Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa dobrim skautningom i s skromnim budzetom moze dosta.

    Beron i Panter su igrali u malim ekipama dugo, Hamilton je debitovao u Dfaki prosle, pa Kori Volden iz Holona, u to Holonu sad ima Foster koji je jeftin, a uskoro ce biti preskup, pa Alex Hamilton bek iz Rishona. Jekiri bio u Belgiji i Genceru itd.

    Mnogo dobrih Amera ima za male pare.

    Tony Wroten je moja zelja duze vreme, igrao u Anvilu npr, a jedan od najboljih Amera u Evropi kad bi se gledala NBA karijera.

    Comment


    • Originally posted by FKCZ View Post
      Sa dobrim skautningom i s skromnim budzetom moze dosta.

      Beron i Panter su igrali u malim ekipama dugo, Hamilton je debitovao u Dfaki prosle, pa Kori Volden iz Holona, u to Holonu sad ima Foster koji je jeftin, a uskoro ce biti preskup, pa Alex Hamilton bek iz Rishona. Jekiri bio u Belgiji i Genceru itd.

      Mnogo dobrih Amera ima za male pare.

      Tony Wroten je moja zelja duze vreme, igrao u Anvilu npr, a jedan od najboljih Amera u Evropi kad bi se gledala NBA karijera.
      Vidis sta si sad nabrojao, dobre ubode, igrace koji za male pare odigraju dobro. Mozemo li ih zadrzati na duze, to je poenta. I sta sad, svake godine iskopati po 4-5,ne zajebati se i tako svake godine.
      Zato je nasa sudbina proizvodnja domacih na koje mozes da se oslonis.

      Comment


      • Originally posted by FKCZ View Post
        Sa dobrim skautningom i s skromnim budzetom moze dosta.

        Beron i Panter su igrali u malim ekipama dugo, Hamilton je debitovao u Dfaki prosle, pa Kori Volden iz Holona, u to Holonu sad ima Foster koji je jeftin, a uskoro ce biti preskup, pa Alex Hamilton bek iz Rishona. Jekiri bio u Belgiji i Genceru itd.

        Mnogo dobrih Amera ima za male pare.

        Tony Wroten je moja zelja duze vreme, igrao u Anvilu npr, a jedan od najboljih Amera u Evropi kad bi se gledala NBA karijera.
        Ma sve je to ok... nađeš "nove" Bilije, LB, Pantere ali i oni će otići,a relativno su male pare u pitanju da bi ih zadržao...

        Ralika između plata "novih" I poznatih, dobrih koji odlaze nije veća od 500-600k.

        To može da se reši...

        U pravu je Nas sa bespotrebnim držanjem 15-16 igrača, od kojih 3-4 uglavnom ne igraju a koštaju 300 - 400k

        Da ne pričam da konkutentniji tim povećava interesovanje publike, samim tim uvećava i prihode

        Ja sam verovatno netipičan ciganin koji mrzi prelazni rok... uglavnom odlaze najbolji

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Mali Bugarin na probi ima 15 godina Stefan Mihajlov.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ma sve je to ok... nađeš "nove" Bilije, LB, Pantere ali i oni će otići,a relativno su male pare u pitanju da bi ih zadržao...

            Ralika između plata "novih" I poznatih, dobrih koji odlaze nije veća od 500-600k.

            To može da se reši...

            U pravu je Nas sa bespotrebnim držanjem 15-16 igrača, od kojih 3-4 uglavnom ne igraju a koštaju 300 - 400k

            Da ne pričam da konkutentniji tim povećava interesovanje publike, samim tim uvećava i prihode

            Ja sam verovatno netipičan ciganin koji mrzi prelazni rok... uglavnom odlaze najbolji

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Bilo bi idealno da mozes da furas 12 standardnih ok kojih su 2 recimo top prospekti. Ali imas kup u sred sezone, ako su ti 5-6 stranci, sta ces onda? Ako ti se neko povrijedi?
            E sad ima i toga da tri igraca van rostera placas tipa 250-300k samo za ne daj Boze ne znam jel moguce registrovati juniora pa ga pozivati da igra kad prvom timu treba, mozda je tako najbolje.
            Vidjecemo sta ce Sale da iskopa, ne vjerujem da ce biti bas anonimusi.

            Comment


            • U slucaju povrede dovodis igraca na par meseci (do zavrsetka aba) i to mora da bude skup i kvalitetan igrac koji bi se odmah uklopio. Sta ti vrede klinci koji sede celu sezonu i ne mogu doneti kvalitet. Ubadali smo mi sa tim pojacanjima oko ng. Kinzi, Panter, Dion...
              Last edited by Storm; 20-06-20, 16:12.

