Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ona je prvo rekla da se Kinezima namesta, nije merodavna sekunde.

    Lupeta dok god moze...mozda nesto i pogodi nekad
    Pa Lošmi nemaju svi drugare u Japanu kao ti.

    Tebi i tvom drugaru iz Japana je to možda čudno ali Kina će za 9 godina postati prva ekonomija sveta.

    Ne znam kako bih ti to rekao ali ako Ameri nešto ne preduzmu hitno, padaju na drugo mesto.

    A kako će onda Sonja Biserko da objasni čiča Miloju iz Brusa da treba naš mali čamac da vežemo uz Američki titanik?

    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Aha. A ti bese propagiras da su zli Kinezi krivi?
    Ne znam samo zašto bi Kinezi bili krivi kad je slepi miš krnuo žvalu zmiji otrovnici a ona posle ujela kera za šapicu?

    Comment


    • Ne, samo ti pisem da ona nije verodostojna. U rangu Nestorovica. Sta da ti kazem drugo. Virus je dosao iz Kine, toliko znamo za sad. Kineske vlasti su hapsile njhov lekare, posle ih odlikovali itd...Nece da prime komisiju da ispita. Za teorju da smestaju Kinezima imamo doktorkinu bujnu mastu, prosto.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa jesu li zuti ljudi krivi ili priroda?

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa Lošmi nemaju svi drugare u Japanu kao ti.

          Tebi i tvom drugaru iz Japana je to možda čudno ali Kina će za 9 godina postati prva ekonomija sveta.

          Ne znam kako bih ti to rekao ali ako Ameri nešto ne preduzmu hitno, padaju na drugo mesto.

          A kako će onda Sonja Biserko da objasni čiča Miloju iz Brusa da treba naš mali čamac da vežemo uz Američki titanik?



          Ne znam samo zašto bi Kinezi bili krivi kad je slepi miš krnuo žvalu zmiji otrovnici a ona posle ujela kera za šapicu?
          Bice Kinezi prva ekonomija sveta, ali nikad. Volite da mastate i nagadjate.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Pa jesu li zuti ljudi krivi ili priroda?
            Ljudi, ako nisu reagovali na vreme i krili informacije. Moras baratati cinjenicama, a ne doktorkinim izlivima lupetanja...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Gde je Sova da vidi kako moze da se regulise prvi maj a bez zatvaranja 4 dana u kucu. Samo dok se malo izudaraju serpe.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ljudi, ako nisu reagovali na vreme i krili informacije. Moras baratati cinjenicama, a ne doktorkinim izlivima lupetanja...
                A ko barata cinjenicama? Da neko zaista barata ne bi bilo ovoliko ludilo u svetu.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Bice Kinezi prva ekonomija sveta, ali nikad. Volite da mastate i nagadjate.
                  Ništa ja ne maštam to ceo svet govori i to je neminovnost.

                  2030-te naša čelična braća Kinezi će pokoriti svet a onda će onako umorni doći da popiju svako po litar Morave.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    A ko barata cinjenicama? Da neko zaista barata ne bi bilo ovoliko ludilo u svetu.
                    Dobro prijatelju.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ja medju prvima necu da joj zamerim ako pogresi. Samo cak i ako se to desi, nece se mnogo ljudi setiti da je to izjavila posto ce pasti u zaborav.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                        Gde je Sova da vidi kako moze da se regulise prvi maj a bez zatvaranja 4 dana u kucu. Samo dok se malo izudaraju serpe.
                        Ja sam rekao da treba otvoriti sve... Ne zezam se, sve bih otvorio i samo bih dozvoljavao testiranja a lecenje kuci, pa ko prezivi neka prica kako mu je bilo za Praznik rada na izletistu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Pa jesu li zuti ljudi krivi ili priroda?
                          Au Ljubo gde si ti nasao da pokusas da objasnis nekome nesto. Ovde su svi 3 puta prosli pored medicinske skole sto je dovoljno da znamo bolje od bilo kog lekara.

                          Dobro Losmi je prosao 2 puta i zadrzao se u dvoristu ceo veliki odmor, to je dovoljno da bude lekar opste prakse koji bi da radi operacije srca i ugradjuje silikone u sise.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ja sam rekao da treba otvoriti sve... Ne zezam se, sve bih otvorio i samo bih dozvoljavao testiranja a lecenje kuci, pa ko prezivi neka prica kako mu je bilo za Praznik rada na izletistu.
                            ti si me pitao kako drugacije resiti

                            i masis poentu

                            evo zatvoreni smo za praznik rada, ali nismo 4 dana u kuci. nisam ja ni u jednom trenutku rekao da treba da se pusti sve, nego da postoje i racionalnija resenja, takozvani famozni kompromis
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Poenta je da ce ljudi ovde uvek kontrirati, ja sad ne znam da li smo mi slobodni od subote do 18h ili kako? I ako policijski cas pocinje u Subotu u 18h da li se zavrsava u nedelju ili u ponedeljak u 5h?

                              Ako je u ponedeljak dobili smo citavih 13 sati, a 70 u zatvorenom opet.

                              Comment


                              • ne, policijski cas je od cetvrtka u 18h do subote u 5h

                                subota i nedelja su kao ostali radni dani


                                Nemci diskutuju sta je bitnije - dostojanstvo ili zdravlje, koji je to nivo, srecom mi smo dostojanstvo davno izgubili pa nemamo tih problema, ali ovo je jedan bitan korak u tom pravcu
                                Last edited by mark !t zer0; 29-04-20, 22:26.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X