Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Brate ok je da ga mrzis. Ali nemoj da se zajebavas. U ovakvoj situaciji sigurno nece neki trener da odlucuje o ovome.
    Odakle ti to da ga mrzim? Sumnjam da neko iz UO uopste razmislja o kosarci...ili predsednik, u krajnjem slucaju uvek je trener taj koji odlucuje o treningu? Ne mrzim Saloa, malo se salimo sa mmmajstorom, ne mrzim nikog...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pa ako su mu dozvolili dok im se drzava raspada da donese ovakvu odluku onda su za streljenje a on za ludnicu.

      Stvarno su bre budale svi kompletno tamo.
      Slicna smo i mi govna tako da me strah da ne prodjemo isto.

      Comment


      • Citao sam i za Napoli, da ce da treniraju od sljedece nedelje...

        Comment


        • Nema sanse da treniraju a jos manje su sansu da se u ITA ili Evropi bilo sta bude igralo pre Juna ....Trenutno niko ne moze da da bilo kakve procene...U ITA se ocekuje kulminacija tek za dve nedelje..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Au kakva brutalna dominacija, nesto najjace sto sam video do sad, vrh

            Bukvalno da se pokriju usima, ali apsolutno nista im nije ostalo, nijedan argumenat nakon ovova ne mogu izvuci

            Comment


            • Ameri krupnim koracima napreduju

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jel to igraci Virtusa pocinju sa treninzima?
                Ne razumem. Mentalno su zaostali?
                I Napoli je najavio da će početi treninge, zaista čudan narod

                Comment


                • Sporta mozda nece biti godinu dana. Mislim moze ga biti par meseci, pa ponovo prekid. Nece tu biti kontinuiteta. Dok god nam je trenutno izolacija najbolja odbrana od korone, najebali smo ga. Znaci sve zavisi od toga koliko dugo cemo cekati na vakcinu.

                  Preko ovog prvog jaceg talasa cemo preci, ali pouceni ovim prvim bolnim iskustvom cemo bez vecih odlaganja primenjivati stroze mere cim se predje odredjen broj slucajeva kada usledi sledeci talas. Zivot nam se nece vratiti u normalu. Pravi haos tek sledi kada prestanemo da brojimo mrtve.
                  Last edited by Ricma; 21-03-20, 23:09.

                  Comment


                  • Ajde ljudi malo se opustite. Ubise me ovi teoreticari zavera...cak sam i za ukidanje neta...Ljudi su postali nemoguci.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • 188 zaraženih, ali za dve nedelje ili i nešto više svega 700 osoba testirano. Za isto vreme u Sloveniji testirano preko 10 000 ljudi, u Austriji preko 9000, u Grčkoj preko 7000. Ništa bolja nije situacija kod nas nego u drugim zemljama, samo je manji uzorak.
                      Procenat zaraženih od testiranih i dalje raste, sada je blizu 27%.
                      Last edited by dekkard; 22-03-20, 07:28.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • U Italiji i Španiji umrlo toliko ljudi Nestorović priča Sarapi i naciji kako je ovo blag virus [emoji848]
                        Po njemu je u Sloveniji COVID-19 ušao u staračke domove zato toliki nagli skok pozitivnih.

                        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 22-03-20, 07:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          I Napoli je najavio da će početi treninge, zaista čudan narod
                          Kontroverzni Điđi Bekali naredio svim igračima i stručnom štabu Steaue da svakodnevno obavljaju treninge u njihovom trening kampu.
                          Primenjivaće se zadata razdaljina između igrača + sva dezinfekciona sredstva ali treninga i priprema mora biti.

                          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                          Comment


                          • U strahu od pošasti zvane Korona virus samo je falilo još podrhtavanje tla. Piše mi drugar kako mu se drmala ugaona garnitura u Banja Luci pre minut-dva. Mislio je zgrada će propasti kako je neprijatno bilo.
                            Drmao se i Prijedor, dok je epicentar vele bio u Zagrebu.

                            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Nakon svakog objavljivanja rezultata ostane nesto gorcine jer sumnjam da nam objavljuju pravo stanje.
                              Trideset testiranih vise od 50% pozitivno.

                              Koliko ce nas samo to skrivanje pravog stanja kostati kasnije. Normalno da situacija nije alarmantna kada radis 50-70 testova dnevno.

                              Jos mi je gore iscudjavanje Nestorovica I Kona koji ne mogu da veruju da toplo vreme nije usporilo virus. Jbt pa osvrni se oko sebe. Sto osamdeset zemalja sirom sveta I'ma zarazene. Od toga Brazil, Australija, Karipske I Africke zemlje. Strasno.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ajde ljudi malo se opustite. Ubise me ovi teoreticari zavera...cak sam i za ukidanje neta...Ljudi su postali nemoguci.
                                Nije to teorija zavere, kada takav clanak izadje na index.hr znas koliko je sati. Ovo jeste moje ekonomsko tumacenje teksta, ali nigde nisam nagovestio neke drasticne posledice i neka nagadjanja sam zadrzao za sebe.

                                I to dolazi od nemackih epidemiologa.
                                Last edited by Ricma; 22-03-20, 09:20.

                                Comment

                                Working...
                                X