Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    Johnny o bryant igrao za lokomotivu i makabi...
    Verovatno ga Sasa poznaje pa pravi svoju druzinu. Ja te igrace Lokoa i Makabija ne mogu da pamtim jer su oni stalno legije stranaca. Ovaj deluje zanimljivo, snazan da se gura ispod kosa a i ima sut - nije kamenjar. A bogami neko od MJK/Simona ce takodje izgubiti minutazu....pre bih rekao ovaj prvi.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Verovatno ga Sasa poznaje pa pravi svoju druzinu. Ja te igrace Lokoa i Makabija ne mogu da pamtim jer su oni stalno legije stranaca. Ovaj deluje zanimljivo, snazan da se gura ispod kosa a i ima sut - nije kamenjar. A bogami neko od MJK/Simona ce takodje izgubiti minutazu....pre bih rekao ovaj prvi.
      Ja bih rekao da će Rit tu najviše trpeti, a sigurno će se dešavati da se neće ni skidati za određene el utakmice.
      3- Dobrić, Lazić
      3-4 Davidovac
      4- O'Bryant, Simonović
      4-5 Kuridža
      5- Kuzmić, Teri

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Ja bih rekao da će Rit tu najviše trpeti, a sigurno će se dešavati da se neće ni skidati za određene el utakmice.
        3- Dobrić, Lazić
        3-4 Davidovac
        4- O'Bryant, Simonović
        4-5 Kuridža
        5- Kuzmić, Teri
        Hmmm defanzivno u pogledu citanja igre i kretnje MJK je dosta bolji od Rita, al nekako mi Rit zna lupiti dandaru, zna pogoditi otvoren sut generalno mi je drazi a sa druge strane treba ti razigran domaci za KLS i kup pa cu se sloziti sa tobom da ce Rit da trpi najviše.
        O'briant je allround igrac kakve ja volim, nije mu stran niski post kao i poludistanca. Hoce nekad da izdivlja ali ce to pod Sasom leci na umjerenu kontrolu. Ne vjerujem da je skup jer smo ga angazovali sad.
        Sa njim ce ovo biti bombona roster mada on i Terry nece zajedno na parket. Vise vidim njega i Davidovca na visokim uz tri beka tipa Walden, Lloyd, Rocesti.

        Comment


        • Još kad bi umesto Dobrića ili Lazića došla krštena trojka gde bi nam kraj bio.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Još kad bi umesto Dobrića ili Lazića došla krštena trojka gde bi nam kraj bio.
            Da li misliš da neko sme da uzme laziću mesto u ekipi? Ja mislim da neko njemu debelo (politički naravno) štiti kičmu u kk.

            Comment


            • Mislim da je on u klubu prvenstveno zbog dobrog odnosa sa Čovićem. Za Dobrića nemam objašnjenje, sem da pokazuje veliku privrženost klubu, kao i Lazić uostalom.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Mnogo smo poleteli, a i zinule goozice.
                Širokom doopetu piiiiip je mera.
                Ima li neka utakmica, a da "naši" igrači nisu dali 100%ili da su "minirali" ekipu, svlačionicu?
                Last edited by L a z a r; 15-10-20, 09:19.

                Comment


                • Mislim da je stvar gotova

                  Screenshot_20201015_101151_com.instagram.android.jpg

                  Comment


                  • Brajant je strasan igrac i sa njim dobijamo jednu od najboljih centarskih postava u celoj ligi, od ovih da kazem manjih klubova za klasu bolje. Dolazak preiskusnog Rocestija sa vec dobrim Loydom i solidnim bekovima kao Hal i Voldn, sve sem dobrog fajta za top 8 je veliki nuspeh.

                    Jeste malo cudno sto u ovakvim uslovima kad nema nikakve zarade od EL,mi ulazemo i pored gubitaka ogromne novce...ovo bi trebao biti tim koji melje, pod uslovom da dodje Brajant naravno..

                    Nije nuzno da ce ovo uspeti, ali vide se ambicije Covica koji nije slucajno rekao da vija vrh EL. Samo sto je po meni ovo malo kasno posto dok se tim skroz ne uigra proci ce neko vreme.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Srecan Dzoni svima koji slave.
                      Odlicno pojacanje, po meni bas ono sto nam treba.

                      Comment


                      • I dalje ima 17 klubova koji su platežno moćniji od nas, koji su mnogo više potrošili na ovogodišnje rostere i u tom svetlu treba postaviti očekivanja u ovoj sezoni.
                        Ali, svakako ćemo se boriti sve vreme za što bolji plasman.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Mislim da je stvar gotova

                          [ATTACH=CONFIG]17240[/ATTACH]
                          Koliko sam ispratio, on od septembra, kada je napustio Lokomotvu, ne igra nigde[emoji848]


                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Koliko sam ispratio, on od septembra, kada je napustio Lokomotvu, ne igra nigde[emoji848]


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Tacno i iskreno ja se njega plasim. Opasan je igrac al cinjenica je da je napustio klub zbog privatnih problema pa sad odjednom dostupan. Bojim se da ne izdivlja i narusi ovu ratnicku ekipu pogotovo sto ce igrati za dosta manje nego što vrijedi.
                            Vjerovacu Sasi da zna sta radi a i njemu da mu se iskreno pika rovovski basket. Ako je tako onda mi možemo u top 8 ako ova kotona ne sjebe sve.

                            Comment


                            • Ogromno pojačanje.

                              Comment


                              • Bicemo mi ludilo od ekipe videcete.

                                Comment

                                Working...
                                X