Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RTS:

    Prema poslednjem preseku, u Srbiji je za 24 sata od kovida 19 preminulo još 17 osoba. Potvrđeno je 3.499 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Na respiratorima se nalazi 158 pacijenata.

    Comment


    • U somborskoj bolnici 76 zdravstvenih radnika zaraženo Korona virusom.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Samo da vam javim da sam živ. Mislim da sam ozdravio, mada i dalje povremeno osećam da me grebe u grlu. Sa druge strane, otaci ima izgleda težu upalu pluća, u bolnici je već 6 dana i drže ga na kiseoniku. Prekjuče je bilo baš kritično, saturacija ispod 80, ali je trenutno stabilno.


        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        ti si iz Bg-a?

        samo jedno pitanje kolko cesto si nosio masku?
        Obrenovac. Nosio sam je svuda u zatvorenom prostoru, sem u kući naravno, na ulici uglavnom ne. Problem je što drugi u zatvorenom ne žele da nose. Majka kaže da u školi većina đaka ne želi da nosi, što i dosta njenih kolega podstiče, ali eto, sad se gomila tih njenih kolega zarazilo. Otac se duže vreme žalio kako niko na poslu ne nosi masku i molio je nadređene da mu dopuste da radi od kuće, jer spada u ugroženu grupu jer ima preko 60god i transplantiran je. Posao je takav da može da radi od kuće, ali ga nisu pustili. Mislim da će pre biti da je otac sa posla doneo koronu, dosta njegovih kolega je zaraženo.
        Last edited by s_hyperion; 16-11-20, 14:31.

        Comment


        • RTS:

          Najteži dan do sada – novih 27 žrtava kovida, još 5.613 zaraženih

          Prema poslednjem preseku, u Srbiji je za 24 sata od kovida 19 preminulo 27 osoba. Potvrđeno je 5.613 novih slučajeva zaraze koronavirusom. U bolnicama je 5.317 ljudi, a na respiratoru 182 pacijenta.

          Comment


          • Zdravkelja, kako si ti, kako ti je otac?

            Kazu HITNA sednica KŠ u petak!!!!
            Jbt cak se i u ovako ozbiljnoj situaciji zezaju dobro. Jezivo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hoće li nas zatvarati za vikend?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Arandjelovdan u subotu, sumnjam.
                Ali je horor situacija. Prvo su iz bg bolnica vozili pacijente ka unutrasnjosti, od juce ih vracaju kucama.
                O drugim pacijentima da ne pricam
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Juuuu pa sta bi??

                  http://rs.n1info.com/Svet/a672937/Sv...w-0RojGB_Jgm1Y
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Toliko je hitna da je u petak. Prica se o totalnom zatvaranju 21 dan....strahota.bio u grasu sve regulare, najebali smo
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Toliko je hitna da je u petak. Prica se o totalnom zatvaranju 21 dan....strahota.bio u grasu sve regulare, najebali smo
                      Šta bre tri nedelje?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Gde se to priča? Lošmi širi paniku.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kakvo bre zatvaranje?
                          Nemamo mi pare za tako nesto, a nove mere ce biti da sad ozbiljno, ali najozbiljnije moramo da nosimo maske [emoji3]
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja, ljudi moji, trenutno imam (prijatelje, poznanike, rodbinu) manje onih koji su "negativni" od onih kojima je potvrdjeno prisustvo virusa. Sreća je pa neće da testiraju, ko zna koliko je asimptomatičnih..[emoji3525]

                            Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • nece nikakve maske pomoci

                              ako nam se blizi italijanski scenario onda samo lock-down
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Kako mi mozemo da izdrzimo lockdown?
                                Odakle nama pare za tako nesto?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X