Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Ja sam zadovoljan sto je dosao Obradovic. Svakako bi bio srecniji da je Radonjic ali ni ovako nisam nezadovoljan. Konacno ozbiljan trener.
    Nego ziv nisam da vidim kakav ce igracki kadar da bude. Mi imamo gomilu igraca pod ugovorom ali prateci Sasine ranije ekipe ne znam da li bi mu ijedan odgovarao, njegovom sistemu igre. Obicno su tu neke smallball petorke sa trojicom niskih koji umeju sa loptom(mi imamo tu Dzenkisa samo) i dvojicu pokretljivih visokih(ovde mozda Simanic upada u taj kriterijum, Gist svakako ali koliko sam razumeo on je bivsi). Da li ce Sasa da se prilagodi nama(igrackom kadru) ili cemo mi njemu?

    A nama centarska linija Kuzmic, Ristic, Stimac, Jovanovic, Odzo...
    Sve nekretnine...mora se osim Kuridže dovesti još jedna 5/4 mobilna a zahvaliti se nekima sa boldovanog spiska.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ja bi se pored pomenutog Odža zahvalila i Štimcu, Ristiću i Kuridži.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Rit potpisuje.
        Panter izgleda da odlazi jer trazi dosta vise od onoga sto mu nudimo.
        Pored Kuzmica pitanje je da li cemo imati jos nekog takvog gabaritnijeg centra, a svakako ocekujem pojacanje unutra.
        Pa obzirom da je Sasa trener tim bi mogao da izgleda zanimljivo tako da odustajem od onog Radonjicevog
        1 - Pojacanje(tipa Rocesti), Mekintajer
        2 - Panter, Dzenkins
        3 - Davidovac, Dobric, Radanov
        4 - Pojacanje(tipa Kvinsi), Simanic
        5 - Pojacanje(tipa McLean), Kuridza, Rit

        P.S. Panter ne moze da ide jer mi rusi koncepciju tima

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Pa obzirom da je Sasa trener tim bi mogao da izgleda zanimljivo tako da odustajem od onog Radonjicevog
          1 - Pojacanje(tipa Rocesti), Mekintajer
          2 - Panter, Dzenkins
          3 - Davidovac, Dobric, Radanov
          4 - Pojacanje(tipa Kvinsi), Simanic
          5 - Pojacanje(tipa McLean), Kuridza, Rit

          P.S. Panter ne moze da ide jer mi rusi koncepciju tima
          Slazem se, s tim da bih zadrzao Kuzmica.
          Dakle.

          Pojacanje, pojacanje
          Panter, Djenka, Radanov
          Dobric, Deda, Simon/Danga
          Pojacanje, Simanic, Kuridza
          Pojacanje, Kuzmic, Rit

          Za 4 i 5 moje velike zelje su Vitington iz Galate i Hamilton iz Dacke.
          Za 1 Briante Webber i jos jedan igrac .
          Nedovic bi bio TOP uz Webbera, mada ne bih se zalio ni da dovedemo nekog 1/2 amera.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Slazem se, s tim da bih zadrzao Kuzmica.
            Dakle.

            Pojacanje, pojacanje
            Panter, Djenka, Radanov
            Dobric, Deda, Simon/Danga
            Pojacanje, Simanic, Kuridza
            Pojacanje, Kuzmic, Rit

            Za 4 i 5 moje velike zelje su Vitington iz Galate i Hamilton iz Dacke.
            Za 1 Briante Webber i jos jedan igrac .
            Nedovic bi bio TOP uz Webbera, mada ne bih se zalio ni da dovedemo nekog 1/2 amera.
            a Lazić?on će 300% biti u 12

            Comment


            • Ne voli Obradovic da igra sa nepokretnim/teskim peticama. I voli petorke sa dva pleja. Tako da ocekujem tri pleja u rosteru i secu ovih klasicnih petica tipa Kuz/Ojo/Stime.

              Comment


              • Originally posted by čović19 View Post
                a Lazić?on će 300% biti u 12
                Mozda kao 11-12.igrac za nekih 10 min.kad treba spustiti loptu i stisnuti u odbranu. Sumnjam da ce imati bitniju ulogu. Isto tako mislim da ce Dobric dobiti vecu ulogu, a Deda ce na 4. Obradovic spolja forsirs prodorne brze igrace, a pod kosem pokretne centre. Nedovic i Blazic su igraci za njega. Dangubic i Lazic ne. Kuridza i Rit ce na 5, uz verovatno jos jednu 4/5 mitsku zver. Ocekujmo brzu, modernu kosarku. Ne kazem da ce dati bolje rezultate od Radonja/Vujosevic hrkljusa, ali da ce biti lepse za oko, hoce. I bice mnogo vise discipline nego u poslednjih 3 sezone. Kod Obradovica zajebancije nema. Krvava kolena se podrazumevaju.
                Last edited by Storm; 05-06-20, 11:54.

                Comment


                • Samo da ne gledam igraca koji izadje na teren kao da nam cini uslugu ili glumi neku ljubav,tipa Antic i sl.
                  Neka budemo i cetvrti - peti, ali da se vidi tim, borba, mooda.

