Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Lose se radi sa mladim igracima godinama. Apic, Simanic, Ristic, Radanov, Uskokovic su samo deo igraca sa kojima se ne zna sta ce. Tu da dodamo Paunovica, Momirova itd...Bukvalno nema nikakvog plana za mlade igrace. Rebic, Tejic su dobijali sansu...Micic, Guduric, Dobric, Mitrovic, Dangubic su sve igraci koji su relativno mladi igrali i dobijali minute u EL i ako neki od njih nisu imali nikakav ili veoma slab kvalitet.

    Sad mimo Simanica, najmladji igraci nam imaju 25-26godina i poprilicno je to sve sto mozemo dobiti od Davidovca i Dobrica koji jos nemaju kvalitetnu ulogu u ovom timu. Ne moze se doci do Petruseva, Simonovica, Miskovica, ne valja ni Ristic...sumnjam da ce i Djordjevic dobiti sansu ali ima mesta sa Duopa Rita...ako moze da se plati obestecenje za Obradovica i Voldena,moze i za nekog mladog i perspektivnog klinca...znam da Misko ne daje tako lako njegove centre, ali sumnjam da dobije neke ponude..kako je dao Gogu za lovu, dao bi i ove...al za nase igrace nema zelje da se ulaze....





    I sad sta je istina, 14 miliona ili smo dali pare da Obradovic izadje iz ugovora, znaci treba tebi da verujemo a ne Obradovicu koji je vise od 5 puta rekao da nikakve pare nisu date vec je to dogovor sa prijateljima kako je izasao iz ugovora.

    Za Waldena isto no koment.

    Banke nemamo trenutno a sada ces da platis Ostoji obestecenje kako da pokriva sve Batove koji mu kucaju na vrata.

    To se nece desiti niti se desilo.

    Miskovic, Simonovic, Momirov, Paunovic da igraju ravnopravno sa Sengelijom, Milutinovim, Larkinom, Svedom, hoce to.

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Znam da sam dosadan, za one koji citaju vise foruma, ali od juce je Tarik Fillip slobodan igrac. Kombo bek, sa karakteristikama sasvim solidnog plejmejkinga, two way igrac, izuzetno tehnicki potkovan, ni blizu vrhunca, i verujem, ne narocito skup. Na bar dvogodosnji ugovor.
      Misljenja?
      2.3 to na EC nivou. Ovo ostalo je korektno, teško ćemo naći pleja koji ima prosek 5 asistencija po utakmici, a takav nam treba.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        [/B]




        I sad sta je istina, 14 miliona ili smo dali pare da Obradovic izadje iz ugovora, znaci treba tebi da verujemo a ne Obradovicu koji je vise od 5 puta rekao da nikakve pare nisu date vec je to dogovor sa prijateljima kako je izasao iz ugovora.

        Za Waldena isto no koment.

        Banke nemamo trenutno a sada ces da platis Ostoji obestecenje kako da pokriva sve Batove koji mu kucaju na vrata.

        To se nece desiti niti se desilo.

        Miskovic, Simonovic, Momirov, Paunovic da igraju ravnopravno sa Sengelijom, Milutinovim, Larkinom, Svedom, hoce to.
        Pa ti si sam pisao,mrzi me da trazim....da je Volden sam platio a da smo mu mi ''malo'' povecali platu....Neki pamte sta pises..Da, Obradovicu je prijatelj ovaj iz Monaka sto je radio sa njim nekih 6-7 meseci...braca bolje reci.

        Ne moraju svi mladi igrati, izaberes 3-4 da budu u 15..i guras na neke nacine. Jok, Duop Rit ce cuvati Senegeliju i ostale, posto je najbolji postup igrac u ABA kao sto je i playbook crtao Zoc za nesretnog Alimpijevica.

        I dosadan si sa tih 14m evra koje je napisao trol Cooper...i ti se sad uhvatio toga kao pijan plota. Neverovatno xD
        Last edited by LosmiSK; 22-07-20, 10:37.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sto se tice Tarika,mogao bi ali svakako mora doci neki masiv kec. Nije los igrac, nije nista posebno po meni ali igrac koji ce isporucivati. EC je dosta slabije takmicenje od EL pa bi bilo zanimljivo videti kako ce neki igraci da se integrisu....ali licno mislim da nije EL nivo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Volden je dobio verovatno malo vecu platu nego sto je imao kod njih, ali nije sa racuna KKCZ prebaceno 150 k za njegovu slobodu.

