Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maxbet pise dee bost

    Comment


    • Maxbet napisao 17 imena do sada

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Losa sezona u Albi, a da ne pricamo o tome da je zadnjih godina sklon povredama. Ove godine nije polovinu meceva u EL igrao.
        Plus je midzet

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Losa sezona u Albi, a da ne pricamo o tome da je zadnjih godina sklon povredama. Ove godine nije polovinu meceva u EL igrao.
          Имао је у Београду ако де лепо сећам неку своју борбу и расправу са публиком

          Comment


          • Pa ako je istina ono da Obradovic zeli fizicki spremne igrace koji igraju u oba pravca spremne da izdrze sve napore onda se Siva ne uklapa u taj profil, o pauzama zbog povreda da ne pricamo.

            Comment


            • Siva je u top 5 pg u EL kad je zdrav.

              Ne da bi bio pojačanje nego jedno od većih od kad je NČ u klubu.

              Comment


              • https://www.blic.rs/vesti/republika-...crvene/91cr4mq

                A pa fino, 15god robije je malo, da se opamete takve lobanje

                Comment


                • Originally posted by FKCZ View Post
                  Siva je u top 5 pg u EL kad je zdrav.

                  Ne da bi bio pojačanje nego jedno od većih od kad je NČ u klubu.
                  Je l’ se ti zajebavas? Nas Lorenco je za njega Dzejson Kid, a Lorenco nije ni u top 10 pg u el. Siva je dobar ek plej i eventualno neki bek ap za el ekipu.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Siva je u top 5 pg u EL kad je zdrav.

                    Ne da bi bio pojačanje nego jedno od većih od kad je NČ u klubu.
                    Izvini tebra.
                    Svako ima prava na svoje misljenje, ali ovo napisano je epska glupost.

                    Comment


                    • Moj lični utisak, ja sam čovek koji ne podnosi pleja koji nema šut, zato bih uvek pre uzeo Sivu pre hajpovanog Markovića.

                      Siva je pod Pitinom na Lujvilu igrao odlično, izborio se za ugovor u Detroitu, zadnjih sezona igra odličnu košarku u Albi.
                      Vrti pik, brz, prodoran, dobar šut, igrač sistema.
                      Meni je čudno da nam je dostupan jer on ne želi iz Albe tek tako. Prošle sezone je odbio PAO i njegovog trenera Pitina.

                      Comment


                      • Ja postujem svacije misljenje. Ali stvarno decko nije ni blizu top el plej. Meni je taj Siva malo bolji igrac od Reglenda, a mnogo losiji od Kampaca. A neuporediv sa Larkinom. S njima mogu da ih uporedim jer su sva trojica midzeti. Igrace preko 1.90 koji igraju na obe strane terena necu s njim u istu kategoriju.
                        Last edited by Storm; 22-06-20, 12:37.

                        Comment


                        • Originally posted by FKCZ View Post
                          Moj lični utisak, ja sam čovek koji ne podnosi pleja koji nema šut, zato bih uvek pre uzeo Sivu pre hajpovanog Markovića.

                          Siva je pod Pitinom na Lujvilu igrao odlično, izborio se za ugovor u Detroitu, zadnjih sezona igra odličnu košarku u Albi.
                          Vrti pik, brz, prodoran, dobar šut, igrač sistema.
                          Meni je čudno da nam je dostupan jer on ne želi iz Albe tek tako. Prošle sezone je odbio PAO i njegovog trenera Pitina.
                          Ја сам тотално другачији тип од тебе и највише волим плеја типа Јовић од 1.98 калатес или Зо или Миленко Тепић који је по мени можда и највећи српски потцењен играч. Као што реч плејмејкер каже његова улога је да ствара игру да буде главни покретач игре тима да дели асистенције да напада кош, по твом да шутне по мом не треба да буде неки шутер, да игра добру одбрану. Не волим те миџет плејеве типа Сива Мекејлеб Волден.
                          Нпр пошто су ови ретки плејеви други тип ми је нешто типа Гордић не знам зашто имам превелики респект према том играчу.

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            A. Hamilton i Cody ne idu zajedno, obojici je sut ubedljivo najveca mana, ne bi imali smisla zajedno u petorci. Tu bi bilo pozeljno odabrati jednog od njih dvojice i upariti ga sa drugacijim plejom. Dobric mi isto nema smisla na 2, mozda cak pre Radanov, mada ni to nije dobro...

                            Ovo dole tesko da moze bolje, to bih odmah potpisao.
                            Ako mogu u svoju odbranu da objasnim zasto ovako. Imas ulazne parametre da ce budzet biti manji. Da se traze vec dokazani igraci u Evropi. Da ce sigurno ostati Lazic, Deda, Dobric, Kuridza i Kuzmic. Da ce u sastavu biti 2-3 igraca iz FMP. Da oprostis ali nisam imao gde da "strpam" Dobrica jer su sve ove ostale trojke losije u sutu od njega . Kad svake godine imamo bar 4 trojke. Mozda sam mogao da dodam Dedu na 4 a da eliminisem Rit-a i da dodam jos jednog Panterolikog beka ali....probao sam da se zadrzim na 10+2 igraca jer je besmisleno praviti timove sa po 15 igraca. Bas je nezgodno iskalkulisati sa ovakvim ogranicenjima.
                            Za par plejeva se slazem za sut ali sam tu probao da nadjem najbolje iz ovih gore uslova a da je novcano nama dostupno...Nije idealno slazem se.

                            Comment


                            • Sarac, javii see...

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Sarac, javii see...
                                Pitaj svog druga na MCZ on ima sve informacije pa nam ih podeli ovde.

                                Nece biti SIVO nebo svakako iako je trenutno tako ali samo napolju.

                                Eto.

                                Comment

                                Working...
                                X