                  Comment


                  • Budzet za plate nece preci 3.5mil, imate Sarceve brojeve koji su tacni, i u to uracunajte plate strucnog staba.
                    Koliko vam ostane za pojacanja? Pri tome vodite računa da svaki igrac pod ugovorom kojeg skracujete mora da ima klub koji ce preuzeti njegovu platu.

                    Comment


                    • Nek uzme Radonja KK Budućnost, Šakota ga je preslišao sa 30 razlike u Bajernu i 5x skupljem rosteru, da ne pravimo dalje komparacije.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Ne voli Obradovic da igra sa nepokretnim/teskim peticama. I voli petorke sa dva pleja. Tako da ocekujem tri pleja u rosteru i secu ovih klasicnih petica tipa Kuz/Ojo/Stime.
                        Znam, ali treba reci da je od svih nasih petica Kuzmic do sada bio ubedljivo najbolji defanzivac poslednih godina.
                        Ukoliko uspe koliko toliko da se povrati, svakako je pozeljan u nasem rosteru.
                        Nije na odmet imati jednog takvog centra, Rita kao 4/5 i Hamiltona.
                        Ko je njega gledao, sve mu je jasno, samo mislim da ce ga neko bogatiji pokupiti.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Mozda kao 11-12.igrac za nekih 10 min.kad treba spustiti loptu i stisnuti u odbranu. Sumnjam da ce imati bitniju ulogu. Isto tako mislim da ce Dobric dobiti vecu ulogu, a Deda ce na 4. Obradovic spolja forsirs prodorne brze igrace, a pod kosem pokretne centre. Nedovic i Blazic su igraci za njega. Dangubic i Lazic ne. Kuridza i Rit ce na 5, uz verovatno jos jednu 4/5 mitsku zver. Ocekujmo brzu, modernu kosarku. Ne kazem da ce dati bolje rezultate od Radonja/Vujosevic hrkljusa, ali da ce biti lepse za oko, hoce. I bice mnogo vise discipline nego u poslednjih 3 sezone. Kod Obradovica zajebancije nema. Krvava kolena se podrazumevaju.
                          Storm prijatelju, sta mislis za tu 4/5 zverku da dovedemo Leday-a.
                          550k dolaresa u Zalgirisu je imao.
                          Mi smo toliko dali Gistu za jedno nista.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Budzet za plate nece preci 3.5mil, imate Sarceve brojeve koji su tacni, i u to uracunajte plate strucnog staba.
                            Koliko vam ostane za pojacanja? Pri tome vodite računa da svaki igrac pod ugovorom kojeg skracujete mora da ima klub koji ce preuzeti njegovu platu.
                            Bice 'dobrovoljnog' aneksiranja nekih plata to je vise nego sigurno.
                            Kuzmic na primer, klub je imao pravo da mu da otkaz odmah jer on je potpisao a da prethodno nije prosao ni obavezni lekarski pregled jer mu se nesreca desila pre nego sto je i prosao preglede u klubu. Tako da ugovernih 400 k po godini je samo slovo na papiru. Naravno Kuzma je svestan toga i bukvalno pristaje na bilo sta samo da se vrati kosarci, tako da ne bi me zacudilo da ako ne uspe da se nametne Sasi i ostane jos do decembra u Fmpu.

                            Ostala drvna gradja na 5, ne verujem da uopste imaju bilo koga u planu. Pozajmice ili istek ugovora bez produzetka.

                            Ovo sto se pominje za Punthera, lupetanja gtr novinara, pa majku mu kako b92 zna koliko trazi Panther a nikakko da objave koliko trazi Trinkijeri za produzetak ugovora, koliko je dobio Zagorac za novi ugovor, Paige.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Znam, ali treba reci da je od svih nasih petica Kuzmic do sada bio ubedljivo najbolji defanzivac poslednih godina.
                              Ukoliko uspe koliko toliko da se povrati, svakako je pozeljan u nasem rosteru.
                              Nije na odmet imati jednog takvog centra, Rita kao 4/5 i Hamiltona.
                              Ko je njega gledao, sve mu je jasno, samo mislim da ce ga neko bogatiji pokupiti.
                              Ne kazem. Ja bih licno uvek imao jedog klasicnig centra. Ali Obradovic ih do sada nije bas forsirao. Kuzmic u formi je koristan i boljim timovima od nas, ali koliko ja cujem, prognoze nisu najsjajnije. Videcemo...

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Storm prijatelju, sta mislis za tu 4/5 zverku da dovedemo Leday-a.
                                550k dolaresa u Zalgirisu je imao.
                                Mi smo toliko dali Gistu za jedno nista.
                                Nisam ga previse pratio, ali ono sto sam video, to je to. Kod Obradovica je i nas Deon Thompson bio mitskazver, a kod nas je to izgledalo mlako. Ne mozes ti sa drzanjem lopte 15 sekundi i onda ajmo u pik da ocekujes da ti pipaci vrha table igraju. Moras bre da im izvuces igrace napolje i onda im prosledis pas na 3m, ide korak i bam zakucavanje. I Gista smo potrosili bzv. Na stranu kakav je covek.
                                Last edited by Storm; 05-06-20, 12:14.

                                Comment

                                Working...
                                X