Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I šta će onda Olja da bude? Zar nije onaj Nestorović rekao da je najbolje da se što više ljudi zarazi sad dok je slab virus? Stvarno, šta će nam biti? Što si toliko negativna?

    Ti kao da navijaš da bude onaj momenat "e jesam rekla"

    To da se širi tako lako proširilo bi se od decembra do marta svi bi bili po bolnicama, a vlasti su rekle da je covid19 prisutan od decembra u Srbiji.

    Comment


    • Nestorovic je isto tako rekao da idemo u shopping u Milano, cirkuzant najobicniji
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        I šta će onda Olja da bude? Zar nije onaj Nestorović rekao da je najbolje da se što više ljudi zarazi sad dok je slab virus? Stvarno, šta će nam biti? Što si toliko negativna?

        Ti kao da navijaš da bude onaj momenat "e jesam rekla"

        To da se širi tako lako proširilo bi se od decembra do marta svi bi bili po bolnicama, a vlasti su rekle da je covid19 prisutan od decembra u Srbiji.
        [emoji19][emoji19]

        Ti znas da je virus slab? A kako tacno to znas, bas me zanima?

        Ovo sto navijam za "e jesam rekla", toliko glupo i maliciozno, da je to sav moj komentar.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • kaže premijerka da nije bilo Vranja, ne bi bilo sranja

          ili bilo bi nam banja, kako vam draže


          prokleto Vranje
          Last edited by mark !t zer0; 17-05-20, 19:59.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Oce sad da se onanise po Vranjancima?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              [emoji19][emoji19]

              Ti znas da je virus slab? A kako tacno to znas, bas me zanima?

              Ovo sto navijam za "e jesam rekla", toliko glupo i maliciozno, da je to sav moj komentar.
              Pa kako objašnjavaš da otkako se pojavio u Srbiji u decembru do marta, nije bilo nikakvog kolapsa sistema, punih bolnica i slično?

              Ljudi ga kontali kao običan grip i ležali kući. Korona je običan grip sa panikom koja tera ljude u bolnice kojima tu nije mesto.

              Dokaži da je suprotno, ja sam glup kao noć, dajte neke dokaze kontra. Kako Madrid uvek kada mi da dokaze koji su validni uvek revidiram stav. Čime vi to branite vaše panic teze

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jura i patnja tog sveta, sticajem okolnosti pa smo eto nesto culi, prototip srpskog neoliberalnog kapitalizma ili vec koje je ovo govno od sistema kod nas, posle komunizma, sa zacinom par ekselans, najvecom banodm na vlasti ikada. Jbt, samo da se covek obesi.

                Maske u zatvorenom.

                Sad kad krene haos sa zarazenima, lelleee. Ovo su prvomajci i Jura, idemo dalje


                Fotografije su zabeleže juče u 13:10h u autobusu koji prevozi radnike do Jure, Džinsija i fabrike Falke na relaciji od Rajnog Polja do Leskovca....
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by ?????? View Post
                  Pa kako objašnjavaš da otkako se pojavio u Srbiji u decembru do marta, nije bilo nikakvog kolapsa sistema, punih bolnica i slično?

                  Ljudi ga kontali kao običan grip i ležali kući. Korona je običan grip sa panikom koja tera ljude u bolnice kojima tu nije mesto.

                  Dokaži da je suprotno, ja sam glup kao noć, dajte neke dokaze kontra. Kako Madrid uvek kada mi da dokaze koji su validni uvek revidiram stav. Čime vi to branite vaše panic teze
                  Te dokaze mora da ti da neko ko radi u bolnicama, a ne ja do koje informacije stizu kao i do tebe. Samo ocigledno drugacije tumacimo iste.
                  Da ne pricam da predstavljas stvari kao da ja slutim kataklizmu, bozesacuvaj, dok ti pricas o "obicnom gripu". Oni umrli u groznim mukama, koji se borili za dah i gusili sigurno bi imali sta da ti kazu na tu temu, kao i glupom spinu da je vise umrlih od gripa u ovom dosadasnjem periodu. Samo taj grip u aprilu i maju da vidimo kada je bio.

