivimo.

                          Meni je skroz ok da daju i 15m iz tih crnih fondova, meni vise smeta sto se ti ubi sa ovim bajkama...doduse plodno tlo smo za to...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Novosti kažu da će i JJ Obrien kod nas.

                            Comment


                            • @LosmiSK

                              Ti ako nisi prepoznao u mom upisu cistu sprdnju ja stvarno tebi ne mogu pomoci.
                              Zabole me uvo odakle ce klub da nadje pare, ako ce da gostuje svaki dan na bilo kojoj Tv i time da obezbedi budzet sto se mene tice moze odmah i u Zadrugu da udje.Sa Kinezima je dogovorio pravljenje kosmickog broda i dobicemo procenat od toga jer je Covic i idejni tvorac ovog robota EME. Sa Rusima je u dilu oko izgradnje juznog toka, i tu imamo %, a sa Montgomerijom ima posebne odnose pa otuda ove amere dobijamo ispod cene.
                              Ja ne razumem tvoje opterecenje sa time kako i koliko cemo mi platiti igraca, onda se ljutis kada ti kazem da si produzena ruka Tegija i opterecenosti budzetom KKCZ. Sta tebe licno kosta i opterecuje iznos para koje KK trosi na dovodjenje igraca.
                              Sto se mene tice moze svaki igrac da kosta po miliona eur mesecno, moje je da kupim tu jednu sezonsku, i da deci kada zele da idu kupim kartu. Toliko mene opterecuje klub na godisnjem nivou, ali ako si toliko socijal demokrata i toliki borac za socijalnu pravdu pa druze imao si 23 partije ove godine na izborima, sto se nisi prijavio i izborio za svoj program da drzava ne finansira vise sport u Srbiji i da se uloze pare u nesto pametnije ali me se otkaci vise sa javnim prozivkama pogotovo ovde,a na twiteru me pitas tajno sta se desava.

                              Zajebi me vise, ovo mesto je za zajebanciju a niciji zivot ovde ne zavisi od toga da li ce KKCZ da potrosi 1 ili 100 miliona eur ove godine.


                              @za ostale forumase,

                              Zaobidjite me sa pp pitanjima, imate LOSMISK on i ovako i onako sve zna pa se sa njim konsultujte a ja svakako iskreno nista ne znam u vezi pojacanja i imena.
                              Cekamo pocetak lige pa se vidimo u Pioniru/Areni ako dozvole publiku, ako ne dozvole a sve su prognoze takve, bice ovde navijanja, radovanja i tugovanja.
                              Last edited by Šarac; 25-06-20, 08:54.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                @LosmiSK

                                Ti ako nisi prepoznao u mom upisu cistu sprdnju ja stvarno tebi ne mogu pomoci.
                                Zabole me uvo odakle ce klub da nadje pare, ako ce da gostuje svaki dan na bilo kojoj Tv i time da obezbedi budzet sto se mene tice moze odmah i u Zadrugu da udje.Sa Kinezima je dogovorio pravljenje kosmickog broda i dobicemo procenat od toga jer je Covic i idejni tvorac ovog robota EME. Sa Rusima je u dilu oko izgradnje juznog toka, i tu imamo %, a sa Montgomerijom ima posebne odnose pa otuda ove amere dobijamo ispod cene.
                                Ja ne razumem tvoje opterecenje sa time kako i koliko cemo mi platiti igraca, onda se ljutis kada ti kazem da si produzena ruka Tegija i opterecenosti budzetom KKCZ. Sta tebe licno kosta i opterecuje iznos para koje KK trosi na dovodjenje igraca.
                                Sto se mene tice moze svaki igrac da kosta po miliona eur mesecno, moje je da kupim tu jednu sezonsku, i da deci kada zele da idu kupim kartu. Toliko mene opterecuje klub na godisnjem nivou, ali ako si toliko socijal demokrata i toliki borac za socijalnu pravdu pa druze imao si 23 partije ove godine na izborima, sto se nisi prijavio i izborio za svoj program da drzava ne finansira vise sport u Srbiji i da se uloze pare u nesto pametnije ali me se otkaci vise sa javnim prozivkama pogotovo ovde,a na twiteru me pitas tajno sta se desava.

                                Zajebi me vise, ovo mesto je za zajebanciju a niciji zivot ovde ne zavisi od toga da li ce KKCZ da potrosi 1 ili 100 miliona eur ove godine.


                                @za ostale forumase,

                                Zaobidjite me sa pp pitanjima, imate LOSMISK on i ovako i onako sve zna pa se sa njim konsultujte a ja svakako iskreno nista ne znam u vezi pojacanja i imena.
                                Cekamo pocetak lige pa se vidimo u Pioniru/Areni ako dozvole publiku, ako ne dozvole a sve su prognoze takve, bice ovde navijanja, radovanja i tugovanja.
                                Ajde, ajde, znas da se i ja malo salim. Sta buknes odmah, koga boli uvo odakle pare i ko koliko kosta.


                                Mora se povijati Pangos, mislim da je zeljan igre, on i Obrajan i to je to uz jos jednog komba ali 1/2, da mu je primarno kec a moze i na dvojku. Mislim da je pitanje za ovaj tim da li Kuzmic moze da se bavi kosarkom uopste vise na visokom nivou,kad bi bio valjan za 15ak minuta, to bi bilo idealno.

                                Mada sumnjam u to, placen je dosta, jedino neka redukcija plate i ako moze.

                                Pangos/Nedovic

                                Loyd/?/Lazic

                                Obrajan,Simonovic, Dobric, Davidovac

                                Simanic, Kuridza, Rit

                                Nkoko, Kuzmic, Djordjevic,Jovanovic

                                Ovaj tim moze biti opasan
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X