Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Dobrić sa svojim ball handlingom nikako na 2.

    Comment


    • Naravno, najčistija moguća trojka na planeti.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Zvezda ili FMP? Radanov za Nova.rs otkrio gde će igrati

        https://nova.rs/kosarka/radanov-zvezda-fmp/

        Za sezonu 2020/2021. pitamo ga Zvezda ili FMP?

        “Zvezda. Pričao sam malo i sa novim trenerom Sašom Obradovićem. Fenomenalno je što ću raditi sa takvim trenerom i unapred se radujem svemu što nas čeka. Znam da ću moći mnogo da naučim i da napredujem”, kaže Radanov za Nova.rs.


        Ajd nek je sa srećon Aleksi naredne sezone.

        Comment


        • Radanov je igrac kakvog Sasa voli. Ocekivao sam da bude jedan od odabranih. I mislim da ce imati vecu minutazu od Lazica i Davidovca. Davidovca ce Sasa pre koristiti na 4 nego na 2 i 3. Spor je on za njegov stil kosarke na spoljnim pozicijama. Dobric ce isto biti mnogo vise u igri nego sto je to bio slucaj prethodnih sezona.

          Comment


          • Nema velikog izbora što se domaćih igrača tiče.

            Oni koji imaju kvalitet a još su i mladi ne treba propustiti.

            Radanov nije napredovao onako kako se očekivalo.

            Čim ga Sale želi u timu očigledno da veruje u njega.

            Verujem da će i Radanov konačno dobiti ozbiljnu šansu u Zvezdi i da će je iskoristiti.

            Konačno ima i trenera koji mu veruje.

            Comment


            • Uskokovic, Radanov, Lazic, Dobric, Davidovac, Kuzmic i Djordjevic. To su po meni sigurnih 7 od 14-15 u rosteru. Ne znam sta ce biti sa Simanicem, Kuridzom i Risticem. Jedan od prve dvojice je visak, a Rile mi se nikako me uklapa u Sasinu filozofiju. Pogotovo sto je tu Kuzmic i druge dve petice ce sigurno biti ‘lake’. Jovanovic i Ojo mislim da su vec bivsi. Tu nemam dilemu.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Radanov je igrac kakvog Sasa voli. Ocekivao sam da bude jedan od odabranih. I mislim da ce imati vecu minutazu od Lazica i Davidovca. Davidovca ce Sasa pre koristiti na 4 nego na 2 i 3. Spor je on za njegov stil kosarke na spoljnim pozicijama. Dobric ce isto biti mnogo vise u igri nego sto je to bio slucaj prethodnih sezona.
                Kada na Lazica i Dedu dodas Radanova, ne znam kako ce biti vise minuta za Dobrica, iako bih voleo to.Jos treba dodati na to da je moguce da cemo se pojacati sa cak 4 igraca na 1 i 2.
                Pre svega je ovde Lazic visak.
                Deda i Radanov ce mu biti sekundarni kreatori sa drugih pozicija.
                Za Radanova sam ubedjen da ce biti dobar. Bas mislim da ce Sale umeti sa njim.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Kada na Lazica i Dedu dodas Radanova, ne znam kako ce biti vise minuta za Dobrica, iako bih voleo to.Jos treba dodati na to da je moguce da cemo se pojacati sa cak 4 igraca na 1 i 2.
                  Pre svega je ovde Lazic visak.
                  Deda i Radanov ce mu biti sekundarni kreatori sa drugih pozicija.
                  Za Radanova sam ubedjen da ce biti dobar. Bas mislim da ce Sale umeti sa njim.
                  Mislim da se traze dva pleja i dvojka. A Radanov ce dobiti sansu. Na njemu je da je iskoristi.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Mislim da se traze dva pleja i dvojka. A Radanov ce dobiti sansu. Na njemu je da je iskoristi.
                    Ko nam je druga dvojka?
                    Ili bar kombo 2/1 sto je radio Carls

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Ko nam je druga dvojka?
                      Ili bar kombo 2/1 sto je radio Carls
                      Ne znam. Imaces ta dva pleja, dvojku i jos petoricu na spoljnim pozicijama Lazic, Dobric, Deda, Uskokovic i Radanov. To je 8 igraca na 1,2 i 3. Da li se trazi jos jedan, ne bih znao, ali onda nece biti puno prostora za Radanova i Uskokovica. Da li cemo ih ugusiti ili probati s njima u 12, pa da bar jedan postane igrac ove sezone kao Gudura npr, to moramo da odlucimo.
                      Last edited by Storm; 21-06-20, 13:56.

                      Comment


                      • Где је и шта ради уговорена 1/2 свима нама добро позната?

                        Comment


                        • Traži glasačko mesto?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Sto se Radanova tice dobice sansu ne sumnjam ali po meni nije to EL kapacitet.

                            Comment


                            • Ne treba zaboraviti ni Đorđa Pažina.

                              Ja se nadam da će naredne sezone dobiti šansu u FMP-u.

                              Ima on nešto šampionsko u sebi. Gledajući ga u juniorima Partizana on mi je bio najbolji i najtalentovaniji.

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                Sto se Radanova tice dobice sansu ne sumnjam ali po meni nije to EL kapacitet.
                                Kako uopste pricati o kapacitetu Radanova za EL Zvezdu kada znamo koliko je doprinos u EL npr. kapitena naseg tima.

                                Poenta je samo da "duh vremena" kada je Branko Lazic imao 22 godine (cuvena 2011. godina) i kada Aleksa Radanov ima 22 (ova godina). Branko je zajedno sa jos nekim igracima preko leta postao igrac Zvezde, kluba koji je prakticno bio devastiran u svakom smislu i na dnu.

                                Isti taj klub niti je imao uspeha niti neki igracki kvalitet da bi mu igrac sposobnosti Lazica bio los. Branko se svakako kroz godine i sezone svojim pre svega odnosom prema igri nametnuo raznim trenerima ali svakako i zauzimao mesto nekim novim mladjim i mozda korisnijim igracima.

                                Klub je "porastao" u medjuvremenu tako da cak i dosta kvalitetniji igraci od Lazica nisu mogli naci mesto u istom, a jedno mesto je uvek bilo popunjeno i sigurno.

                                Sada zamisljam da je neki "Aleksa Radanov" potencijal bio 2011. u FMP-u na mestu Lazica (vrlo verovatno ne bi imao 22 godine tada vec bi ga Covic prodao pre toga) i da je takodje postao igrac Zvezde to leto. Jako tesko mi je da zamislim da bi i dalje bio igrac Zvezde 9 godina kasnije, a ne nekog EL velikana ili NBA tima.

                                Comment

                                Working...
                                X