Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smisle vakcinu za rak neka jave da se vakcinisem, a ovo s koronom vreme je da se zavrsi,ko hoce ima vakcine da bira kao dete u poslasticarnici.
    Ja cu da se drzim logike i iskustva ljudi koji su prelazali tu koronu a koje poznajem, apokalipticni mediji su mi zanimljivi koliko i zuta stampa.
    Vecu smejuriju u zivotu nisam video,Gober dodirnuo Micela i apokalipsa je krenula,testovi su im tesko sranje,na eci peci pec mozes i pozitivan i negativan da budes.

    Comment


    • Cus svjetski strucnjaci. Isti ti svjetski strucnjaci su izvrsili genocid veci nego bilo koji rat, sa teorijom o virusima i bakterijama.

      Nikad vakcina.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        ...
        Originally posted by miloolja View Post
        E cuj Srbin da ne zna najbolje. Od politike, do selektorskog posla, sta je jedna vakcina za njega.
        Ako vi mislite da samo Srbin nece, nije tacno. Nece pola Francuza, Poljaci, Amerikanci itd.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Neće ni Nemci.....tako je uvek u početki, videćemo.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Kad smisle vakcinu za rak neka jave da se vakcinisem, a ovo s koronom vreme je da se zavrsi,ko hoce ima vakcine da bira kao dete u poslasticarnici.
            Ja cu da se drzim logike i iskustva ljudi koji su prelazali tu koronu a koje poznajem, apokalipticni mediji su mi zanimljivi koliko i zuta stampa.
            Vecu smejuriju u zivotu nisam video,Gober dodirnuo Micela i apokalipsa je krenula,testovi su im tesko sranje,na eci peci pec mozes i pozitivan i negativan da budes.
            ovo je istina

            ja bi jos dodao da su do sada u svemu promasili (od pocetka ove bolesti). ali eto za vakcine cudom nisu

            i jel tacno da na papiru gde se stavlja potpis pise da se ne moze tuziti farmaceutska kompanija ako se nesto pacijentu kasnije desi. Pa zasto bi to pobogu stajalo na papiru da je vakcina SIGURNA
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Hehe pola Francuske.
              Jbg zivim u Srbiji, briga me za Francusku, komentarisem ovde sta se piskara. A antivakseri i teoreticari imaju svoju temu, nek se presele.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hehe pola Francuske.
                Jbg zivim u Srbiji, briga me za Francusku, komentarisem ovde sta se piskara. A antivakseri i teoreticari imaju svoju temu, nek se presele.
                pa vi komentarisete ko da je ovde samo taj slucaj.

                a kad nesto ne valja onda se pozivas na zapad kako je tamo bolje.

                nije u redu... biras sta ti odgovara.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Pa vakcinisi se i mirna backa,dokle vise o toj koroni,Vucic kriv za redove,koronu,eno covek obezbedio tri vrste vakcina,prvi u Evropi,to je vodja.
                  Britanci,Nemci misle prvo da vide sta ce nama da bude pre nego sto se bocnu,sad cemo da ih zajebemo,nama nista nece da bude a oni ce da pocrkaju.

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    ovo je istina

                    ja bi jos dodao da su do sada u svemu promasili (od pocetka ove bolesti). ali eto za vakcine cudom nisu

                    i jel tacno da na papiru gde se stavlja potpis pise da se ne moze tuziti farmaceutska kompanija ako se nesto pacijentu kasnije desi. Pa zasto bi to pobogu stajalo na papiru da je vakcina SIGURNA
                    Zar se to ne piše za bilo koji lijek/vakcinu ili šta god? U smislu, dođe li do neželjenih reakcija, da se posavjetuješ sa ljekarom ili farmaceutom

                    Shvatam ljude i da ne vjeruju i sve, ne mogu nit želim natjerati nekoga da razmišlja kao ja ali stvarno ne vidim da će vakcina ostaviti neke ozbiljnije posljedice. 400k ljudi vakcinisano u Srbiji, koliko znam kod ogromne većine nije bilo nekih problema, mislim da su takvi u desetinama sveukupno. Ali ajde, vrijeme će nam pokazati, nadam se da sve biti u redu.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      koliko znam kod ogromne većine nije bilo nekih problema,
                      a jel to garantovano za kasnije?

                      mislim imam ja prijatelje koji se moraju vakcinisati jer su ugrozeni, ali mislim da nema potrebe svako. kolko njih je prelezalo ovo a da su imali samo blage simptome. ili bez simptoma.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        pa vi komentarisete ko da je ovde samo taj slucaj.

                        a kad nesto ne valja onda se pozivas na zapad kako je tamo bolje.

                        nije u redu... biras sta ti odgovara.
                        Kakav sad taj slucaj???

                        Života ti, ako vec ne razumes sta pisem, mani me se.

                        Naravno da je Zapad uredjeniji od ove hajducije u svakom smilsu, ali ja ih nigde nisam pominjala.
                        Pun si nekih pausalih izjava "pola Francuske", "2/3 nasih doktora"... niti imam vremena niti zivaca za ovakve stvari.

                        Tako da ....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kakav sad taj slucaj???

                          Života ti, ako vec ne razumes sta pisem, mani me se.
                          pa ti si prva mene citirala/potkacila

                          OVAj SLUCAJ:

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Hehe pola Francuske.
                          Jbg zivim u Srbiji, briga me za Francusku, komentarisem ovde sta se piskara. A antivakseri i teoreticari imaju svoju temu, nek se presele.
                          a kad treba zameriti nesto onda se pozivas na tu istu Francusku, Nemacku za koje kazes kako te nije briga. e ...

                          Naravno da je Zapad uredjeniji od ove hajducije u svakom smilsu, ali ja ih nigde nisam pominjala.
                          Pun si nekih pausalih izjava "pola Francuske", "2/3 nasih doktora"... niti imam vremena niti zivaca za ovakve stvari.

                          Tako da ....
                          ja nista nisam izmislio. to sto ti verujes samo u ono sto ti procitas ja ti tu ne mogu pomoci.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            a jel to garantovano za kasnije?

                            mislim imam ja prijatelje koji se moraju vakcinisati jer su ugrozeni, ali mislim da nema potrebe svako. kolko njih je prelezalo ovo a da su imali samo blage simptome. ili bez simptoma.
                            Istina, moj otac je, mada hronični bolesnik, preležao uz blage simptome. Ali je njegov kum, bez ikakvih bolesti i čovjek u formi zaradio jaču upalu pluća, bio na kiseoniku, možda je pretjerano reći da se jedva izvukao ali nije bilo naivno nikako. Tako da nema pravila i vakcina je neki najbolji način da se stabilizuje situacija. Bar ja tako to vidim.

                            Comment


                            • Zao mi je Seme, zavrsili smo bilo kakvu pricu na ovu temu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Zao mi je Seme, zavrsili smo bilo kakvu pricu na ovu temu.
                                nadam se
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X