Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle Sofije svi izadju pozitivni.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Inace nije Luka jedini idiot

        https://www.index.hr/mobile/clanak.a...ort&id=2166831
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa ne mogu samo Zvezdasi. Zao mi ih je jer su glupi momci. Nista drugo...

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post

            WHAT IS HYDROXYCHLOROQUINE? DONALD TRUMP SAYS MALARIA DRUG FOR CORONAVIRUS HAS BEEN APPROVED BY FDA

            Comment


            • JAVIO SE DŽIGI NINKOVIĆ: Policija me non stop proverava, SEDIM KUĆI i ne izlazim

              https://sport.blic.rs/fudbal/evropsk...rantin/zzgtlsc

              Comment


              • Sad verujem da su kod kuce.

                Inace stvarno proveravaju i vise puta dnevno. Onog brata od drugarice sa kruzera, iako je decko dosao pre ove navale i sam se prijavio i izolovao.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hydroxychloroquine moze da dovede do slepila i nije 100% uspesan. Azithromycin je mnogo bolja opcija ako je ovo tacno ali nista ne moze da zameni vakcinu kao preventivu.
                  https://www.aao.org/eyenet/article/h...tinal-toxicity
                  Last edited by skeptik; 19-03-20, 20:43.

                  Comment


                  • Glupo je na ovoj temi dobiti ban tj naprđivati se po nekoj stranačkoj, klubskoj, nacionalnoj ....osnovi. Problem sa virusom postoji, ne možemo ga ignorisati. Logične teme za pisanje su: razmjena informacija, iskustava, savjeti, novosti...aj de ne pametujem previše

                    Comment


                    • Taman ce Dino da nauci sta znaci pandemija dok je u banovini, cini mi se da mu nije bas najjasnije
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ako sam dobro shvatio, na ovaj temi se sme pričati samo da je korona virus opasan?

                        Neki drugi stav koji bi smanjo psihozu i histeriju nije dozvoljen?

                        Uroš, Čivi, Dino, ko je sledeći Mihajlo?

                        Kakvo jednoumlje, šta ste napravili od foruma krv ti jbm.

                        Comment


                        • Ovde nema sredine, a kad krenu da troluju tema postane necitljiva, tako da je ovo jedini nacin.
                          A koliko je opasan ili nije, vidi se po Italiji
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post

                            Uroš, Čivi, Dino, ko je sledeći Mihajlo?
                            Ni Uroš, ni Chiwii ni Dino nisu banovani zbog ovoga što ti pominješ.

                            Nije tema za ovakav komentar ali zbog istine sam morao napisati.

                            Nema jednoumlja, a i vanredno je stanje, mora se voditi računa o onome što se piše.

                            A i napisano je ovde šta se sme a šta ne sme. Ne znam zašto je to toliko teško ispoštovati.

                            Ako neko želi o politici, eno mu tema pa može je bistriti. Ako želi o teorijama zavere, ima i za to tema pa neka piše.

                            Comment


                            • +3=13

                              Comment


                              • Mozete li, molim vas, da zabranite i postove u kojima se navode raznorazne brojke? Jer za iste nema dokaza... Isto tako, ne bi bilo lose i da zabranite prenosenje raznoraznih tvitova koji se odje prenose sa takvom sigurnoscu, kao da su u pitanju cinjenice??? Tipa onaj tvit od juce sto je neko slikao konvoj vojnih kamiona i napisao da prevoze mrtve nedje na kremaciju jer su lokalni grobari pretrpani... Ko je osoba koja je to tvitovala i kako mi mozemo znati da je ta slika napravljena juce, a ne prije godinu dana ili prije pet godina... zasto su ti kamioni tamo i da li oni stvarno prevoze mrtve na kremaciju?? S obzirom da nista od navedenog u tom tvitu nije cinjenica, prenosenje takvih informacija na ovoj temi treba zabraniti.

                                Bojana je par puta pominjala kako ljudi treba da pripaze sta pisu jer je ovo ipak SK forum i nikad ne znas ko ce kako protumaciti ono sto odje procita. Prema tome, smatram da se ne bi trebalo prenositi nista osim cinjenica.

                                Drugim rijecima, sve te navodne brojke umrlih, navodna desavanja koja kupite sa tvitera a pogotovo rekla kazala price od tetaka, pasenoga, svastika, zaovicica, svekrva i ostalih pouzdanih izvora ostavite za svoje drustvene mreze


                                Edit: Ah da... tek mi sad dodje iz dupeta u glavu da je ovaj moj zahtjev nerealan. Jer kad bi zabranili prenosenje svega za sta ne mozemo da dokazemo da je tacno, onda ne bi ovdasnji strucnjaci imali oko cega da palamude i pametuju, niti bi mogli da podsticu ovo bezumlje i paniku koja vlada medju istima. My bad.. stvarno mi je glup predlog.
                                Last edited by powerslave; 19-03-20, 21:50.

                                Comment

                                Working...
                                X