Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/N1infoBG/status/...442047491?s=19
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Stigao i meni pozitivan test sad.
      Radio sam brzi test prekjuce (negativan), juce ujutru PCR i sad stigli rezultati.

      Mislim da sam se vise razboleo cekajuci napolju sa temperaturom rezultate krvi i rendgena (oko 4h) nego sto me korona napada.

      Bas su velike guzve, ali koliko sam primetio, velika vecina ima lakse simptome. Jedva da cujem nekog da se zakaslje, uglavnom su svi ok. Ja danas ceo dan 38c, malopre sam popio 2 paracetamola pa se spustilo malo. Valjda se nece pogorsati.

      Comment


      • Pijes 1 paracetsmol na 4 sata, kako 2?
        Imas neku terapiju?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Limintuse drzi se... ako pusis pljuge ili vutru a pusis vrv, samo laksi simptomi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pijes 1 paracetsmol na 4 sata, kako 2?
            Imas neku terapiju?
            Rekla mi doktorka da mogu slobodno i 2 odjednom. Jutros sam popio 1 ali nije delovalo pa reko aj da probam sa 2. Ona mi rekla da uzimam po potrebi kad hocu da spustim temp, ali ne vise od 8 dnevno.

            Pripisali mi brdo lekova. Pancef, Andol, Bulardi, Pepticaid, Paracetamol i onda vitamine C, D, minerale Selen, Cink... neki sirup za grlo. I ja sam kupio na svoju ruku neki sprej za grlo od propolisa, pantenol... Rafalna paljba na koronu.

            Citao sam negde da spustanje temperature produzuje trajanje bolesti, da bi trebalo da se spusta samo preko 38c.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Limintuse drzi se... ako pusis pljuge ili vutru a pusis vrv, samo laksi simptomi..
              Hvala Losmi
              Pusim oba pomalo, ali sad dva dana nisam zapalio pljugu, ne osecam potrebu. Mozda je sad prilika da ih batalim skroz... mada cim popijem pivo ne mogu da ne zapalim

              Comment


              • I moja drugarica je isto pila saku lekova i vitamina, kaze bukvalno joj telefon na pola sata pistao da je podseti da nesto popije.
                Ona je imala temperaturu mozda 2 dana, ali su je ledja bolela (deo oko bubrega) nekoliko dana i to joj je bio najveci problem.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Drž se munli. Rokaj samo vitamine i pozitiva.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Drž se munli. Rokaj samo vitamine i pozitiva.
                    Hvala brate. Resicu ga ja brzo.


                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    I moja drugarica je isto pila saku lekova i vitamina, kaze bukvalno joj telefon na pola sata pistao da je podseti da nesto popije.
                    Ona je imala temperaturu mozda 2 dana, ali su je ledja bolela (deo oko bubrega) nekoliko dana i to joj je bio najveci problem.
                    Ja sam ih poredjao po stolu i hronoloski razvrstao.
                    Sislo joj na bubrege izgleda.

                    Comment


                    • Proveravaj i pluca, kao i ne daj boze trombozu, tzv D-dimer. Zajeban virus.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post


                        Ja sam ih poredjao po stolu i hronoloski razvrstao.
                        Sislo joj na bubrege izgleda.
                        Ma nije, sve je bilo ok, krajem decembra je prelezala, ali to je bio jedan od simptoma.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Eto mene zorom ranom sutra u BG vrag odnio šalu sa ovim virusom, ništa bez vakcine.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Eto mene zorom ranom sutra u BG [emoji3]vrag odnio šalu sa ovim virusom, ništa bez vakcine.
                            I treba, kad vec imamo viska, iskoristi [emoji3]
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne šalim se, juče se prijavio.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Proveravaj i pluca, kao i ne daj boze trombozu, tzv D-dimer. Zajeban virus.
                                Za 7 dana opet idem na rendgen i analizu krvi. Ako bude bilo potrebe i ranije. Mislim da Andol daju da ne bi doslo do zgrusavanja krvi, ali kazu da se to retko desava mladima. U svakom slucaju pijem sve ovo i nadam se da ce brzo da prodje.

                                Comment

                                Working...
                                X