Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bojana ti moraš da shvatiš da takva vrsta komunikacuje ima dva smera,da i ja mogu da napišem da tebe zabole za moje objašnjenje i dodam ono lud i bezobrazan....


    a nisam,i u ovom slučaju je rasprava počela od djokovićeve izjave na koju si ti skočila,pa zapela i pala
    Wizard

    Comment


    • Brkas babe i zabe, ali ocigledno uzalud objasnjavam...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ja sam ubedjen da ce antivakseri biti prvi u reedu za vakcinisanje kad dodje vreme.
        Ja verujem da ce oni necim drugim da budu ''opremljeni'' i da ce vakcina da se pokaze delimicno kao fejl i da im se namesta zicer.

        Comment


        • Originally posted by Kulambara View Post
          sad novak ne ispada bas tako glup...
          Bice vise vakcina na trzistu, a za sportiste ce da budu obezbedjene najbolje i nece se poklopiti sa obicnim stanovnistvom.

          Nas jebe sto smo iz Srbije tako da tesko da mozemo da ocekujemo visoko-kvalitetni sastav, sve u skladu sa finansijskim mogucnostima. Videcemo na sta ce to liciti.

          Djokovic je ispao glup zato sto je pricao nesto u javnosti sto je trebalo da se zadrzi u krugu tenisera. Kao posledica toga, mediji su ga satrali.

          Comment


          • Počele priče o vakcinama.... Mišljenja sam da će biti ista priča kao sa tariguzom, svi će navaliti i brzo shvatiti da ih ima na pretek.

            Comment


            • evo kaze u vestima od sutra maske obavezne i na otvorenom
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Bice vise vakcina na trzistu, a za sportiste ce da budu obezbedjene najbolje i nece se poklopiti sa obicnim stanovnistvom.

                Nas jebe sto smo iz Srbije tako da tesko da mozemo da ocekujemo visoko-kvalitetni sastav, sve u skladu sa finansijskim mogucnostima. Videcemo na sta ce to liciti.

                Djokovic je ispao glup zato sto je pricao nesto u javnosti sto je trebalo da se zadrzi u krugu tenisera. Kao posledica toga, mediji su ga satrali.
                joj,mediji ga satiru za svaki drek-kad je kazao to za vakcine,ispao je glup,jel?

                sad kad postoji mogućnost da vakcina bue obavezna (i bojana dobije vakcinu ) JOJ,TIRANIJA



                (inače,mi,tj deca primamo vakcine koje primaju i nemci i švajcarci,izuzetak je tetavaksal koji radi torlak...ako želite da ulazite u teoriju zavere,koje i meni nisu strane,da su to vakcine slabijeg kvaliteta,marim...)
                Wizard

                Comment


                • Nije problem vakcina, problem je sto Vucic prica o nekoj vakcini koja ce doci krajem godine i o nekoj zemlji koja je vec pocela da vakcinise odredjene grupe, a tako nesto ne postoji.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nije problem vakcina, problem je sto Vucic prica o nekoj vakcini koja ce doci krajem godine i o nekoj zemlji koja je vec pocela da vakcinise odredjene grupe, a tako nesto ne postoji.
                    Rusi

                    Comment


                    • I hoće li biti obavezno? Pošto ja nemam nameru da te neispitane splacine unosim u sebe.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nije problem vakcina, problem je sto Vucic prica o nekoj vakcini koja ce doci krajem godine i o nekoj zemlji koja je vec pocela da vakcinise odredjene grupe, a tako nesto ne postoji.
                        svako ima svoje sumnje,eno novinari objašnjavaju da žice u maskama nisu 5g antene
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          I hoće li biti obavezno? Pošto ja nemam nameru da te neispitane splacine unosim u sebe.
                          Mislim da nece, ne moze niko to da sprovede ovde. Druga stvar je sto bi neke zemlje mogle da traze potvrdu da si vakcinisan ukoliko putujes.

                          Jedina koju bih ja pristao da primim je ona sto se razvija na Oksfordu, u timu je nas strucnjak. Naravno mi cemo dobiti neki ruski ili kineski krs.

                          Comment


                          • pa on može i može zakonom da pokrije

                            ostalo je do nas...
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ja verujem da ce oni necim drugim da budu ''opremljeni'' i da ce vakcina da se pokaze delimicno kao fejl i da im se namesta zicer.
                              Zapravo, uveren sam da će famozna korona vakcina biti najveći kontigent bačenih vakcina u istoriji čovečanstva.

                              Krivičnu će popiti samo direktor RFZO-a i teraj dalje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                joj,mediji ga satiru za svaki drek-kad je kazao to za vakcine,ispao je glup,jel?

                                sad kad postoji mogućnost da vakcina bue obavezna (i bojana dobije vakcinu ) JOJ,TIRANIJA



                                (inače,mi,tj deca primamo vakcine koje primaju i nemci i švajcarci,izuzetak je tetavaksal koji radi torlak...ako želite da ulazite u teoriju zavere,koje i meni nisu strane,da su to vakcine slabijeg kvaliteta,marim...)
                                Pravila vaze za sve, ko god napravi kiks snosi posledice. On jeste ispao glup, jer se tako ne resava problem. ''Prljav ves'' se ne iznosi napolje. Nacrtao se na zicer ne samo medijima, nego svima.

                                Comment

                                Working...
                                X