Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasno je da je struka savila kicmu, tj. nikad je nije ni imala...
    Evo sad su doneli meru obaveznog nosenja maski u zatovrenom prostoru, a pre 2 dana 3.3 miliona izaslo na glasanje, skoro bez ikakvih mera
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • U takvim odlukama ima elemenata teskih krivicnih djela, ali, kao sto rece, nema struke i kicme da se stvari nazovu pravim imenom.

      Comment


      • lekari, struka, nazovi kako hoćeš lažu direktno ugrožavajući živote gradjana zarad nekog bolesnog interesa polupismenih idiota i njihovog jako obolelog vodje

        to je za zatvor, i to na dug period, ali nazlost isti takvi misevi sede u tuzilastvu i sudovima

        ovde više nijedna institucija nema integritet i za to su isključuvo krivi ljudi koji rade u tim institucijama

        čemu mi onda da se nadamo? bukvalno zaslužujemo sve što nam se dešava i nikad neće biti bolje
        Last edited by mark !t zer0; 23-06-20, 11:28.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ova struka mora da se stavi pod navodnike, to nam je jasno od marta, zar ne?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Pa onda ne čitati ništa. Je l ti stvarno veruješ ovim političkim slugama Konu i ovima koji pričaju kako im se kaže ?


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Ja??? (iznenadjena sam zato sto sam mislila da se zna moj stav)

            Jok, samo Radovanovicu i BIRNu.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Smem li reći da ne znam ni ko su ti


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Iskreno, razumem sve procedure, ali sam misljenja da je ovaj tekst morao da izadje ranije. Ne zelim da mislim zbog cega to nije tako, ali kad je javni interes ogroman, nemoj da mi prodajes pricu da cekas direktorku zdrastvene institucije toliko dugo, a ona se na kraju ni ne pojavi. Znaci mogao je tekst i bez nje.

                Samo da dodam da ne mislim ovo zbog nekih izbornih rezultata(oni si svakako izvesni pa makar Vucic na Hepiju ubio coveka u live programu), vec zbog gradjana i njihovog zdravlja.

                Pritom, onaj Sloba Georgijev je takav licemer, i toliko mi je antipatican da je to strasno. Nije objektivan.
                Last edited by mark !t zer0; 23-06-20, 11:54.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Za vreme vandrednog stanja nisam poznavao nikoga lično ko je pozitivan. Stanje danas - troje drugara pozitivni(jednom devojka pozitivna, i njena sestra sa mužem). Sva trojica bili na derbiju + izašli sad za vikend u grad + znam da imaju 2 termina nedeljno fudbal.

                  Četvoro komšija iz kraja(ne računam njihove porodice) pozitivni. Na sve to sam se juče dopisivao sa rođakom iz Čačka. On i cela porodica pozitivni.

                  95 slučajeva malo sutra...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja znam 50-60 ljudi sigurno. Tj znam 10ak koji znaju te ostale. Temperaturica, i tako te priče. Idem svuda, pokušavam da se zarazim. Uvek volim novotarije da probam a nikako da me stigne.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Ma lazu, vrv su se odlucili da tokom leta se bar neki broj ljudi tiho zarazi zbog jeseni i nece menjati tu strategiju dok god ne skace znacajno broj teskih. Ljudi bukvalno nista nisu novo doneli osim gsp, a i tu nece biti kazni samo ne nozes da udjes, a i to ce se postovati kao one crvene tacke, al eto pravi se pompa zbog brojanja glasova i Kosova, pa da se prica malo o ovome. Rik 24h nikako da obradi neki glas, a vidi se po razlici u % birackih mesta i birackog tela da fale gradovi, a presek slucajno napravljen na 50.3%

                      I sad nijedna nova mera a prica se kao da je policijski uveden ponovo u medijima.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Smem li reći da ne znam ni ko su ti


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Mnogo ti ne znas vidim ja -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ma lazu, vrv su se odlucili da tokom leta se bar neki broj ljudi tiho zarazi zbog jeseni i nece menjati tu strategiju dok god ne skace znacajno broj teskih. Ljudi bukvalno nista nisu novo doneli osim gsp, a i tu nece biti kazni samo ne nozes da udjes, a i to ce se postovati kao one crvene tacke, al eto pravi se pompa zbog brojanja glasova i Kosova, pa da se prica malo o ovome. Rik 24h nikako da obradi neki glas, a vidi se po razlici u % birackih mesta i birackog tela da fale gradovi, a presek slucajno napravljen na 50.3%

                          I sad nijedna nova mera a prica se kao da je policijski uveden ponovo u medijima.
                          Bukvalno
                          sigpic

                          Comment


                          • Dakle veliki problem je što poznajem ljude koji imaju temperaturu, sada sam mrtav ozbiljan, koji imaju temperaturu a nemaju koronu (testirani).

                            Priča je šuplja na više nivoa

                            1) Ozbiljnost virusa
                            2) Pouzdanost testova
                            3) Kako se virus prenosi
                            4) Da li mu smetaju ekstremno visoke temperature ili ne (kod nas je sada jesenje vreme)

                            Previše nepoznatih sa kontradiktornim informacijama da bi se nešto tvrdilo.

                            Činjenično stanje je, ipak, da je dosta ljudi bolesno (čuo sam lično) a opet, testirani su, i nemaju svi koronu.

                            Što nam kaže da boluju od čega? Od sezonca u junu?

                            Mnogo nepoznanica, mnogo. Mogu da okačim i screenshot nevernim tomama u privatnu poruku gde mi osoba piše kako ima temperaturu i kako se javilo još 15 ljudi da ona zna a da nemaju covid19. Wtf je to onda u junu?

                            Ili imamo u junu jesenje vreme pa imamo opet boleštine?

                            Ništa meni nije jasno. Da su ljudi masovno bolesni a da nisu svi od covida, pa od čega su.

                            Ili će covid fanatici priznati da je test jedno veliko sranje i da može zaražene da pokaže negativno i obrnuto, ili će priznati postojanje nekog sezonca u junu (wtf?), živo me interesuje šta bi moj omiljeni forumaš Olja rekla na ovo?

                            Olja prijatelju moj, šta bi to moglo da bude ako nije covid19? Stvarno se ne zezam nijednog trenutka u ovom postu, sada sam mrtav ozbiljan za razliku od 90% vremena.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • I zvanicno smo prebacili 100, danas 102/6025 i jedan preminuli
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Dakle veliki problem je što poznajem ljude koji imaju temperaturu, sada sam mrtav ozbiljan, koji imaju temperaturu a nemaju koronu (testirani).
                                I ovo je tačno. Drugar imao 38.5 nekih 2-3 dana. Teško disao, nije mogao da jede, kući se raspadao bukvalno... testirali ga, nije imao.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X