Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I eto ostadose izgleda i klubovi i restorani. Ova "zabrana" 200 ljudi ce da traje 10 dana, ocekujem naravno da se nece postovati, mozda eventualno bazeni prva 3 dana, za adu dajem 0% sanse da ne bude hrpa ljudi za vikend, ali to je svuda trenutno tako doduse. Kako vikend bude dosao, bice kao sto je bila kontrola u GSP ili one crvene tacke na stanicama. Ne bi me cudilo da budu po internetu slike iz klubova recimo, kako su ljudi bez maski.

    Dacu sansu da me mozda iznenade i ove mere stvarno budu postovane do onog vikenda za 12 dana. A onda ce se situacija magicno poboljsati.
    Last edited by colchonero; 29-06-20, 11:25.

    Comment


    • Od 35 uzoraka u Kraljevu 14 pozitivnih na koronu, rekordan broj na dnevnom nivou

      http://rs.n1info.com/Vesti/a614594/O...nom-nivou.html

      Comment


      • Ali " neće biti sankcionisanja prvih 7 dana, a posle mozda" je pobeda

        Ovo bukvalno rekli, da probamo da vidimo ferma li nas narod bar malo, . Ceo krizni štab u stvari zasedao da vide kako da vrate poverenje. Pa puštaju ove probne balone, da bi mogli da kazu eto uveli smo neke mere, a u stvari će nedelju dana gledati koliko ih ljudi sluša. Ja ne znam da li neko stvarno misli da će ljudi po kafićima, posle 2 meseca ničega i posle ovakve prasine sa podacima, na 30+ dok piju kafu, pivo, koka kolu, nositi maske i skidati samo kad treba da gucnu, a da će komunalna policija da šparta i kažnjava masovno.

        Mislim da trenutno nema vise od 20% ljudi koji imaju potpuno poverenje u krizni stab i koji veruju da su cifre magicno skocile od ponedeljka, a da je do tad sve bilo ok,
        Last edited by colchonero; 29-06-20, 12:25.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          I eto ostadose izgleda i klubovi i restorani. Ova "zabrana" 200 ljudi ce da traje 10 dana, ocekujem naravno da se nece postovati, mozda eventualno bazeni prva 3 dana, za adu dajem 0% sanse da ne bude hrpa ljudi za vikend, ali to je svuda trenutno tako doduse. Kako vikend bude dosao, bice kao sto je bila kontrola u GSP ili one crvene tacke na stanicama. Ne bi me cudilo da budu po internetu slike iz klubova recimo, kako su ljudi bez maski.

          Dacu sansu da me mozda iznenade i ove mere stvarno budu postovane do onog vikenda za 12 dana. A onda ce se situacija magicno poboljsati.
          Hahagag klubovi ostali,zivece ovaj narod,ni para ne sme da se izgubi reko AV najbrze rastuca ekonomija ove godine

          Ili im se jebe za zivote starijih ili cepaju imunitet za jesen,trece nema

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Hahagag klubovi ostali,zivece ovaj narod,ni para ne sme da se izgubi reko AV najbrze rastuca ekonomija ove godine

            Ili im se jebe za zivote starijih ili cepaju imunitet za jesen,trece nema

            A pazi ovo, do pre 15min svi mediji ali svi objavili ovo za okupljanja do 200 ljudi na zatvorenom i otvorenom, otud i moj komentar da ce trajati max jedan vikend.

            Kad ono ja ulazim opet, vise ni na jednom jedinom sajtu toga nema 15min izdrzala odluka. Jos Brnaba juce rekla sigurno ne samo ogranicavaju, nego zatvaraju klubove

            P.S. Bojana krenuli su da se vade oko one izjave Brnabiceve, kao 2/3 od svih trenutno zarazenih je u BG, a ne samo od onih juce...
            Last edited by colchonero; 29-06-20, 12:09.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              A pazi ovo, do pre 15min svi mediji ali svi objavili ovo za okupljanja do 200 ljudi na zatvorenom i otvorenom, otud i moj komentar da ce trajati max jedan vikend.

