Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probao sam, moj Slobo, da gajim calistemon vise puta. Donosio iz Italije i Grcke i nema sanse da opstane ovde kod nas.

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      Mene interesuje koji je motiv da se uopšte prica o Lazicu?
      Motiv je taj sto je igrac KKCZ, a ovde se izmedju ostalog pise i o njima.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Lazić je KK Crvena Zvezda.
      I dokle god se to ne bude usadilo u vecinu navijaca Zvezde imacemo problem.
      Cuj Lazic je KK Crvena zvezda... Nijedan igrac nije KK Crvena zvezda, a ponajmanje je to izrazito limitirani role player poput njega. Problem cemo pre imati dok su pojedinim navijacima takvi personifikacija kluba, to bas dosta govori o nacinu na koji se gleda na kosarku, a i na Zvezdu.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Poredim Rejesa i Lazica. Sta je problem? Imamo to sto imamo i time se ponosim.
      Problem je u tome sto je Rejes legenda evropske kosarke, svojevremeno standardni reprezentativac jedne od najboljih reprezentacija u istoriji kosarke, igrac koji je bio medju najboljim igracima Reala, biran u prvu petorku Evrolige... Samim tim je druga dimenzija u odnosu na Lazica, koji nikada nije bio ni medju 6-7 najboljih igraca Zvezde, a kamoli nesto vise od toga.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Ako ga respektuje svaki trener, saigrac, protivnicki igrac sto je tesko i kakav je to motiv da ga, covek koji bi trebalo da ga najviše podržava, osporava.
      Zanimljivo je kako ga ti treneri respektuju samo dok su u Zvezdi, nikom nije palo na pamet da ga povede sa sobom, sto treneri inace cesto rade sa igracima koji su im bitni...

      Opet koji je motiv... Pa eto neki bi mozda zeleli da umesto Lazica gledaju boljeg, ili bar talentovanijeg kosarkasa, to je sasvim dovoljno.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Jel bi menjao brata za nekog drugog, majku ili sina možda zato sto je tamo neki lepsi, bogatiji i sl?
      Nemoj preterivati, Lazic nije clan porodice, nego samo kosarkas i to vrlo skromnog kvaliteta.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Koliko klubova u Evropi ima svoje Lazice?
      Nijedan klub nema svog Lazica, u tome i jeste problem.

      Originally posted by L a z a R View Post
      Voleo bih i ja da pricamo o Navaru, a ne o Branku,ali hebiga on je tamo mi smo ovde i nas je Lazic i to treba prihvatiti, cuvati i praviti tvrdjavu.
      To sto je nas ne znaci da mesto u Zvezdi treba da mu bude garantovano, posebno kada je nivo igara koje pruza jako nizak. Nas je bio i Luka Mitrovic - kapiten u vreme dok je i Lazic bio u timu, igrac koji je mnogo vise doneo Zvezdi od Lazica, pa smo ga pustili kada vise nije bilo rezona drzati ga u timu, odnosno kada je od njega bilo vise stete nego koristi. I dobro je sto smo to uradili, kamo srece da se isti kriterijumi primene i na Lazica.

      Comment


      • Nas*
        Sve sto si rekao je sasvim ok i verovatno taj stav ima dosta ljudi, ali ja imam svoj i pretpostavljam da se nikada necemo sloziti o shvatanju i poimanju kolektivnog sporta vrednovanja i postovanja nekih ljudi.
        U svakom slučaju, Lazić će biti medju prvima koji ce me asocirati na uspesan period kk zvezda.

        Comment


        • Nemam problem s Lazicem, imam problem sto direktno uzima mesto Radanovu i Dobricu.

          Imas Lazica, sta ce ti Dangubic, a Dangubic je bolji igrac.

          Comment


          • Нес држиш сваког за реч, као прво Бранко јесте легенда КК Црвена Звезда јер са својих не знам ни колико наступа може да се каже да јесте.

            Друго, можемо да га упоредимо са Рејесом јер је он као што ти кажеш легенда Реала а Лазић Звезде, за разлику од Реала Звезда нема капацитет да задржи неког играча који је много добар толико дуго као што Реал има. Ето нпр да смо имали средсрва да задржимо Бобана он би оборио сваке године своје рекорде и самим тим би постао легенда мали ниси да схватиш да немамо пара.

            Немој реплику на сваку реч убедиш себе да си у праву и намећеш се тако без потребе.

            Спортски поздрав.

            Comment


            • Originally posted by Triple View Post
              Нес држиш сваког за реч, као прво Бранко јесте легенда КК Црвена Звезда јер са својих не знам ни колико наступа може да се каже да јесте.

              Друго, можемо да га упоредимо са Рејесом јер је он као што ти кажеш легенда Реала а Лазић Звезде, за разлику од Реала Звезда нема капацитет да задржи неког играча који је много добар толико дуго као што Реал има. Ето нпр да смо имали средсрва да задржимо Бобана он би оборио сваке године своје рекорде и самим тим би постао легенда мали ниси да схватиш да немамо пара.

              Немој реплику на сваку реч убедиш себе да си у праву и намећеш се тако без потребе.

              Спортски поздрав.
              Tebi mozda Lazic jeste legenda KKCZ, meni nije. Broj nastupa nije jedini kriterijum, meni licno je to cak manje bitno od nekih drugih stvari.

              Ne mozemo da ga uporedimo sa Rejesom, jer je u nekim sezonama Rejes bio najbolji igrac Reala, u nekim medju boljim igracima... Lazic nikada nije imao ni priblizan doprinos i uticaj, bio je uvek sporedan igrac.

