Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Face masks in public places are not necessary, based on all the current evidence. There is no benefit and there may even be negative impact.”

    Holandjani odlučili da ne nose maske jer ne pružaju nikakvu zaštitu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment




    • Duvanje u falus. Hajde, žene što paniče, razumem. Žene ko žene. Ali muškarac da pada u trans zbog covida, to na javnom trgu batinjanje po goloj guzici da pada.

      Comment


      • Sad će posle pauze treći i najjači talas. Samo da usklade vreme i zaprašivanja/zračenje. Pošto je sada ladovina. Pre 2 meseca pakovali ljude u Pazaru, ovih dana svi ladimo jaja.

        Sad će treći talas pa će i plaky da padne novi

        Comment


        • https://www.facebook.com/lilzoelee/v...SxLNKVVANa&d=n

          Hapšenje. Tako će se i pokemoni nasladjivati kada nas budu hapsili. Mali jadni pokemoni poslušnici i podržavaoci globalnog totalitarizma.

          Hapšenje zbog fb posta. Reakcije su, navodno, da bi algoritam pokazivao u feedu post, jer ako su sve negativne onda neće izbacivati.

          Dobrodošli u globalni komunizam. Pomislite da kažete nešto protiv covida makar i na fb, hapšenje.

          A pokemoni će biti presrećni, jer jelte kako smo mogli da pomislimo nešto protiv covida. Pokemoni
          Last edited by Cassius Clay; 03-09-20, 09:33.

          Comment


          • http://www.politika.rs/scc/clanak/46...osti-od-korone

            Najavljuju pojačanje. Da znamo šta nas čeka. Koja sprdnja.

            Comment


            • neobicno za nekog ko ne veruje u virus cita i dalje o virusu...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Pa iste će mi socijalne konsekvence biti verovao ja ili ne. Ako me zatvore nemam ja ništa od toga što je postoji.

                Comment


                • drugo pitanje. sto nosis masku ako nema virusa
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • jer džepari ljude po autobusu pa da ga ne otkriju
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      drugo pitanje. sto nosis masku ako nema virusa
                      Kako da udjem u neku instituciju, ustanovu bez maske? Kada ne dozvoljavaju? Šta ću muda da pokazujem tako što ne nosim masku gde je svi nose i obavezna je propisima?

                      Ako sam se jedne jedine sekunde od počekta korone uplašio, nek mi pocrka pokolenje u mukama.
                      Last edited by Cassius Clay; 15-09-20, 23:11.

                      Comment


                      • A i strpi se malo, čekaj da najave treći talas, malo da se štelnu testovi, možda se zaprska lokalno negde da pocrkne malo ljudi, tipa prvi talas u Nišu, drugi u Novom Pazaru i zapadnoj Srbiji, treći bi zasuli u Banatu ali tamo ionako niko ne živi.

                        I kako najave talas već se 20 ljudi žali na simptome, počnu da tripuju i da jedu govna. Malo zaprašiš, malo više zaplašiš i rke koke.

                        Evo sada ne pakuju nikoga u kese, bio sam u Pazaru čovek na čoveku, NIKO MASKE ne nosi.

                        Kažu leto ne utiče na virus. Pa dobro gde je nestao. Splavovi su tu, izlaze ljudi, okupljaju se skupljaju se, gde nestade virus?

                        Ko drži taj pojačivač i te talase? Mediji i WHO

                        Comment


                        • ja sam video ljudi bez maske svuda i u javnom prevozu, restoranu, prodavnici, poslu.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment




                          • http://ba.n1info.com/Vijesti/a460495...Durakovic.html
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sta pricaju da se granice opet zatvaraju od 24h dosta mi je ljudi danas u taksiju reklo

                              Comment


                              • Šta "struka" kaže na duge gaće? Hoće li smeti pre ravnodnevnice ili da čekamo dekret?
                                Last edited by Crni Đorđe; 18-09-20, 21:28.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X