Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Pa...u prestonici ne jebavaju ni "cara, ni ćesara" pa ih posle razvoze po provinciji, jer nema mesta u beogradskim bolnicama...



    Vest je od pre neki dan..
    okej a jel znas koji je prosek godina preminulih. to su mahom stari
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      okej a jel znas koji je prosek godina preminulih. to su mahom stari
      Ne znam, ne radim u SZS...sasvim je izvesno da su na udaru stariji ljudi, a pre svega zbog slabijeg imuniteta i pridruženih bolesti. Ono što ja pratim i što vidim u mojoj neposrednoj blizini (porodica, prijatelji, poznanici i opšte poznati "javni" ljudi) da nema pravila što se tiče zaražavanja. Što se tiče posledica, kroz nekog virus samo "protrči", a nekog "odnese" za 2-3 dana.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • sto se tice zarazavanja to mogu svi. ali neko ce biti asimptomatski i ja mislim da je takvih cak i vise

        sto ce tice onog proseka cuo sam od jednog iz KS, znaci mahom stari ljudi
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • evo matematika sta kaze

          Kon je rekao da ce biti dovoljno 20% ljudi vakcinisati. Za kolektivni imunitet je kazu potrebno 70%. To znaci da je 50% ove zemlje a to je 3,500,000 vec prelezalo virus i steklo imunitet

          Na zvanicnom sajtu stoji 323,367 ukupan broj registrovanih a 2,231,386 testiranih. ne znam ispada da vecina ni ne moze dobiti taj virus
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            okej a jel znas koji je prosek godina preminulih. to su mahom stari
            Imaš li ti roditelje, babe, dede, komšije, imaju li ih tvoji prijatelji?

            I sa koronom i bez korone MAHOM umiru stariji ljudi, pa ajd da ih i ne lečimo
            Wizard

            Comment


            • moji su rekli da nece primiti nikakvu vakcinu. babu nisam pitao, ja mislim da ona nije ni cula za vakcinu
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Onda se ogradi kad pišeš, ne da pišeš načelno
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  Onda se ogradi kad pišeš, ne da pišeš načelno
                  cekaj a ko sam ja? to sto sam ja moderator to nikakve veze nema i ne moram biti u ovom pdf
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ja slovo od tog šta si napisao ne razumem...
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Beocca View Post
                      Ja slovo od tog šta si napisao ne razumem...
                      Dobrodosao u moj svet.

                      Comment


                      • Originally posted by Beocca View Post
                        Ja slovo od tog šta si napisao ne razumem...


                        pa ja nisam ulazio u raspravu. eno stoje dva lepa videa u drugoj temi to pogledaj da imas informacija od obe strane. posle imam i treci ako te zanima
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Nazdravimo, neka ide gas!

                          Nadam se da se Minja lepo provela
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

                              e i onaj novi soj u britaniji sto su rekli, izmisljen je, ne postoji. Sve je politika
                              citiram sam sebe jer eto i sebi dugujem odgovor. dakle ovo sam ja cuo od Marica i dr. Nestorovica. "Lazna uzbuna" i "najveci specijalisti sa Oxforda objavili da zapravo ne postoji" https://www.youtube.com/watch?v=VeKLXG90Aak

                              pa sam onda ja licno guglo u potrazi za tom informacijom i sve sto sam nasao je ovo

                              There is no clear-cut evidence the new variant of coronavirus - which has been detected in south-east England - is able to transmit more easily, cause more serious symptoms or render the vaccine useless.
                              https://www.bbc.com/news/health-55312505
                              u principu novi soj postoji ali nije jos dokazano da se brze siri ili da je smrtniji

                              nego na kraju ima jedna zanimljivost

                              But soon mass vaccination will put a different kind of pressure on the virus because it will have to change in order to infect people who have been immunized.

                              If this does drive the evolution of the virus, we may have to regularly update the vaccines, as we do for flu, to keep up.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X