Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Narod oboljeva masovno ko zna od čega. Ja se kljukam zeolitom pa mogu da me za falus uhvate.

    Prvo su crkavali najstariji, sada je mutiralo, pa ne vrede ni antitela, pa umiru mladji... Pojebani smo svi u mozak maksimalno ali ništa se tu ne može.

    Vladaće koronka još 2-3 godine, a onda i strašna glad, pa treći svetski rat. Pitajte me kako znam. Bude li bilo tako, svi koji ste se sada nasmejali tada sebi šamarčinu da opalite.
    Last edited by Cassius Clay; 18-07-20, 18:29.

    Comment


    • treci svecki rat nikad nece biti jer bi to znacio kraj svega zivog na ovoj planeti. a niko nije toliko lud da pritisne ono crveno dugme.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post

        Prvo su crkavali najstariji, sada je mutiralo, pa ne vrede ni antitela, pa umiru mladji... Pojebani smo svi u mozak maksimalno ali ništa se tu ne može.
        Na jesen u "drugom talasu" ili (trećem, jebem li ga) mašinerija će pričati da masovno oboljevaju deca.
        sigpic

        Comment


        • Treći svetski rat je odavno započeo. Samo što se umesto puški, topova, minobacača, aviona...koriste neke druge metode i strategije daleko podmuklije sa mnogo većom razarnom moći. Nažalost mi obični smrtnici najebali smo ko žuti. Patnja i borba za goli život će nam biti opsesija.

          Comment


          • The Office for National Statistics says that 54,000 more people died in England and Wales this year to July 3 than the five-year average for that period.

            Last edited by colchonero; 18-07-20, 18:55.

            Comment


            • Ma da. A ko jebe narod realno, meni žao nas normalnih. Kakav je to um koji ne preispituje ništa. Objašnjenje kao e mutiralo je znaš.

              Pa oni mogu da daju očigledno proizvoljna objašnjenja.

              Znam da virus i ako postoji nije nešto što bi se otrglo kontroli jer bi pokosilo ljude koji su im potencijalno potrebni u zupčaniku robovlasničkog sistema.

              Imaju oni moć i pare ali neki robovi su jako važni. Zato je ovo ili 5g, ili zaprašivanje, ili napravljen virus za koji postoji prost lek za inner circle i za top 10% bitnih ljudi.

              Šta god da je, sirotinjo izginućeš ćuteći. Posle ide glad. Pa onda dolazi ovo naseljavanje migranata u sliku i pisma Maciniju od Alberta Pajka, rat muslimanskog i hrišćansko-judaističke koalicije koji će u ovom melting potu od naroda dovesti do jedne (luciferijanske) religije. Sve je zapisano i u Bibliji i kod ovih djavola, samo neće niko da čita.

              Čekamo obnovu trećeg hrama u Izraelu i oduzimanje Al Aqse i početak rata kada prodje koronka i glad. Će ga najebemo, ali smo zaslužili.


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Treći svetski rat je odavno započeo. Samo što se umesto puški, topova, minobacača, aviona...koriste neke druge metode i strategije daleko podmuklije sa mnogo većom razarnom moći. Nažalost mi obični smrtnici najebali smo ko žuti. Patnja i borba za goli život će nam biti opsesija.
                joj samo bez filozofiranja molim te. da se "vodi 3. svecki rat" ne bi bilo sporta. toliko.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Venecijanci i Vatikan, rog iz Biblije, shvatili su da se ratovi ne vode oružjem već idejama. Zato su upravljali prvo iz Venecije, pa posle iz Londona čitavim svetom.

                  Ne može normalan mozak običnog smrtnika da pojmi znanja venecijanskih agenata kasnije inkorporiranih u krunu koja je potpuno preuzela agenturu i sistem rada, tj nametnut im je od Venecije.

                  Bukvalno sve isto. Mala pomorska silica koja kontroliše sve važne luke sveta a nema neku vojnu silu.

                  Ali kontroliše monetarne tokove i kontroliše agenturom sve što postoji. Ne treba zaboraviti da je plemstvo davalo pape i odatle ta sinteza moći.

                  London je samo ispostava, kraljica i njena loza su mladi za prave plemiće.

                  Tako da se rat zadnjih 1000 godina vodi idejama. Za razliku od Rima, Persije, Grčke itd, oni se ne razvlače teritorijalno jer je nemoguće održati vlast na velikom prostoru.

                  Sila nikada ne nadvlada.

                  Evo ovaj sistem je idejama od ljudi stvorio najveće debile ikada. Mi živimo u svetu debila.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Mene svaki dan fasciniraju ljudi u Srbiji koliko su neuki.
                    Imam cak i previse dokaza za ovu tvrdnju ali sta sa tim. Ljudima je mozak na pasi i prepustili su se opasnom psihopati koji veze sa zivotom nema. Sve mu je politika i moc.

                    Ako ovo cudo se pojaca, mi smo najebali samo tako...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Al ceda koji je do juce bio " na samrti" jutros daje intervju za medije, i tu jos kaze ne prepoznaje sam sebe, a popodne u crnom dzipu mlati lika iz klinike teniskim reketom po glavi?!

                      I onda se neko cudi zasto se bar sumnja u razne stvari vezane za mnogo politicara, nevezano samo za covid. Haos
                      Last edited by colchonero; 18-07-20, 19:14.

                      Comment


                      • Na narkomane ne utiče.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto nije prebio pokojnog Velju Dunjica???

                          Comment


                          • Ispašće da je Čedomir samo branio zakonitu suprugu koju je nevaljali fizijatar malo dirko po kolenima dok se junački borio sa Korona virusom.
                            Kad mu je već LDP u q moraće ovako da se bori za novinske stupce i natpise.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Men` hanuma pozitivna - ja i sinko jok.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Men` hanuma pozitivna - ja i sinko jok.
                                Čuvajte se. Uprkos svemu što se protura na zvaničnim i nezvaničnim mestima nije nimalo naivna bolest.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X