            Sto se tice Obradovica, zaboravljas da je sa ovim istim radio i u Ukrajini, za divno cudo neki ljudi mogu i da budu prijatelji i poslodavci, tebi je taj pojam ocigledno nepoznat.

            Duop Reath i njegovi post up % nisam ja iznosio vec ljudi koji se bave analizama igraca.Koliko sam upoznat on jos nije potpisao , a ako potpise svakako ce biti najjefitiniji igrac trenutnog rostera.

            Ti si pisao da nam je proslogodisnji budzet bio preko 10 miliona, a onda se samo nastavio da ce ove sezone biti jos veci jer smo potpisali NNOKA i LOYDA,

            Sta znac da mladi budu u 15 ako ce od 80 utakmica u sezoni 70 biti na tribinama, kao da nismo imali priliku da vidimo kako su Kaplanovic, Cvorovic, Borisa, Radanov imali zapazenu minutazu kod trenera koji nam je svojom alhemijom doneo milione na racun. Doduse to je bilo dok je Zoc imao otvoren racun da kupuje i ono sto mu treba i ne treba u dogovoru sa Covicem, nije bitan bio kvaltiet, vazno da se peru pare.

            A vidim da i Vujosevic cita ovaj forum, verovatno tebe i Coopera posto je lepo izjavio da papiroloski oba kluba dobijaju od drzave iste pare, ali da KKCZ dobija vise na drugi nacin i to mnogo. Nemam dokaza ali znam, u prevodu ja citao sta pisu na forumu pa mora da je tako.

            Comment


            • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
              Na stranu to što se slažem da nije pouzdan izvor, ali kada je i B92 objavio sam samo postavio tvit.

              Ne znam tačno na koju gomilu igrača misliš, kad za bar 60-70% odokativno ne znamo status. Mada možda ti znaš nešto što mi ne znamo.

              Štimac, Kuzmić, Jovanović? Simanić, MJK? Reath još uvek nije zvaničn potpisao, kao ni Đorđević.
              Retko originalan nik i avatar.

              Izvinite na offtopicu.

              Comment


              • Ja ne znam sto su ljudi ubedjeni da ce Reath biti u nasem rosteru...Da je to sigurno klub bi vec objavio...Pritom sam cuo da nema bas zelju da se vraca u Srbiju,tako da ga ja bas ne bih ubacivao u roster.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Volden je dobio verovatno malo vecu platu nego sto je imao kod njih, ali nije sa racuna KKCZ prebaceno 150 k za njegovu slobodu.

                  Sto se tice Obradovica, zaboravljas da je sa ovim istim radio i u Ukrajini, za divno cudo neki ljudi mogu i da budu prijatelji i poslodavci, tebi je taj pojam ocigledno nepoznat.

                  Duop Reath i njegovi post up % nisam ja iznosio vec ljudi koji se bave analizama igraca.Koliko sam upoznat on jos nije potpisao , a ako potpise svakako ce biti najjefitiniji igrac trenutnog rostera.

                  Ti si pisao da nam je proslogodisnji budzet bio preko 10 miliona, a onda se samo nastavio da ce ove sezone biti jos veci jer smo potpisali NNOKA i LOYDA,

                  Sta znac da mladi budu u 15 ako ce od 80 utakmica u sezoni 70 biti na tribinama, kao da nismo imali priliku da vidimo kako su Kaplanovic, Cvorovic, Borisa, Radanov imali zapazenu minutazu kod trenera koji nam je svojom alhemijom doneo milione na racun. Doduse to je bilo dok je Zoc imao otvoren racun da kupuje i ono sto mu treba i ne treba u dogovoru sa Covicem, nije bitan bio kvaltiet, vazno da se peru pare.

                  A vidim da i Vujosevic cita ovaj forum, verovatno tebe i Coopera posto je lepo izjavio da papiroloski oba kluba dobijaju od drzave iste pare, ali da KKCZ dobija vise na drugi nacin i to mnogo. Nemam dokaza ali znam, u prevodu ja citao sta pisu na forumu pa mora da je tako.
                  Pa prosle sezone je iskreno govoreci bio jezivo velik budzet. To sto s posle sve raspalo je drugi par opanaka. Pa izbacili smo Nenadica i jos nekog nebitnog a doveli Stimca i Pantera..Necu da licitiram koliki je budzet treba da bude, posto smo se spasili premija i ostalih cuda muda ako bi uzeli nesto i dosta plata,ali da se igralo bilo bi to bas puno.

