Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Hoće li biti večeras obraćanja?

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    Neće.

    U 15h obratio se Kon sa kolegama izvestio šta i kako i to je to za danas.

    Od sutra obraćanja će biti od tri popodne.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kinezi kazu da nemaju vise lokalnu transmisiju, nego da su to sve ljudi koji su dosli iz inostranstva.
      Ja znam da sam procitala da se oni spremaju da 15.aprila nastave kosarkaso prvenstvo.
      Bez publike.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Danas preko 50% zarazenih od ukupnog broja testiranih.
        Zeni u zgradi pored moje rekli da sedi kuci u izolaciji a ona sumnja na virus, dosla iz Belgije. A njoj lose, nisu ni test uradili. Rodjena sestra od coveka gde uzimam med.

        Horor jbt, ko zna koliko ima takvih slucajeva. Verovatno je stigla naredba da se sto manje testira.
        Takođe, nema u statistici broj izlečenih. Sin od moje koleginice koji je među prvima dobio koronu od petka nema temperaturu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • [emoji28][emoji28][emoji28]

          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Bez publike.
            Pa dobro, ali ipak planiraju da nastave u relativno skoro vreme.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I kancelarka Angela Merkel ide u karantin.
              Bila u kontaktu sa zaraženim zdravstvenim radnikom.

              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

              Comment


              • U Španiji od 32000 zaraženih - 3400 zdravstvenih radnika, 10%

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  I kancelarka Angela Merkel ide u karantin.
                  Bila u kontaktu sa zaraženim zdravstvenim radnikom.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                  U kakvom kontaktu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • I USA ocigledno krenule putem Juzne Koreje i Nemacke, putem masovnog testiranja. Koji sve vise deluje kao pravi put. Juzna Koreja je pre par nedelja bila ispred Italije, i krenuli su masovno da testiraju i u ogromnom su padu, a i % zrtava je jako mali. Nemci isto tako nizak % zrtava. Pre neki dan imali 4000 novih pa 3000, pa 2600 juce, danas 2442 i samo 9 zrtava. USA danas 14000 novozarazenih i ispod 100 zrtava. Sve to je daleko ispod 1%, dok u ITA i ESP je preko 10% ili oko 10% danima. Kad znas gde je virus, lakse je smanjiti smrtnost. Zato ja ne volim nasih 34/61 i vise bih vole 200/10 000, ali naravno 95% drzave nema resurse i kapacitete kao ove 3, i svoje fabrike koje prave testove, nego narucuju i cekaju da dobiju odredjenu kolicinu, pa moramo da rasporedjujemo. Ne samo mi, nego velika vecina zemalja.

                    Ono sto je pozitivno, da je konacno dan gde vecina evropskih zemalja belezi manji rast u odnosu na dan pre u novozarazenim(ok je imati vise, ako krenes naglo vise da testiras, ali to nije taktika/slucaj sa velikim borjem drzava, tako da je pad dobar), a niko drastican skok. Nadamo se nastavku tog trenda narednih dana, sto zrtava, sto obolelih.
                    Izmeni poruku

                    Comment


                    • Sto se tice USA, ja mislim da to zavisi od drzave do drzave, a i videli smo sta se sve desavalo na Floridi prethodnih dana, a posledice ce biti vidljive tek za 2 nedelje.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        I kancelarka Angela Merkel ide u karantin.
                        Bila u kontaktu sa zaraženim zdravstvenim radnikom.

                        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                        Negde sam procitala da joj je on dao vakcinu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • +5=21

                          Comment


                          • Last edited by colchonero; 22-03-20, 18:48.

                            Comment


                            • Neki majmun na tviteru poziva građane na ulicu ne bi li se pobunilo protiv odluka Vlade i uvođenja vanrednog stanja.

                              Svakakve budale obigravaju oko nas.

                              Comment


                              • Moje je misljenje da Amerikanci kasne i sa merama i sa testovima, videcemo sta ce biti za 2-3 nedelje
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X