Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • covecanstvo uskoro saznaje da postoje mali zeleni
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Pogledaj seriju Gangs of London, mozda ce ti biti lakse da shvatis sta Uros pokusava da ti kaze.
      ne gledam serije.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • danas mi je prvi dan godisnjeg...iako smo zvanicno otkazli letovanje,bili smo blesavi da se ponadamo da cemo dobiti PCR test u ZZJZ novi sad-od cetvrka zakazivanje online...

        oke,aj da probam-celu noc sam bio budan,gledao i citao svakakve budalastine,na sajtu je do ponoci pisali kako treba da pokusamo sutra...posle ponoci SERVIS EADI OD 10 SATI

        A u 10 sati

        This site can’t be reachedThe connection was reset.
        Try:

        Checking the connection
        Checking the proxy and the firewall
        Running Windows Network Diagnostics
        ERR_CONNECTION_RESET



        pa krepali dabogda |

        e a sad

        Gateway Timeout
        The gateway did not receive a timely response from the upstream server or application.

        Additionally, a 504 Gateway Timeout error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

        pa msm
        Wizard

        Comment


        • i Djoka se prikljucio teoreticarima zavere. kaze Bil Gejts ce iskoristiti korona krizu da ubaci mikro cip u ljude novom vakcinom
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Koji Djoka je to je izjavio?

            Comment


            • novak
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Mogu oni da ubace čip i kroz hranu. I kuda hoće. Nanotehnologija je napredovala. Ali ne znam šta je tu smešno kao da to nije realnost

                Comment


                • Nema potrebe za bilo kakvim čipovanjem svi imamo mobilne telefone.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Imamo i drustvene mreze gde kaci sta ko zeli, pracenje nije toliki problem koliko "iskljucivanje" cipa moze da bude.

                    Comment


                    • Ne radi se o praćenju već o potpunoj kontroli čoveka. Elon Musk je pričao o tome i da je već kasno za obuzdati AI (kao brine se), a ovamo radi neuro link ugradjuje u lobanju. Istina je samo da će to biti po izboru, neće morati ko ne želi, ali će ti ljudi biti toliko napredni da će ljudi bez čipa biti niža inteligencija i onda će masa hteti sama da se čipuje.

                      Pa nisu oni ludi da na silu stavljaju neki čip i da plaše narod. Imaće tu masa benefita i čipovani ljudi u glavu će biti mnogo napredniji zbog memorije i svega.

                      Ljudi će dobrovoljno prodati slobodu i uzeti čip.

                      A što se tiče vakcina verujem da i u obične stavljaju neke ženske i životinjske hormone, kao i u hranu, to će objasniti ovoliki broj debila na svetu i pičkica

                      Sve je puno estrogena i ženskih hormona.
                      Last edited by Cassius Clay; 27-07-20, 11:05.

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                        covecanstvo uskoro saznaje da postoje mali zeleni
                        Najavio ja ovde kad ikad. Fake alien invasion. Toliko su providni da su postali smešni. Naravno, masa će popušiti priču.

                        I biće mrtvih stvarno od "vanzemaljaca". Pobiće nas oni nečim.

                        Pa nisu nas bezveze 70 godina pre-frameovali onim debilnim filmovima o vanzemaljcima.

                        Očigledno je da je najkraća agenda na 50 godina. 50-100-150, a ima i onih od hiljadu godina.

                        Zato su Pajk i Macini znali šta će biti i 1914. i 1938. i šta će biti 2022-3 kad već počne rokanje
                        Last edited by Cassius Clay; 27-07-20, 11:15.

                        Comment


                        • Vec te kontrolisu, ako hoces da osetis slobodu iskljuci internet i mobilni telefon na mesec dana.

                          Steta sto nisi odrastao 80-ih i 90-ih... samo dodju u ucionicu, odvedu te do skolske ambulante i daju ti vakcinu a posle par nedelja i re-vakcinu ako treba.... zamisli koliko sam puta ja cipovan do sada

                          Slazem se da vakcina treba da bude licni izbor, ali sam protiv toga da se promovisu anti vakseri, za mene je promocija anti vaksera isto sto i promocija homoseksualizma.

                          Niko ne moze da ospori da smo zahvaljujuci vakcinama skoro istrebili neke bolesti kao sto su na primer zauske, velike boginje itd.
                          Last edited by belgrade_owl; 27-07-20, 11:41.

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                            covecanstvo uskoro saznaje da postoje mali zeleni


                            Covecanstvo je sa tim odavno upoznato.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Steta sto nisi odrastao 80-ih i 90-ih... samo dodju u ucionicu, odvedu te do skolske ambulante i daju ti vakcinu a posle par nedelja i re-vakcinu ako treba.... zamisli koliko sam puta ja cipovan do sada

                              Slazem se da vakcina treba da bude licni izbor, ali sam protiv toga da se promovisu anti vakseri, za mene je promocija anti vaksera isto sto i promocija homoseksualizma.

                              Niko ne moze da ospori da smo zahvaljujuci vakcinama skoro istrebili neke bolesti kao sto su na primer zauske, velike boginje itd.
                              Zamisli tek za struju, televiziju, avion itd...vecno je bilo takvih.

                              Sad je problem sto su na netu...Jos zamisljam Urketa kako govori na nekom trgu kako je Magelan lazov i da je zapravo celo vreme blejao na nekom ostrvu i posle par meseci se samo vratio nazad i kako vodi rulju da ga zapali.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • https://www.bloomberg.com/news/artic...ess-italy-says

                                Opaa, ma nisam znao sinovi. Opa, ma nisam znao sinovi. Opa..

                                Comment

                                Working...
                                X