Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sovo, evo prosto pitanje obzirom da si podrzavao mere.

    Hoces li izaci za vikend?

    Ako si se slagao sa prethodnim, a jesi, pretpostavljam da ces sedeti kuci?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Eno ga, ziv je.
      Gde, gde?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Skeletor
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • O jbm ala menjate te nikove. Ne vidim sa tt ko je ko bio.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
            Sovo, evo prosto pitanje obzirom da si podrzavao mere.

            Hoces li izaci za vikend?

            Ako si se slagao sa prethodnim, a jesi, pretpostavljam da ces sedeti kuci?
            Nisam podrzavao sve mere, u pocetku mi je bilo ne jasno zasto ne koriste neki softver poput ovog koji ima Parking servis i pomocu kojeg bi se odobravao boravak napolju od 30-60 minuta tokom vikenda.

            Svi znamo zasto je uvedena potpuna zabrana kretanja tokom vikenda. Mnogo smo cudan narod, zalimo se kako nam je ukinuta sloboda kretanja a volimo da sedimo u drustvu bez obzira sto je preporuka da se privremeno distanciramo. Onda kad se razbolimo (ovo je moglo da se izbegne ako se pridrzavamo preporuka), zalimo se sto je los zdravstveni sistem i kako se dugo ceka na rezultate i sto su bolnicki kapaciteti puni. Tek sto nas zabole sto cemo da prenesemo zarazu nekom drugom, milina.

            U subotu cu izaci ako bude bilo neke potrebe - eventualno do prodavnice ako rade. U nedelju radim od 7-23h.

            Ja tebe razumem, imas radno vreme od ponedeljka do poetka, meni je verovatno u ovoj situaciji lakse zato sto cesto radim vikendom (jedan od dva dana) pa tokom nedelje mogu da izadjem.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              U nedelju radim od 7-23h.
              Auuu...16 sati...to gore nego da radiš za ove motače kablova ???
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Auuu...16 sati...to gore nego da radiš za ove motače kablova ???
                Nikad ne znas kad predsedniku mogu da zatrebaju baklje...

                Salu na stranu, sami smo se tako organizovali a menadzment prihvatio. Radim 2-3 dana nedeljno ovako, imam pun fond sati a daleko manji rizik jer nema primopredaje smene.

                Comment


                • 6703 testirano
                  285 pozitivno
                  71 na respiratoru
                  6 preminulih
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                    To objašnjava tvoju navijačku opredeljenost.
                    To što sam Beograđanin i antikomunista objašnjava moju navijačku opredeljenost.

                    Kad se izuzmu prvih pet država, SAD, Španija, Italija, Francuska i Velika Britanija broj umrlih u ostalih 212 država zahvaćenih koronom je nešto preko 65k, za preko 4 meseca koliko traje pandemija. Zanimljivo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Je l Powerslave dolazi, jel se oporavio?
                      Power nije ni imao koronu, njega su narkotici ubili, zato je izgubio čulo ukusa.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                        Sigurno bi im pomoglo i da smo bili 6 dana zatvoreni, a jedan dan za kupovinu. Jel bi i tad vredelo?

                        Ja se nisam protivio bilo kakvim merama, vec ovim nenormalnim u toku vikenda. Radim od 8 do 16h, i onda ne mogu da izadjem za vikend? I ja sam neodgovoran kad kritikujem te mere?

                        Resenje je naravno uvek izmedju, pronaci mere koje su delotrvorne a ne ugroziti previse ljudsku slobodu. Najlakse je zatvarati, kazem, tako i ja mogu da vodim krizni stab i donosim mere.
                        Policijski čas od početka nikakve svrhe nema, ako ljudi ulaze u prodavnice što ne bi mogli biti napolju na daleko većem prostoru.

                        Bilo je dovoljno samo zatvoriti škole, vrtiće kafiće, teretane i slične stvari gde je okupljanje masovno u zatvorenom prostoru.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          To što sam Beograđanin i antikomunista objašnjava moju navijačku opredeljenost.
                          Ok, ja povezao pošto mi bivša bila na tom faksu, i upoznao sam svih 5 muškaraca sa njene godine. Bulvalno svaki je delija.
                          Last edited by mark !t zer0; 30-04-20, 15:33.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • https://twitter.com/draza_M/status/1...843298817?s=19

                            Malo o doktorki
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                              Ok, ja povezao pošto mi bivša bila na tom faksu, i upoznao sam svih 5 muškaraca sa njene godine. Bulvalno svaki je delija.
                              Ona je verovatno bila opšti smer a ja sam na drugom smeru bio - medicinski biohemičar. Tu je bilo kudikamo više muškaraca.
                              Ali, verovatno si u pravu, izbor da studiraju farmaciju prave građanski orijentisane osobe, i muškarci i žene, pa otud to da su Zvezdaši 100%.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                To što sam Beograđanin i antikomunista objašnjava moju navijačku opredeljenost.

                                Kad se izuzmu prvih pet država, SAD, Španija, Italija, Francuska i Velika Britanija broj umrlih u ostalih 212 država zahvaćenih koronom je nešto preko 65k, za preko 4 meseca koliko traje pandemija. Zanimljivo.
                                Eh, opredeljenost za Krcunovo cedo je antikomunizam.....
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X