Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Na kraju je objava donela vise stete nego koristi. Digla se veca panika. Penzioneri se nisu sklonili u izolaciju, a ovi nisu jasno definisali sta znaci vanredno stanje, ono sinoc je vise licilo na molbu. Ocekujem veceras ili sutra novo obracanje.
    Pa ona do njega jutros kaze pune ulice, uvescemo policijski cas!

    Ajdee!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dok se neki biju za toalet papir, zejtin, ulje i secer... neke druge muce sasvim neke druge brige.
      "Redovi za marihuanu u Holandiji"
      http://rs.n1info.com/Svet/a578312/Re...do-aprila.html

      Comment


      • A SNS bratija nikad aktivnija, od stana do stana, od kuce do kuce, svojim glasacima donose namirnice, maske I rukavice. Ostali neka crknu

        Penzionera napolju koliko hoces, boli ih patka.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Brale je dobio 2%+ za nove izbore lagano. Cestitaju penzioneri sto brine o njima i deci..On im je dao pare, on im donosi namirnice i on krvari za njih...a svi ostali bleje i nemaju pojma sta rade...ovaj narod je neprejebiv...

          Sekta ce sad da radi punom parom,svako sranje donosi vlasti poene izgleda, za Krusik penzosi i ako su culi, vruju da bi neko drugi isto to radio....
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nama su uveli duplo radno vreme od ponedeljka do četvrtka a od četvrtka do ponedeljka ne radimo.

            Ali nije mi teško, žrtvovaću se za svoju domovinu.

            Apropo knjiga, nikako ne preporučujem knjige, samo internet.

            Knjige loše utiču na ljude, zadnju koju sam pročitao je bila "Kad su cvetale tikve" još pre 15 godina i naložio sam se na mangupluk Ljube šampiona i počeo da treniram boks i da mlatim svakog ko čita knjige.

            Nikako knjige, samo vikipedija.
            Last edited by Chiwwi; 16-03-20, 11:49.

            Comment


            • Slabo ko se pridrzava ovih molbi. Pun je grad penzionera. Po prodavnicama, bankama, postama, javnim preduzecima ....
              Nema nista dok se ne uvede policijski cas i zabrana izlaska.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Španija u karantinu, zatvorene škole, restorani, kafići

                  https://www.rts.rs/page/stories/sr/%...s-spanija.html

                  Comment


                  • Holandjani u redu za marihuanu, Ameri u redu za oruzje. Pametno. Kada nastane opsti haos i metez neka se nadje za svaki slucaj.
                    https://www.dailymail.co.uk/news/art...rus-panic.html

                    Comment


                    • Ima li nesto da Simpsonovi nisu predvideli,neki prorok pise scenarija za taj crtani,sinoc odgledah jednu epizodu Simpsonovih i Bart lazirao virus koji ubija covecanstvo na kopnu kako bi ostao na brodu duze gde je inace porodica otisla na odmor da malo krstari.

                      Comment


                      • Sta su to Simpsonovi predvideli?

                        Comment


                        • Bila je neka prica da su Trampa za predsednika predvideli,nisam to gledao,ja ih gledam samo kad slucajno naletim na njih dok okrecem kanale,ali ovo sinoc sam odgledao,stvarno se govori o virusu koji kosi covecanstvo,samo sto je to sve Bart lazirao da bi ostao na brodu.

                          Comment


                          • Bila je jos jedna epizoda o Osaka gripu, gde su Japanci paketima slali viruse sirom sveta. Skoro je neko u photoshopu obradio sliku iz serije gde se u vestima pominje "Osaka flu", pa je preko toga nalepio "CORONA VIRUS". Ljudi videli na netu i odma poverovali.

                            Isto i to za Trampa je montaza tj nije pravi isecak iz serije. Jesu ga pominjali u nekim davnim epizodama ali Tramp je lik koji odavno privlaci dosta paznje tako da to nije cudno.

                            Comment


                            • Tramp nije montaza.

                              Comment


                              • Bila u prodavnici i apoteci, u Maksiju neko ima, neko nema masku, isto tako i sa rukavicama, kasirke imaju rukavice i redovno nude one neke pcelice
                                U redu skoro niko ne drzi odstojanje

                                U apoteci je mnogo bolje, jedan po jedan se ulazi, ispred je red i odstojanje je oko 1.5-2 metra...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X