Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trecina zarazenih.

    USA 1,000,888

    Comment


    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • je bo te,ova kisic vucic tepavcevic se bas uskurcila-samo da ona doda,samo da se ona ubaci

        medicina zasnovana na dokazuma,u jeeeeeeeeeeee

        lapsus e zasnovane na dokazima ko jebe

        i evo je opet...
        Wizard

        Comment


        • Mene samo zanima gde su oni testirali 5.5k ljudi...Cudne su brojke ovo skroz, nista se ne menja danima.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Kvalitetan clanak koji jednim djelom govori u prilog onome o cemu pricamo a to je da se ne zna realna brojka umrlih od korone kao i na kraju krajeva da se uopste ne zn ni koji organ korona tacno napada, generalno sticem utisak da ni ta struka apsolutno nema pojma o tom virusu.


            Jedna od poenta price jeste da su vlade u svijetu pojacali strah kod ljudi da bi se tako borili protiv necega o cemu se ne zna puno a to nesto je vrlo vjerovatno manje opasno nego sto mislimo, to je ukratko moj neki stav. A vakcine sigurno nece biti, niti ce biti potrebna. Nikakva teorija zavjere, nista slicno. Manipulisanje ljudima u borbi protiv nepoznatog koje ja mislim ne predstavlja prijetnju po drustvo u mjeri kojoj je dat znacaj.
            A by the way, imao sam i predmet na faksu Krizni Menadzment i slicnih predmeta pa i moja struka mi malo nalaze da kazem nesto sto se tice odgovora na krizu.
            Apsoljutni nemaci pojma, nek si im rekao.

            Ja sam video da je smrtnost u Italiji veca za nekih 30% nego pre godinu dana, pa me cisto interesuje da li je to i dalje najsmesniji virus u istoriji covecanstva. I ne samo kod njih, nego i u Britaniji, Spaniji i Francuskoj. Svaka zemlja koja nije pravovremeno reagovala ima mnogo veci broj umrlih. Ta korona je ljudima skratila od nekoliko dana do nekoliko godina zivota, ne navodi se nigde u statistici kao glavni razlog.


            Edit: Omasio sam za Italiju, skoro duplo vise u odnosu na proslu godinu.
            Last edited by Ricma; 29-04-20, 08:09.

            Comment


            • Iskreno da ti kazem vise sam sokiran i tuzan sa par strasnih slucajeva u mojoj neposrednoj blizini u zadnje vrijeme nego sa cijelom tom kuronom farsom. Djecak 14 godina umro u snu od srca i cura 24 godine od leukemije. Nigdje nije objavljeno a mnogo veca tuga nego bilo koji slucaj od kurone.

              I na kraju krajeva, zaboli me koliko su veci postoci u Italiji

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Iskreno da ti kazem vise sam sokiran i tuzan sa par strasnih slucajeva u mojoj neposrednoj blizini u zadnje vrijeme nego sa cijelom tom kuronom farsom. Djecak 14 godina umro u snu od srca i cura 24 godine od leukemije. Nigdje nije objavljeno a mnogo veca tuga nego bilo koji slucaj od kurone.

                I na kraju krajeva, zaboli me koliko su veci postoci u Italiji
                I mene zaboli za procente i u Italiji, i u okruzenju - interesuju me samo procenti u Republici Srbiji u okviru njenih trenutnih granica.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Nemas razlog za brigu, druze. Na Balkanu je sve u okviru prirodne selekcije
                  Last edited by DinoFC; 29-04-20, 10:40.

                  Comment


                  • Kakva gomila gluposti. Na Balkanu je u Srbiji najveća smrtnost na milion stanovnika, i nema nikakve veze sa prirodnom selekcijom jer naša nacija nije prestara u odnosu na ove iz okruženja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Kakva gomila gluposti. Na Balkanu je u Srbiji najveća smrtnost na milion stanovnika, i nema nikakve veze sa prirodnom selekcijom jer naša nacija nije prestara u odnosu na ove iz okruženja.
                      I kod mene je slicno, za neki mjesec i pol u Federaciji 2,2 mil. stnanovika od korone 20-30 umrlih. Sta je to nego prirodna selekcija koja ne znaci nuzno da prastari moraju umrijet. To je zivot, brutalan. Oduvijek je bio takav.
                      Last edited by DinoFC; 29-04-20, 14:06.

                      Comment


                      • Evo 4 dan bez slucajeva u CG.
                        Pobjedismo koronu brze no Kina.

                        Comment




                        • Dr Grujičić: ''Ne želim da budem teoretičar zavere, ali koronavirus ne može biti prirodna stvar''

                          https://www.b92.net/zdravlje/vesti.p...nav_id=1679347

                          Dr Grujičić kaže da njoj kao kliničaru ovaj virus deluje kao neprirodan jer ovako lako prenošenje nije prirodno.

                          ''Ja nisam nobelovac kao što je Lik Montanjije, ali mi je prihvatljiva njegova izjava. Kada se ljudi igraju boga obično dobiju po nosu. Neko je to uradio, možda i smišljeno, ne želim da budem teoretičar zavere, ali ovo definitivno ne može biti prirodna stvar i čovečanstvo mora da nađe načina da se izbori sa ovim virusom.''

                          Comment


                          • Jeste, zato je pustila virus na Onkologiji gde je preko 80 doktora i medicindkih radnika zarazeno, o onim nesrecnim pacijentima da ne pricam. Glupaca!

                            Spremite se za ovo opustanje ko da nista bilo nije i vodite racuna o sebi, druge polovine maja nek nam je bog u pomoci.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kako neko reče ovde na forumu.
                              Školuješ se 20 godina za doktora i ko zna koliko godina specijalizacije i onda neki random lik sa foruma napiše da nemaš pojma!
                              Last edited by Chiwwi; 29-04-20, 15:57.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Kako neko reče ovde na forumu.
                                Školuješ se 20 godina za doktora i ko zna koliko godina specijalizacije i onda neki random lik sa foruma napiše da nemaš pojma!
                                Ovo je problem naše nacije, sve znamo, u sve se mešamo...selektori, treneri, doktori, ekonomisti.Nema pore društva, nema teme koja bi se pokrenula a u kojoj ne bi komentar ostavili (i ja sam sam takav, da ne bude zabune). Ovaj forum je i ogledalo naše stvarnosti.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X