Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italija 3590 novih i 368 mrtvih, to je najveci broj.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Jos dva potvrdjena slucaja.
      Cirkus

      Nema zarazenih ako nema ni testiranja
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ako veličanstveni uvede vanredno stanje ima moj glas.

        Pomagajte!
        Magacin mi je u podrumu.

        Last edited by Chiwwi; 15-03-20, 17:21.

        Comment


        • 3590 novozarazenih u Italiji(rekord),368 mrtvih(rekord)

          Ukupno 24 737 zarazenih(registrovano),1809 mrtvih

          Ovo kod nas je sprdnja u odnosu na Italiju,danas valjda jos dvoje

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Jedan poznanik je dosao iz Nemacke. Na granici sa Madjarskom su ga Madjari bukvalno do gole koze pregledali. I pustili da prodje. Ovi nasi - nista. Znaci to sto pricaju da ima neke kontrole - uglavnom lazu. Nema skoro nista. Njega su bukvalno jedva pogledali i pustili da udje u zemlju.
            I on debil, umesto da se izoluje neko vreme zuji po gradu samo tako. Ide u kladionice, neprestalno je u kontaktu sa ljudima .... Indijanac.
            Problem je sto je pun kurac takvih indijanaca. Cuo sam da je u Valjevu jedan decko zarazen. Takodje dosao iz Nemacke. S tim sto je ovaj indijanac broj 2 pre nego sto je osetio ikakve ppsledice isao po zurkama. Ko zna koliko je ljudi zarazio. Onda se javio doktorima i kada su mu utvrdili virus transportovali da za BG.
            Ma uzasno smo nedisciplinovani. Nisu tamo neki bolji od nas, ali prosto se uce od malena da postuju red i zakon, jer u suprotnom kazne su drakonske. I onda naravno kada dodje situacija slicna ovoj, taj tamo se pridrzava sta mu kazu, mi smo dzekovi, jer mi se od malena trudimo da vrdamo, izigramo sve i namgracimo ;) Azijate ne racunam, oni su izrodi
            Koliko sam njih cula: ma ovo je ko grip, kakav virus prehlada ko prehlada, preuvelicavaju... Vec o teorijama zavere da ne pricam, mada teorija ili ne, ljudi umiru za kratko vreme.

            Ne kapiramo da je dovoljno da dodirnemo zagadjenu povrsinu, niko ne mora da nam kaslje u lice i kija, mi smo se u velikom procentnu zarazili, jer prenosimo dalje, na lice, na svoju garderobu, svoje predmete i na druge. Virus se zadrzava na svim povrisnama dugo, dovoljno da ako nam je rukav zagadjen, za neko kratko vreme pocesamo nos njime. Recimo. Ili zagadjen mob, torba, o novcanicima i novcu da ne pricam, najprljavija stvar na svetu i bukvalno. Zato se ovaj virus toliko lako prenosi i toliko je zarazan, jer znamo vec niko nema prirodni imunitet, bla bla.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Stvarno smo najgori, i na ovom spisku najboljih - nas nema. Nikako da se otarasimo loših navika i zadnje klupe.
              Ili smo mi ovaj other?
              Ima nas, delili smo mesto sa Hrvatskom po 46, sad sa ova dva možda smo ih i prestigli.
              Nego, da li ova zabrana okupljanja više od 50 ljudi u zatvorenim prostorima znači da firme sa tolikim brojem zaposlenih prestaju da rade?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Šta bi trebalo da znaci ovo iskrcavanje 20.000 američkih vojnika i par hiljada vozila u Nemacku? Bas sad za vreme virusa... Pise kao, USA i nato osecaju ponovo pretnju od rusije.. I kao normalno vežbanje i kao mogucu krizu u evropi... Sta bi to trebalo da znaci za krizu, kakvu krizu se misli?
                GIFSoup

                Comment


                • Pa to je preventivno ako Evropa odluči da kupuje toalet papir od Kine.

                  Comment


                  • Ovo prisustvo Amera znači samo jedno kako su oni najzaslužniji za pojavljivanje virusa koji preti čovečanstvu.

                    Nešto se ozbiljno valja iza brda, šta, to običan smrtnik ne može osetiti niti doznati.

                    Comment


                    • https://www.raskrikavanje.rs/page.php?id=588

                      pa na 13.mart, te slike iskrcavanja su iz 2017. i 2018.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ma gde?
                        Ne bi Ameri nikad tako nešto.

                        Kako god, mi smo spremni.
                        Večeras vojska izlazi na ulice, imamo Pantsir S-1 i uštekali smo S-400 kad niko nije gledao.

                        Comment


                        • Skoro 400 preminulo u Italiji za zadnja 24h.

                          Blizu su brojke od 2000 preminulih.

                          Comment


                          • Ameri imaju 30 baza u Nemackoj i preko 30k vojnika, imaju baze sirom Evrope i trebale su biti neke vezbe ili sta vec, ali sumnjam u taj broj od 20k...ko zna ko je i sta je procitao, ovih rusofila sto nisu videli u zivotu Rusa a kamoli Rusiju, su neke verzije Ilije Cvorovica..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Imaju i na Kosovu jednu. To im je kontrolni punkt za heroinski via militaris.

                              Ekonomija bato.

                              Comment


                              • Koliko mi je samo glupo smanjenje skupova sa 100 na 50. Ne znam šta se time tačno treba dobiti. U NS-u imaš lokale koji primaju manje od pedesetak gostiju pa će opet biti dupke puno. A to ne znači da će se time sprečiti širenje Korona virusa.

                                Jedino i ispravno rešenje zatvoriti sve, poput Italije i Španije sprovesti svest građana da ostanu u svojim domovima te proglasiti vanredno stanje.

                                Sve ostalo, oprostite na izrazu, drvljenje q....

                                Comment

                                Working...
                                X