              Kad ono ja ulazim opet, vise ni na jednom jedinom sajtu toga nema 15min izdrzala odluka. Jos Brnaba juce rekla sigurno ne samo ogranicavaju, nego zatvaraju klubove
              Samo ne znam sta ce raditi ako poraste broj xarazenih na 500 i vise,tad ce uvesti kazne za nenosenje varovatno ako i to

              Problem za njih je sto se ovo samo na Balkanu desava,uveli bi oni vanredno stanje lagano vec sada da je u Italiji i Evropi isto,ne smemo da kaskamo reko AV,obecanja su obecanja ja cu odrzati obecanja makar i po cenu vasih zivota

              Comment


              • Mirovic je rekao da u Vojvodini situacija nije bas najbolja,otvara se nova covid bolnica,za sve one koji misle da u Vojvodini i Ns ima 0 slucajeva,ko zna gde se krije istina yrenutno,ali ne treba se verovati zvanicnim podacima

                Comment


                • RTS

                  U poslednja 24 časa testirano je 7.150 ljudi, od čega je koronavirus potvrđen kod njih 242.

                  Borbu sa kovidom 19 izgubile su još 4 osobe.

                  Na respiratorima je 36 pacijenata.
                  I u Vranju proglašena vanredna situacija.

                  Comment


                  • Lekarima u KC Niš rečeno da se spreme za "nove izazove", javnost neobaveštena

                    http://rs.n1info.com/Vesti/a614560/L...bavestena.html

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Mirovic je rekao da u Vojvodini situacija nije bas najbolja,otvara se nova covid bolnica,za sve one koji misle da u Vojvodini i Ns ima 0 slucajeva,ko zna gde se krije istina yrenutno,ali ne treba se verovati zvanicnim podacima
                      Generalno je dobra situacija. Medjutim postoji veliko žarište u NIS-u tj Naftagasu. Kažu da je haos.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Kod nas u Uzicu nema testova,a ceka se po dosta da dodjes na red na pregled samo kazes da imas temparaturu I odma te salju u bolnicu ovo je luda kuca pravis svadbu sa 600 ljudi

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Kod nas u Uzicu nema testova,a ceka se po dosta da dodjes na red na pregled samo kazes da imas temparaturu I odma te salju u bolnicu ovo je luda kuca pravis svadbu sa 600 ljudi
                          De si aman?
                          Juce pitam za tvoje zdravlje, cujem da je haos kod tebe? Mislim, a gde nije..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Danas drugar otišao u Dom zdravlja zbog upale uveta. Trajalo mu to par dana, i imao mučninu neku, ali bez temperature i nekih drugih simptoma. Tamo mu lik posle 2 recenice rekao da ide u Covid bolnicu. Neće čovek da se zamara uopšte.
                            Otisao tamo, a ono 70 ljudi stoji na nekoj kao distanci. Čeka. Opšti haos.

                            Na kraju otisao u Euromedic, oni mu izmerili temp, pregledali ga, isprali mu usi, dali antibiotik i otvorili bolovanje.

                            Bulvalno se vise plasim naseg zdravstvenog sistema nego korone. Kad bih imao simptome, lezao bih kuci 2 nedelje.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              RTS

                              U poslednja 24 časa testirano je 7.150 ljudi, od čega je koronavirus potvrđen kod njih 242.

                              Borbu sa kovidom 19 izgubile su još 4 osobe.

                              Na respiratorima je 36 pacijenata.

                              I u Vranju proglašena vanredna situacija.
                              Nema nigde info koliko je pozitivnih otislo pod autobus...

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                De si aman?
                                Juce pitam za tvoje zdravlje, cujem da je haos kod tebe? Mislim, a gde nije..
                                Dobro sam hvala na pitanju ovde nas je zeznulo nocni klubovi dosta omladine zarazeno videcemo sta ce biti

                                Comment

                                Working...
                                X