                  Za ovu sezonu ne znam iskreno, pitanje je hoce li se i igrati...videcemo ko ce jos doci/otici ali bice gotovo sigurno manji...al da sacekamo

                  Mladi igrac moze dobiti sansu kroz ABA i kroz EL uz neku doziranu minutazu i samog kvaliteta sto da. Pa necmo mi uzeti EL pa ni biti u 8 da moramo da brinemo o nekim utakmicama, mi cemo kroz ABA dobiti kontinuitet....svakako imas 26 utakmica u ABA, 34 u EL, kup i KLS gde bi trebalo biti vremena i za neke nove klince....

                  To je opet samo moje misljenje ne moras da padas u trans zbog toga,mozda i nisam u pravu.

                  Sto se tice para na crno,verujem da oba kluba rade u toj zoni na neki nacin...bio bih frapiran da nije tako.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa prosle sezone je iskreno govoreci bio jezivo velik budzet. To sto s posle sve raspalo je drugi par opanaka. Pa izbacili smo Nenadica i jos nekog nebitnog a doveli Stimca i Pantera..Necu da licitiram koliki je budzet treba da bude, posto smo se spasili premija i ostalih cuda muda ako bi uzeli nesto i dosta plata,ali da se igralo bilo bi to bas puno.

                    Za ovu sezonu ne znam iskreno, pitanje je hoce li se i igrati...videcemo ko ce jos doci/otici ali bice gotovo sigurno manji...al da sacekamo

                    Mladi igrac moze dobiti sansu kroz ABA i kroz EL uz neku doziranu minutazu i samog kvaliteta sto da. Pa necmo mi uzeti EL pa ni biti u 8 da moramo da brinemo o nekim utakmicama, mi cemo kroz ABA dobiti kontinuitet....svakako imas 26 utakmica u ABA, 34 u EL, kup i KLS gde bi trebalo biti vremena i za neke nove klince....

                    To je opet samo moje misljenje ne moras da padas u trans zbog toga,mozda i nisam u pravu.

                    Sto se tice para na crno,verujem da oba kluba rade u toj zoni na neki nacin...bio bih frapiran da nije tako.

                    Mladi igrac mora svojim radom a i kvalitetom da pokaze da je spreman da igra na najvisem nivou. Ako u FMPu ne pravis razliku ( Momirov. Paunovic) kako mislis da moze da pravi razliku i doprinese timu u postizanju rezultata ako na mnogo nizem nivou to nije u stanju.

                    Ako je ruza procvetace sto bi rekao komsijski guru.
                    Borisu cekamo koliko godina da procveta, zalivamo ga i djubrimo koliko vec godina.
                    Neka ove sezone pokusaju sa Radanovim, Uskokovicem, vise nego dovoljno, Pecarski nije jos spreman, Djordjevic mozda jeste ali neka izdominira ove sezone ABA ligu ako moze.
                    Sta jos imas od mladih koji imaju kvalitet, ne samo u FMPu, nego u Srbiji generalno, cim postanu punoletni beze na koledz, ili gde god ima neka kinta preko, da igra ovde za 500 eur mesecno ne vidim koji bi roditelj to predlozio detetu.


                    Mala dopuna , da li bi ti smeo da udjes u El sa ovim sastavom sledece sezone:

                    Hall, Uskovkovic
                    Walden Loyd,Paunovic/Momirov,
                    Dobric, Deda,Radanov,
                    Borisa,Miskovic,Pecarski.
                    Nnoko, Djordjevic, Ristic/Apic,

                    Evo sve mladi ubaceni u tim, koliko pobeda i da li bi to bio projekat za buducnost koju ti zamisljas od KKCZ?
                    Last edited by Šarac; 22-07-20, 11:47.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Mladi igrac mora svojim radom a i kvalitetom da pokaze da je spreman da igra na najvisem nivou. Ako u FMPu ne pravis razliku ( Momirov. Paunovic) kako mislis da moze da pravi razliku i doprinese timu u postizanju rezultata ako na mnogo nizem nivou to nije u stanju.