                  Uostalom ja nisam spremna da svoje bolesne i stare zrtvujem, kao ti svog dedu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Pa kako objašnjavaš da otkako se pojavio u Srbiji u decembru do marta, nije bilo nikakvog kolapsa sistema, punih bolnica i slično?

                    Ljudi ga kontali kao običan grip i ležali kući. Korona je običan grip sa panikom koja tera ljude u bolnice kojima tu nije mesto.

                    Dokaži da je suprotno, ja sam glup kao noć, dajte neke dokaze kontra. Kako Madrid uvek kada mi da dokaze koji su validni uvek revidiram stav. Čime vi to branite vaše panic teze
                    Kako nije bilo kolapsa ? U jednom momentu je u niškom KC bilo slobodnih samo 70-ak kreveta. Suština ove govnjive vlasti što je skrivala broj zaraženih i umrlih, pogotovu na Jugu Srbije. U jednom danu je Kisić Tupavčević izjavila da u niškom gerontološkom centru ima stotinak zaraženih, u toku noću se za šefa kriznog štaba postavlja Nedimović, i ta-da, nema zaraženih u staračkom domu. Vučić na KZŠ kaže "najteža nož" sedam preminulih od toga 5 u navedenom staračkom domu i svake noći imamo po 4-5 mrtvih iz gerontološkog centra. Zatvorili su direktora istog, ali je "prelepa Darija" rekla da je u tom gerontološkom centru bilo 5 preminulih i to na samom početku.

                    Prema rezultatitima JKP Gorica iz Niša, koja da bi izvršila sahranu preminulog u svojoj dokumentaciji mora da ima i "Potvrdu o smrti" koju izdaje nadležni mrtvozornik, u prethodnom periodu je izvršila 360 sahrana sa navedenom potvrdom, a gde su oni što su sahranjeni po okolnim lokalnim grobljima. Do otvaranja Covid bolnice u Leskovcu i Prokuplju svi su dolazili u Niš....preminuli se nisu sahranjivali u Nišu, nego u mestu boravka, prebivališta ili rođenja, kako je rodbina htela. Šta misliš koliko ih ima ?

                    https://www.niskainicijativa.rs/broj...-od-zvanicnog/ evo malo istraživačkog novinarstva koji nije pod okriljem SNS-a.....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • I nije mi jasno, sta je trebalo da se desi, haos kao u Italiji i Slaniji da bi rekli..u jbt ovo je ozbiljno?
                      Uostalom, pravo stanje stvari kod nas, tek cemo saznati.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koji haos u Italiji, nisam upućen? To je Crni Djordje objasnio lepo. U gusto naseljenom prostoru sa starim stanovništvom u industrijskoj zoni, gde je vazduh šlj i gde godinama umire u proseku mnogo više nego u drugim regijama....

                        Tako da ovo nije neka veća pošast od raka a ne zatvaramo ništa zbog kancera. Inače pola ovih antena i žarišta zrače do jaja.

                        Mi ne znamo ni štetne efekte 4g mreže jer smo prva generacija koja je koristi. Zatvaranje i te guposti nisu rešenje.

                        Drugo, rekao sam, za nelogične slučajeve. Očigledno se virus ne prenosi tako lako.

                        Ne znam što se toliko cimaš i pratiš sve ovo, meni je žao što si uplašena. Ali to nije racionalan strah kao što nije ni od karcinoma. Za koji postoji šansa za mnoge od nas, ali nećemo sedeti kući i plašiti se.

                        Mislim i sami doktori i naučnici pričaju nepovezano, sveopšti haos

                        EDIT: kod kancera sam mislio ne suzbijamo ono što ga izaziva, a kosi redom. Jasna je razlika izmedju virusa i kancera
                        Last edited by Cassius Clay; 17-05-20, 22:42.