              To da ne mozemo da zadrzimo igraca koji je mnogo dobar je jasno kao dan, to pak ne znaci da treba na silu proglasavati legendom ekstremno limitiranog sporednog igraca, koji igra kod nas samo zato sto nigde drugde ne bi mogao.

              Kada pominjes Bobana, on je u jednoj sezoni uradio vise za Zvezdu nego sto bi Lazic mogao za 20. Isto vazi i za mnoge druge igrace koji su ostajali po sezonu-dve, oni su pravili razliku izmedju pobede i poraza, uspesne i neuspesne sezone i za mene su oni simboli pobednicke Zvezde, ne nekakav Lazic.

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Tebi mozda Lazic jeste legenda KKCZ, meni nije. Broj nastupa nije jedini kriterijum, meni licno je to cak manje bitno od nekih drugih stvari.

                Ne mozemo da ga uporedimo sa Rejesom, jer je u nekim sezonama Rejes bio najbolji igrac Reala, u nekim medju boljim igracima... Lazic nikada nije imao ni priblizan doprinos i uticaj, bio je uvek sporedan igrac.

                To da ne mozemo da zadrzimo igraca koji je mnogo dobar je jasno kao dan, to pak ne znaci da treba na silu proglasavati legendom ekstremno limitiranog sporednog igraca, koji igra kod nas samo zato sto nigde drugde ne bi mogao.

                Kada pominjes Bobana, on je u jednoj sezoni uradio vise za Zvezdu nego sto bi Lazic mogao za 20. Isto vazi i za mnoge druge igrace koji su ostajali po sezonu-dve, oni su pravili razliku izmedju pobede i poraza, uspesne i neuspesne sezone i za mene su oni simboli pobednicke Zvezde, ne nekakav Lazic.
                То је твоје мишљење ја ценим то, и ако се не слажем. Зато служи форум. Спортски поздрав!

                Comment


                • Comment


                  • Antonio blakeney i Jordan crawford. Pogotovo ovaj prvi. Mlad mozda ima zelju da se oproba u evropi. Moje neke zelje za poziciju beka

                    Comment


                    • Ma Kodi Mekentajer i cao zdravo.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ma Kodi Mekentajer i cao zdravo.
                        Коди нам се нуди на инста као Партизаи Ђордију.

                        Comment


                        • Ode Čarli ???


                          American guard has an escape from his two-year deal with KK Crvena Zvezda

                          Olympiacos targets Charles Jenkins as reported by Live Sport.

                          American guard has an escape from his two-year deal (300.000 $ per season) inked last summer with KK Crvena Zvezda.

                          Jenkins averaged 3.4 points and 2.2 rebounds this season in EuroLeague.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ode Čarli ???
                            Vidi ove cifre za Charlija, a imamo ovde clana foruma koji je tvrdio da ima duplo veca primanja, a Djenka jeste bio u top 5 po primanjima.(Gist,Stratos, Kuzmic, Beron)

                            Znaci strani portal napise manju cifru nego sto se ovde spomnijala , ali mi treba da verujemo Fegiju i nasim 'realnim' zvezdasima da su nam plate bile preko 10 miliona ove godine.

                            Ovu vest treba uzeti sa rezervom, informacije su da Djenka ima porodicnih problema i da cak postoji varijanta da propusti sezonu.

                            Svakako ako i ode moze da bude samo zato sto on sebe ne vidi u novom timu i kod Obradovica, a nama to mozda i pravi problem jer je 'domaci' igrac i mogao je sigurno naci ulogu u novom timu.Ali ako ne postoji interes obe strane da se produzi saradnja a Olimpijakos moze svakako da mu plati ovu cifru, na stranu emocije, ovih 300 k $ uloziti u nesto sto ce doneti vise nego samo privrzenosti nasem klubu kao sto je Djenka imao. 300 k $ za sezonu sa dve pogodjenje trojke i % od 9 % u El ne vredi 300.000 $ bez obzira koliko ga svi cenili i voleli.
                            Mozda ima i istine u ovome jer je Djenka vec saradjivao sa Barzokasom.

                            Svakako juce je negde provuceno kojih 5 igraca su zakucani za sledecu sezonu:

                            Lazic, Dobric, Davidovac, Kuzmic, Kurdidza. (Borisa izlazi na draft a Misko nikada ne izlazi na draft ako nije siguran da moze da mu ubode ugovor)

                            Svi ostali na cekanju da li ce ostati pa i oni pod ugovorima, kao sto se iz prilozenog videti za Djenku.
                            Last edited by Šarac; 12-06-20, 10:28.

                            Comment


                            • Svakako juce je negde provuceno kojih 5 igraca su zakucani za sledecu sezonu:

                              Lazic, Dobric, Davidovac, Kuzmic, Kurdidza.
                              Onda je to ipak "rebillding"...među ovom petoricom nema ni jednog nosioca igre iz prošle sezone

                              Comment


                              • Ako Borisa zabodne NBA ugovor ove sezone onda je ta liga stvarno postala sprdnja... pa on ni u Zvezdi ne moze da se izbori u prvu petorku (nekad ispadne i iz druge) al hoce u NBA

                                Od zakucanih sam zadovoljan Davidovcem i Dobricem, ostali njaaa... ali ajde domaci su, a njih je jako tesko naci da nesto valjaju. Ja bih vise voleo Stimca mesto Kuzmica a tu verujem da sam u manjini. Takodje, Odzo?

                                Comment

                                Working...
                                X