                      Ako je ruza procvetace sto bi rekao komsijski guru.
                      Borisu cekamo koliko godina da procveta, zalivamo ga i djubrimo koliko vec godina.
                      Neka ove sezone pokusaju sa Radanovim, Uskokovicem, vise nego dovoljno, Pecarski nije jos spreman, Djordjevic mozda jeste ali neka izdominira ove sezone ABA ligu ako moze.
                      Sta jos imas od mladih koji imaju kvalitet, ne samo u FMPu, nego u Srbiji generalno, cim postanu punoletni beze na koledz, ili gde god ima neka kinta preko, da igra ovde za 500 eur mesecno ne vidim koji bi roditelj to predlozio detetu.
                      Opet se igras reci i ubacujes neke stvari. Momirov i Paunovic treba da igraju u FMP-u da selekcija bude od mladih i perspektivnih igraca i da uz mozda 3-4 iskusna imaju punu minutazu i pod cenu rezultata. Kakav crni Seslija, Covic itd..ne znam ni ko igra tamo..samo talenti koji imaju nade da igraju i koje spremas za prvi tim...

                      Na to dodajem da nije cak ni nuzno da moraju doci iz FMP-a ali sve te klince bisere iz Srbije, regiona moramo da uzmemo mi.....i tu nema zajbancije, igramo EL i trebamo da budemo magnet za top grace a ne Misko.....ali tu s opet vracamo na nku drugu pricu.

                      Inace,mimo ove teme ...Bohacik je otisao u Strasbur iz Nymburka, to je jedan od igraca ispod radara kojeg smo mogli uzeti...nije ni meni pao na pamet dok nisam video da je otisao u Strasbur..Doduse zauzeo bi mesto ovom iz Ljubovije....ali to bi bila tako dobra kupovina..paklen igrac!!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by DelijaVrsac View Post
                        Posto pricate o tome da Borisa ne moze u NBA,kako je Rodionis Kurcus otisao tamo,posle provedene sezone u Barseloni B,Dzanan Musa igrao neobaveznu kosarku u Cedeviti,Goga Bitadze iz neobavezne Mege,Mokoka takodje....Nije NBA kao sto je nekada bio,zato nemojte se zacuditi ako Boki bude i igrao tamo.Pozdrav!
                        Kurucs je otisao u NBA sa 20 godina, Musa sa 19 godina nakon odlicne sezone u Cedeviti, Bitadze sa 20 godina nakon sezone u kojoj je imao 20+8 u Megi a potom igrao odlicno i EL u Buducnosti, Mokoka je potpisao two-way ugovor sa Bulsima...

                        Borisa ima pune 22 godine - to su godine koledz seniora i takvi igraci se u NBA vise ni ne gledaju kao prospekti, nego kao manje vise gotov proizvod, posebno u vreme kada svake godine u ligu ulazi gomila 19-ogodisnjaka i 20-ogodisnjaka. Bice pravo cudo ako on dobije standardan ugovor u NBA, ako namakne neki two-way kao Mokoka da pevaju od srece i on i Misko.

                        Originally posted by serbianhoops View Post
                        Iako godinama gubi vreme u Zvezdi Simanić je legitiman NBA igrač.
                        Sto legitimnog NBA igraca niko nije draftovao do sada?

                        Originally posted by Victor BG View Post
                        Kako to mislis da izvedes? Ima ugovor do kraja ljeta sl godine. Pustices ga tek tako, free da ide a imas sansu za 600k u dzep? Sem toga bas su male sanse da ga Misko ne progura, kad je Zagorac zabo i on ce.
                        Jeste, Borisa je Killian Hayes pa su bas male sanse da ga Misko ne progura. Decko nije odigrao skoro nista kao senior, a skauti ga prate od kada je imao 15-16 godina, nisu oni slepi pa da ne vide koliko malo je napredovao u tom periodu. I kakve veze sa njim ima Zagorac koji je em bio mladji, em talentovaniji, em je iza sebe imao plej of ABA lige u kome je imao 18 poena po mecu (onda kada je Mega izbacila Buducnost)?

                        Comment


                        • Mladi igrac moze dobiti sansu kroz ABA i kroz EL uz neku doziranu minutazu i samog kvaliteta sto da. Pa necmo mi uzeti EL pa ni biti u 8 da moramo da brinemo o nekim utakmicama, mi cemo kroz ABA dobiti kontinuitet....svakako imas 26 utakmica u ABA, 34 u EL, kup i KLS gde bi trebalo biti vremena i za neke nove klince....
                          Jel ti ovo kritikuješ Dejana Radonjića

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Opet se igras reci i ubacujes neke stvari. Momirov i Paunovic treba da igraju u FMP-u da selekcija bude od mladih i perspektivnih igraca i da uz mozda 3-4 iskusna imaju punu minutazu i pod cenu rezultata. Kakav crni Seslija, Covic itd..ne znam ni ko igra tamo..samo talenti koji imaju nade da igraju i koje spremas za prvi tim...