              Comment


              • 10 igraca na ugovoru i 2 iz FMP:

                A.Hamilton, C.Miler

                Beron, Dobric

                Davidovac, Lazic, Radanov

                G.Whittington, Reath

                J.Hamilton, Kuzmic, Kuridza

                Comment


                • Koji je minimum sa kojim mora da raspolaže klub u El?
                  Ivane sasvim pristojan tim, ali pomalo jeftin cini se?

                  Comment


                  • Budzet mora biti 5mil, plata igracu ne smije ispod 80k (ovo sa platom uzmi sa rezervom, morao bih opet da provjerim al msm da se dobro sjecam). Mi smo sa tim nekim minimumom isli na 3.2mil za plate (ne znam jel bruto). Sad procitas cifre koje je Sarac okacio prije neki dan i saberes koliko nasi domaci (ovi sto su otisli ) zauzimaju pa saberi koliko imamo za pojacanja. Moze se svasta promjeniti za 2-3m al tesko da cemo zabosti nekog sponzora vise kao komsije.

                    Comment


                    • Mislim da je i ovaj "Ivanov tim", inace sasvim pristojan, u tom cenovnom rangu ne vise od tih 3.2m.
                      Mi i Mornar mrtva trka.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Budzet mora biti 5mil, plata igracu ne smije ispod 80k (ovo sa platom uzmi sa rezervom, morao bih opet da provjerim al msm da se dobro sjecam). Mi smo sa tim nekim minimumom isli na 3.2mil za plate (ne znam jel bruto). Sad procitas cifre koje je Sarac okacio prije neki dan i saberes koliko nasi domaci (ovi sto su otisli ) zauzimaju pa saberi koliko imamo za pojacanja. Moze se svasta promjeniti za 2-3m al tesko da cemo zabosti nekog sponzora vise kao komsije.
                        Imamo sanse za dobrog sponzora, krajem sledece nedelje ce biti neki konkretni dogovori.
                        Nije domaci, ali mora da dobijemo zeleno svetlo od ovog sto ce sutra da "neizvesno" pobedi.
                        Naravno mora i fk tu da se ogrebe jer tamo je rupa bez dna.

                        Da prodje ova farsa sutra pa od ponedeljka mozemo vec da udaramo f5 i cekamo kada ce biti prva objava.

                        Ono sto sam nacuo danas, NC rekao da hoce Sasi da omoguci najjacu mogucu ekipu i bukvalno pticje mleko ako mi zatrazi ima da dobije. Eto u tom je nekom raspolozenju, pa sada jedino da cekamo rezultate te saradnje.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Imamo sanse za dobrog sponzora, krajem sledece nedelje ce biti neki konkretni dogovori.
                          Nije domaci, ali mora da dobijemo zeleno svetlo od ovog sto ce sutra da "neizvesno" pobedi.
                          Naravno mora i fk tu da se ogrebe jer tamo je rupa bez dna.

                          Da prodje ova farsa sutra pa od ponedeljka mozemo vec da udaramo f5 i cekamo kada ce biti prva objava.

                          Ono sto sam nacuo danas, NC rekao da hoce Sasi da omoguci najjacu mogucu ekipu i bukvalno pticje mleko ako mi zatrazi ima da dobije. Eto u tom je nekom raspolozenju, pa sada jedino da cekamo rezultate te saradnje.
                          Vrlo lijepo ako je istina al ziv nisam odakle... Ako taj gigant uleti bice super. Msm sastaviti tim da je konkurentan za 3,2m je bas ono ziva magija.

                          Comment


                          • Raduje i obećava taj odnos uprava- struci stab - Covic.

                            Comment


                            • Hm....lici kao na predizbornu buvu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                10 igraca na ugovoru i 2 iz FMP:

                                A.Hamilton, C.Miler

                                Beron, Dobric

                                Davidovac, Lazic, Radanov

                                G.Whittington, Reath

                                J.Hamilton, Kuzmic, Kuridza
                                A. Hamilton i Cody ne idu zajedno, obojici je sut ubedljivo najveca mana, ne bi imali smisla zajedno u petorci. Tu bi bilo pozeljno odabrati jednog od njih dvojice i upariti ga sa drugacijim plejom. Dobric mi isto nema smisla na 2, mozda cak pre Radanov, mada ni to nije dobro...

                                Ovo dole tesko da moze bolje, to bih odmah potpisao.

                                Comment

                                Working...
                                X