Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo, zato su Ameri kulturni i ionako nadasve inteligentni. Pola države mislilo da se Korona dobija od Korone piva.

    Sere mi se od ovih gastrabajtera napucani propagandom od 1999. godine iz sveta da smo mi nešto najgore što je svet iznedrio, a da su svi ostali kulturni i civilizovani.

    Comment


    • Mi smo tu gde jesmo potpuno zasluženo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Bravo, zato su Ameri kulturni i ionako nadasve inteligentni. Pola države mislilo da se Korona dobija od Korone piva.

        Sere mi se od ovih gastrabajtera napucani propagandom od 1999. godine iz sveta da smo mi nešto najgore što je svet iznedrio, a da su svi ostali kulturni i civilizovani.
        Imas li dovoljno toalet papita? Procitah nedje da je nebeski narod odma razgrabio toalet papir... valjda zato sto mnogo serete

        Comment


        • Originally posted by Alistair Drake View Post
          Imas li dovoljno toalet papita? Procitah nedje da je nebeski narod odma razgrabio toalet papir... valjda zato sto mnogo serete
          nestaje toalet papir u svakoj zemlji, nevezano za Srbiju. Aj ljubi te brat napiši neki post bez nipodaštavanje Srba, bilo bi lepo
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Alistair Drake View Post
            Imas li dovoljno toalet papita? Procitah nedje da je nebeski narod odma razgrabio toalet papir... valjda zato sto mnogo serete
            Ako ćeš iskreno, prelistaj postovo, skoro sam pisao o Nemcima da su ispraznili markete još kad virus nije stigao do nas.

            Pusti ta sranja i glupe priče, u svakom žitu ima kukolja, ne budi blago rečeno debil jebali te Ameri u dupe, ako ti je lepše tamo sa njima nego sa svojim ocem, bratom, sestrom, drugom iz detinjstva, onda je, veruj mi, problem u tebi.

            I da, nemoj slučajno da piješ Korona pivo....kažu Ameri da izaziva Korona virus.

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              nestaje toalet papir u svakoj zemlji, nevezano za Srbiju. Aj ljubi te brat napiši neki post bez nipodaštavanje Srba, bilo bi lepo
              On kao da je otišao iz Srbije a ne iz Crne Gore..


              P.S. Toalet papira nema više ali ja sam na vreme napunio podrum, sad prodajem rolnu po 50E..

              To se zove ekonomija tj. Liberalna demokratija..
              Last edited by Chiwwi; 17-03-20, 08:34.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Bravo, zato su Ameri kulturni i ionako nadasve inteligentni. Pola države mislilo da se Korona dobija od Korone piva.

                Sere mi se od ovih gastrabajtera napucani propagandom od 1999. godine iz sveta da smo mi nešto najgore što je svet iznedrio, a da su svi ostali kulturni i civilizovani.
                Postoji razlika kada zivis u NY, LA, Cikagu i ostatku Amerike.

                Mozes zilion slicnih generalizacija da provuces za Srbiju, a za Beograd ne vaze zato sto je bolje informisan i osvescen od ostatka Srbije.
                Last edited by Ricma; 17-03-20, 08:24.

                Comment


                • Da zato Vučić u Beogradu ima 60% a u Pirotu npr. je u opoziciji..

                  Sad kad smo razbili mit glupih i nekulturnih Srba ajmo malo o Savi i Dunavu.
                  Last edited by Chiwwi; 17-03-20, 08:28.

                  Comment


                  • Ne blamiraj se

                    Mozes ti mnogo bolje.

                    NS je isto osvescen grad.
                    Last edited by Ricma; 17-03-20, 08:30.

                    Comment


                    • Šta da se ne blamiram?

                      Vuki pokidao Beogradske izbore, a zaštitno lice peglane kobasice je Kesić a SNS ljuta opozicija..

                      Pirotska vijagra leči SNS virus.

                      Comment


                      • Daj podatke, kakav crni Pirot te spopao. Omasio si grad debelo. Da kazem da mi je on posle NS na trecem mestu. Jos samo da postane univerzitetski grad i voilà.

                        Hocu izvor tvoji tvrdnji.

                        Comment


                        • Šta da ti dam?
                          Na vlasti je bila neka koalicija za Pirot, SNS drugi bio na lokalu. Na zadnjim izborima, sad su se možda i slizali, to.ne znam.

                          Ne mogu da tvrdim sad kako je i šta ali to mi je ostalo u sećanju.

                          Pirot, Šabac i još neki je bio gde SNS nije dobio izbore, ne mogu sad da se setim, glasali ljudi.

                          U Beogradu SNS pokidali to svi znamo., isto glasali ljudi.

                          Comment


                          • U Bg nije izaslo prosli put 50%.



                            Spoiler



                            I tema je fakin korona.

                            Danas +8 =65
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa izlaznost je svugde ista.

                              Kakve gluposti sve čovek neće pročitati. Od tolike pameti Beograda sve Crnogorci direktori, i magare da nam dovedu i ono će biti direktor.

                              Da ne govorim da su najpametniji i najvidjeniji Srbi kroz istoriju svi listom van Beograda rodjeni.

                              Ej, kakve sve gluposti omaložavača svog naroda neću da čujem ovde. Posle kme, loše nam je, pa poštujte malo više sami sebe, možda vam bude bolje.

                              Ali ajde nek im bude. Prestajem ovde sa off topičarenjem.
                              Last edited by Chiwwi; 17-03-20, 08:57.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Šta da ti dam?
                                Na vlasti je bila neka koalicija za Pirot, SNS drugi bio na lokalu. Na zadnjim izborima, sad su se možda i slizali, to.ne znam.

                                Ne mogu da tvrdim sad kako je i šta ali to mi je ostalo u sećanju.

                                Pirot, Šabac i još neki je bio gde SNS nije dobio izbore, ne mogu sad da se setim, glasali ljudi.

                                U Beogradu SNS pokidali to svi znamo., isto glasali ljudi.
                                Podatke koji potvrdjuju, bio si napisao 60%.

                                Hahahahahahaha, prevario si se. SNS se slizao sa vlascu. A i eliminises faktor da im je isti lik dugogodisnji gradonacelnik i da se stepen zadovoljstva gradjana prelio na izborne rezultate.

                                Za Vucica nije glasala ni 1/4 Beograda. U manjim mestima, dosta njih glasa iz ubedjenja i nedostatka pravih informacija. Ovde po pasaluku se brzo procuju informacije. A i to se prosiri do NS.

                                Ja zavrsavam.
                                Last edited by Ricma; 17-03-20, 09:05.

                                Comment

                                Working...
                                X