                            Na to dodajem da nije cak ni nuzno da moraju doci iz FMP-a ali sve te klince bisere iz Srbije, regiona moramo da uzmemo mi.....i tu nema zajbancije, igramo EL i trebamo da budemo magnet za top grace a ne Misko.....ali tu s opet vracamo na nku drugu pricu.

                            Inace,mimo ove teme ...Bohacik je otisao u Strasbur iz Nymburka, to je jedan od igraca ispod radara kojeg smo mogli uzeti...nije ni meni pao na pamet dok nisam video da je otisao u Strasbur..Doduse zauzeo bi mesto ovom iz Ljubovije....ali to bi bila tako dobra kupovina..paklen igrac!!!

                            Paunovic i Momirov su otisli iz FMPa jer su pokazivali nista, Paunovic ode u Dinamik jos dva ranga niza od naseg nivou i tamo isto duplo golo.

                            Ajde molim te ne kaci igrace koji iz lige bez briga odu u klub lige sampinjona. Ja razumem da neki igrac iz Ec zavrsi u nekom El za nekih 250 do 300 k i kazes eto sto kod nas nije dosao, ali molim te igrace iz Nymburka ovde treba da secemo vene da dodje na mesto igraca u kojeg si se kleo ali pod drugim trenerom. Verovatno si i u Milka Bjelicu i Lipovija kleo ali to je opet druga tema.
                            Svaki mladi igrac koji zeli da igra u KKCZ smatra da treba da ima ulogu i minutazu, ocekuje minimum 100 k po sezoni, i svi misle da mogu preko Miska to da ostvare. Pa onda zavrse kod Miska koji ih seta kao ja palete po Americi, pa tri palete u Chicago, dve u Pitsburgu i ostatak zavrse u Miamiju
                            Tako i on igrace potpise, i seta iz kluba u klub sve pod pricom, i tebe cu kao i Jokica da odvedem u Nba. Pa sto nam nije dao Simonovica, Miskovica, Luwawua, Bitadzea, Jokica, Zagorca, Jaramaza, on je njihov vlasnik i ima svoj plan sa njima.

                            Fmp ne moze da bude sastavljen samo od klinaca, nece uzeti dve pobede u ABA LIGI sa ili bez Filipa, Seslije, ni Mega ne bi opstala u ABA ligi da svake godine, neki Novica, Perry, ili tako neki matori ne dodje da pripomogne.

                            Comment


                            • Necemo valjda opet uvlaciti Radonjica u pricu... Sigurno ce nam ove sezone startna cetvorka biti '99 godiste, bekap cetvorka '01, bekap trojka '99 godiste, ili mozda bekap dvojka '00 godiste...

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Jel ti ovo kritikuješ Dejana Radonjića
                                Ne. Sam znas da je u toku rada Dejana Radonjica bilo mnogo tesko u borbi za prve trofeje posle xxx godina i EL posle15g itd...

                                Imao sam negde obradjeno ali ne mogu naci a necu opet pisati.Postotak poena domacih igraca u ABA, EL naspram ukupnog broja poena cele ekipe i taj broj se smanjuje svake sezone sve vise i vise.

                                Svoju sansu su u prvom timu dobijali Tejic,Rebic, Kaplanovic, Aranitovic,Simanic Radanov a da nisu imali vise od 18godina. Guduric20g i tuce igraca od 22-23godine gde ubrajam.Dobrica,Mitrovica, Dangubica,Micica, Jovica i Kalinica i sve ostale....

                                Da jos dodam, da je Marko FCKING Simonovic bio prvi strelac EL tima i da je Bobi takodje bio najbolji strelac tima kao domaci igrac.

                                Meni je najveci blam u Covic eri, nije cak bio ni Filip, vec njegova ''zamena'' Nenadic kojeg su gurali na keca....cela ta prica je bila jeziva i drugaciji epilog nije mogao da se zavrsi.

                                Jedina svetla tacka u post Radonjic eri jeste bio F4 ABA lige.....i mecevi protiv Buducnosti, ostalo je sve apsolutno za zaborav...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X