Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pusjo View Post
    Teoreticari zavjere bi rekli da je to zbog pogresnog lijecenja u bolnicama, iskljucivanje pluca i stavljanja na respirator..
    Obojica su bili bili u odlicnoj kondiciji, imali su vrhunsku lekarsku pomoc i obojicu sam gledao kako umiru.
    Zato mi ovakav komentar uopste nije saljiv.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Moje saučešće. Ne ugrožava Uroš nikoga i poštuje sva pravila kao i svi vi ostali.

      Uroš ima pravo na sopstveno mišljenje ali Uroš vas ne ugrožava ni na koji način. Sve čega se svi vi ovde pridržavate i Uroš se pridržava.

      Od moje reči ne može niko umreti jer ja nisam nosilac vlasti. Jer da jesam, niko ne bi nosio maske niti bi bilo distance, niti bi bilo zatvaranja i bilo čega.

      Naravno ko bi od medija spomenuo ne koronavirus nego kor, 250 godina zatvora dobija. Za slučaj da se reinkarnira dvaputa da i druga dva života provede u zatvoru.
      Last edited by Cassius Clay; 03-10-20, 10:18.

      Comment


      • Posle našeg Noleta i njegov guru ishrane ili njegova prijateljica. Sve nas je više. Nisam gledao ali po naslovu kapa dole. Umna žena.

        Comment


        • Još malo i kod nas. Izmedju zalogaja maska. Divno. Sme li da se spava bez maske ili?

          Comment


          • https://www.alo.rs/vip/popkultura/ce...dUmwEYcHvCJu5M

            Živeli Vi meni Ceco 1,000 godina.

            "- Pustite nas ljudi da dišemo, da dišemo i da živimo. Pa kad bude, biće. Aman, ako treba da umrem, ja ću da umrem. Toliko od mene za danas – završila je ona."

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Još malo i kod nas. Izmedju zalogaja maska. Divno. Sme li da se spava bez maske ili?

              Haos

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Posle našeg Noleta i njegov guru ishrane ili njegova prijateljica. Sve nas je više. Nisam gledao ali po naslovu kapa dole. Umna žena.

                Maja upala u njihovu glavnu igru, zvanu veganstvo.

                Comment


                • Originally posted by Pusjo View Post
                  Maja upala u njihovu glavnu igru, zvanu veganstvo.
                  Jeste upala, tu nema šta. Ali nije pokvarena žena, zavedena. Drugo je to, drugo je samovoljno biti budala.

                  A veganstvo ide pod ruku sa environmentalizmom i zelenim fašizmom/globalnim zagrevanjem. Nama je planeta data od Boga na korišćenje, do odredjenog vremena. Planeta postoji zbog nas a ne mi zbog planete.

                  A pošto već toliko vole i brinu o planeti, o prirodi, onda moraju brinuti i o prirodnim procesima. A prirodno su data dva pola i prirodno je samo to. E već tu im se ne svidja pa tu kreću u socijalne konstrukte. Selektivan odnos prema prirodi, planeti i prirodnim procesima

                  Comment


                  • Prema CDC (Centers for Disease Control), ovo su brojke mrtvih u SAD po sezonama u prethodnim godinama. Sezona gripa se racuna od oktobra do aprila.


                    2019-2020: 22.000
                    2018-2019: 34.000
                    2017-2018: 61.000
                    2016-2017: 38.000
                    2015-2016: 23.000
                    2014-2015: 51.000
                    2013-2014: 38.000
                    2012-2013: 43.000
                    2011-2012: 12.000
                    2010-2011: 37.000

                    Ukupno od 2015. do 2020. oko 178.000 ljudi.

                    Od COVID-19 je za ovih 8 meseci u SAD umrlo preko 210.000.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Prema CDC (Centers for Disease Control), ovo su brojke mrtvih u SAD po sezonama u prethodnim godinama. Sezona gripa se racuna od oktobra do aprila.


                      2019-2020: 22.000
                      2018-2019: 34.000
                      2017-2018: 61.000
                      2016-2017: 38.000
                      2015-2016: 23.000
                      2014-2015: 51.000
                      2013-2014: 38.000
                      2012-2013: 43.000
                      2011-2012: 12.000
                      2010-2011: 37.000

                      Ukupno od 2015. do 2020. oko 178.000 ljudi.

                      Od COVID-19 je za ovih 8 meseci u SAD umrlo preko 210.000.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Istina, ali za Srbiju, Rusiju, Belorusiju itd
                        Amerika je druga prica.

                        Comment


                        • Da da pogotovo US gde bolnice dobijaju sredstva po obolelom/umrlom ili kako već sistem ide. Limune, možemo da se lažemo a možemo i da govorimo istinu. Ti biraš brate. Ja stvarno nemam ništa od zavere. Uzmi sedi sam i razmisli da li je stvarno toliki broj ljudi umro od covida. Usput, isprati američke gradjane šta pišu.

                          Imam dosta prijatelja iz US na fb i znam šta pričam.

                          Comment


                          • Naravno da dobijaju sredstva kako bi sebi obezbedile sve sto je neophodno za lecenje COVID pacijenata. Bolnice nisu bile spremne za ovakvu pandemiju.

                            Tesko je u SAD lazirati broj mrtvih u znacajnijoj meri. Ogroman broj ljudi bi morao biti umesan u to sto znaci da bi lazne informacije mogle vrlo lako isplivati. To je nemoguca misija.

                            Comment


                            • Ceka se Uros da ispizdi oko novih mera.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Korona opet napada,krizni stab u akciji,maske obavezne i na otvorenom,cekamo dalje instrukcije kad i koliko smemo da disemo...

                                Comment

                                Working...
                                X