                        Comment


                        • Inače ono što si rekla za Danicu, žena je toliko dobar čovek i dobra osoba i toliki je stručnjak, izgleda da svako ko se protivi narativu mas medija i WHO je budala idiot i tako slično. Nestorović je idiot. Ja ni ne znam ko je taj lik btw pročitao sam negde o njemu.

                          Mnogo doktora se javilo i reklo da je ovo glupost ali ti doktori nemaju pojma, znači više nije bitno da si iz struke, već da ideš u dlaku glavnoj priči.

                          Ko god izadje i kaže suprotno on je budala. Nije mali broj ljudi i koji su se bavili virusima koji kažu da je test banana.

                          I tako... Znači ovo je izašlo totalno iz domena teorija zavere i kad se posmatra kao sam virus i kao prirodno izazvan, ovo je i dalje skup očajnih odluka i totalni kretenizam.

                          Comment


                          • Slusaj bre Urose, vec pocinjes opasno da mi ides na zivce.

                            Kada sam na pocetku ukazivala na to da ovo nije za zezanje uopste, neki su rekli da dizem paniku. Pa da vidimo ko je dizao paniku, kada i zasto i ko ima na ovu temu ovde koliko upisa i kakvih (ne od vas koji minorizujete i nipodastavate problem).
                            Te kvalifikacije kako sam panicar i uplasena su tesko sranje i muka mi je vise od proizvoljnih lupetanja na moj racun, a niko me zapravo ovde ne poznaje. Samo sam ozbiljna i odgovorna, a to sto tebi i slicnima koji su suprotno sasvim od mene sluzi za podsmevanje i sprdnju, nemoj da mislis da cu da dozvolim vise, pun mi vas je kufer!

                            Uostalom zasto ti pises ovde i zasto je dozvoljeno ovakvo pisanje po ovom ozbiljnom pitanju? Zar nemate temu Teorije zavere?

                            Sto se tice Danice Grujicic, jasno i glasno sam rekla vise puta sta je njen propust, ogroman propust, ne drzave, ne vlasti, vec njen, jer je dozvolila da virus udje na Onkologiju, sto je apsolutno nedopustivo, pa se zarazilo preko 90 pacijenata i preko 70 medicinskih radnika (da se razumemo, virus nije usao u sve bolnice, vec samo tamo gde je nemar direktora i upravnika bio veliki), a kako sam licno time pogodjena, naravno da je ona za mene ne samo glavni krivac, vec neko koga cu da pominjem po losem i da ti ljudi moraju da snose odgovornost. U njenu strucnost nikada nisam ulazila, niti je osporavala, a to sto je dobra osoba, super, bravo za nju.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ne znam kakvi su testovi korisceni u vranju,ali ni ja se ne bih kladio da su testovi bas toliko pouzdani...mnogo je...

                              ili je vlast znala,pa je brnabicka opalila tu recenicu
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Pa kako objašnjavaš da otkako se pojavio u Srbiji u decembru do marta, nije bilo nikakvog kolapsa sistema, punih bolnica i slično?

                                Ljudi ga kontali kao običan grip i ležali kući. Korona je običan grip sa panikom koja tera ljude u bolnice kojima tu nije mesto.

                                Dokaži da je suprotno, ja sam glup kao noć, dajte neke dokaze kontra. Kako Madrid uvek kada mi da dokaze koji su validni uvek revidiram stav. Čime vi to branite vaše panic teze
                                Uroše, imaš ćirilicu u kojoj učestvuje Nestorović, dva novinra i još jedan professor (meni smešan zbog maske) gde jedan od novinara priča o svom ikustvu (preležao Kovid), kako se osećao, kako su prolazili drugi pacijenti koji su bili u istom periodu...nije botovanje, dobro je poslušati ga (ne traje njegovo izlaganje dugo nego ostali dramoseraju pa emisija traje koliko traje.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X