Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by joshmor View Post
    i nista se ne cuju novinari
    Nema novinara samo onaj koji čita pitanja koja su postavili novinari.

    Comment


    • Originally posted by joshmor View Post
      gde je olja,ova je opet odvalila nesto u citanju i padezima/rodovima[emoji3]
      Izvolte
      Nesam pazljivo slusala gospodzu, ali usi mi zaparalo samo cetristo, no ona tako cita stotine dvesto, tristo.
      Cek da je cujem sad, ne cujem novinare , tog sto cita
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • KONFERENCIJA ZA NOVINARE BEZ NOVINARA..HAHAHAHAH..VASE PRAVO DA ZNATE STA HOCEMO DA VAM KAZEMO!!!!

        Divno, napredujemo..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by goku View Post

          Lakše je pljuvati, lopovi, automobili, prilozi i slične gluposti. Što si ti drugačiji i bolji od njih ako pljuješ i osuđuješ.

          Svakom će biti suđeno za ono što radi. Gledaj sebe, a ne šta drugi rade.
          nikoga ja ne pljujem,pisem kako jeste,iz moje neposredne okoline

          nemoj reci da ti nisi nikad nikog i nista osudio

          glwedam sebe,ali gledam i njih-lopovi, automobili, prilozi-to nisu gluposti,vernicima to znaci

          ako pop nece da sahrani nekog,a taj POP JE SPC,zato sto porodica ne moze da plati,kako covek da ocuti i ne osudi...

          ovde cu stati,dovoljno je...
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Nema novinara samo onaj koji čita pitanja koja su postavili novinari.
            pa i oni se ne cuju
            Wizard

            Comment


            • Ovaj rts propo sto posto, ne mogu prenos iz sale, iz Nisa da realizuju. Ni Tiodorovicev mikrofon ne valja
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Ako taj virus postoji u tako strašnom obliku kako je predstavljen i ako se zadržava na tim površinama toliko kako nam govore, on je svuda. I na flašama jogurta i na hlebu i na korpama, svuda gde se okuplja veliki broj ljudi. Već smo ga uneli u sebe svi mi po nekoliko puta.

                Ne vidim nikakvu veću opasnost od pričesti istom kašikom par sati, mnogo manjeg broja ljudi od svakodnevnog celodnevnig okupljanja ogromnog broja ljudi po prodavnicama, ulicama, sportskim igralištima, na poslu..

                Vaš jedini motiv za pisanje ovih postova je iskonska mržnja prema Crkvi.
                Goku, druže, pa kakva iskonska mržnja. Ako ne navijamo za isti tim, nije nužno da te mrzim. AKo si vernik, poštujem to, ja nisam, poštuj i ti to. Ne moraš da se složiš s amnom, ali ako nisam s tobom, ne znači da sam protiv tebe. To što ja ne mislim da nije u redi, za vreme ove pandemije, 200-300 ljudi da menja svoje izlučevine ljubeći jedno isto mesto, moja je stvar. Problem je što je javno kažem ? Imam medicinsku, zdravstvenu i higijensku potporu u tome. Meni, u ovoj celoj situaciji smeta to, a to je moja percepcija stvari, što SPC pokušava da iskoristi situaciju i odlazak u crkvu poistoveti sa odlaskom na mesta za nabavku hrane. Hrana je obavezna, crkva nije, a verovanje po svom nahođenju....i pravoslavci, i muslimani, i katolici, i kinezi i protestanti i ostali....svakome na volju. Neće svet propasti ako se Bogu (svako svom) moliš od kuće...sad je takvo vreme. Ceo svet je napala ova pošast, niko ga nije izmislio, i pustio tolike ljude da pomru, da ne bi Srbi za Vaskrs otišli na pričest....msm karikiram stvari, ali.....
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Izvolte
                  Nesam pazljivo slusala gospodzu, ali usi mi zaparalo samo cetristo, no ona tako cita stotine dvesto, tristo.
                  Cek da je cujem sad, ne cujem novinare , tog sto cita
                  a nesto trihljadestodevedesetdva pacijenAta,pa odmah cetritristocetrdeset pacijeNTA

                  (btw,i ja govorim tristA,ali govorim cetristo,petsto )
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Goku, druže, pa kakva iskonska mržnja. Ako ne navijamo za isti tim, nije nužno da te mrzim. AKo si vernik, poštujem to, ja nisam, poštuj i ti to. Ne moraš da se složiš s amnom, ali ako nisam s tobom, ne znači da sam protiv tebe. To što ja ne mislim da nije u redi, za vreme ove pandemije, 200-300 ljudi da menja svoje izlučevine ljubeći jedno isto mesto, moja je stvar. Problem je što je javno kažem ? Imam medicinsku, zdravstvenu i higijensku potporu u tome. Meni, u ovoj celoj situaciji smeta to, a to je moja percepcija stvari, što SPC pokušava da iskoristi situaciju i odlazak u crkvu poistoveti sa odlaskom na mesta za nabavku hrane. Hrana je obavezna, crkva nije, a verovanje po svom nahođenju....i pravoslavci, i muslimani, i katolici, i kinezi i protestanti i ostali....svakome na volju. Neće svet propasti ako se Bogu (svako svom) moliš od kuće...sad je takvo vreme. Ceo svet je napala ova pošast, niko ga nije izmislio, i pustio tolike ljude da pomru, da ne bi Srbi za Vaskrs otišli na pričest....msm karikiram stvari, ali.....
                    Amin.

                    Comment


                    • novorocencada...by kisic-vucic-tepavcevic
                      Wizard

                      Comment


                      • Bravo Konstantine za tvog Nišliju!

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Bravo Konstantine za tvog Nišliju!
                          Kog, ne gledam KZŠ ? O čemu se radi ?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Kog, ne gledam KZŠ ? O čemu se radi ?
                            Tiodorovića.

                            N1 je optužen da svojim pitanjima ugožava ljude , pa su mu i postavili to pitanje.

                            Rekao je čovek jasno i glasno da nije tako i da veruje i da kod njih i kod ostalih ne postoje loše namere.

                            Ovo se Vučku neće svideti.

                            Ostali doktori sam siguran da bi odbili da odgovore na ovo pitanje.

                            Comment


                            • onaj upravnik doma za stare je vec osudjen na pinku

                              ministra niko ne pominje
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                a nesto trihljadestodevedesetdva pacijenAta,pa odmah cetritristocetrdeset pacijeNTA[emoji3]

                                (btw,i ja govorim tristA,ali govorim cetristo,petsto )
                                Dobro sto je nisam cula

                                A verujem da tako isto kazes, vidi samo kako pises [emoji14]

                                Samo ona nije neka tamo forumasica, vec je cela zemlja slusa svaki dan i jos ima kao vajnu skolu, no bitno da su joj frizura i sminka na mestu..ok i sve ostalo
                                :malo pakosti nije na odmet:

                                Sta ovaj mali oce?
                                Ekonomska podrska privredi :ajooj:
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X