Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Ako taj virus postoji u tako strašnom obliku kako je predstavljen i ako se zadržava na tim površinama toliko kako nam govore, on je svuda. I na flašama jogurta i na hlebu i na korpama, svuda gde se okuplja veliki broj ljudi. Već smo ga uneli u sebe svi mi po nekoliko puta.

    Ne vidim nikakvu veću opasnost od pričesti istom kašikom par sati, mnogo manjeg broja ljudi od svakodnevnog celodnevnig okupljanja ogromnog broja ljudi po prodavnicama, ulicama, sportskim igralištima, na poslu..

    Vaš jedini motiv za pisanje ovih postova je iskonska mržnja prema Crkvi.

    Da pokusam da ti objasnim. U prodavnici su ti rekli da nosis rukavice i masku i ti to poistovecujes sa lizanjem jedne te iste kasike u doba virusa.

    Meni je crkva nebitna, prosto ne moze da mi pruzi nista, a ni ja njoj. Ne vidim vezu izmedju crkve i coveka sem da dominiraju nad ljudima koji pate ili pak oprastaju grehe krimosima..Svi imaju crkve nacrtane po ledjima i krstove...

    Ne znam Goku sa kim se macujes, prosto receno lizanje iste kasike u doba virusa je idiotski potez
    Last edited by Karamazov; 16-04-20, 14:07.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Daj bre poštuj malo vernike, ne ližu kašiku nisu oni psi. Da li si ti normalan čovek? Pa prvi ću ja da idem jebem ih sve po sred usta, prvi se sns-ovci šetaju po novom pazaru i nišu u grupama od 40.

      Što se ne bunite tako za glupe sektaše i gmaza onog što sam vodi kampanju za vreme korone. Bem ti narod

      Comment


      • Originally posted by ?????? View Post
        Daj bre poštuj malo vernike, ne ližu kašiku nisu oni psi. Da li si ti normalan čovek? Pa prvi ću ja da idem jebem ih sve po sred usta, prvi se sns-ovci šetaju po novom pazaru i nišu u grupama od 40.

        Što se ne bunite tako za glupe sektaše i gmaza onog što sam vodi kampanju za vreme korone. Bem ti narod
        Prijatelju, ako pratis forum i znas da citas, vidis da ih pljujemo na svakih 5minuta.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ako vam je do Crkve i boravka u istoj - zamonasite se.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            Daj bre poštuj malo vernike, ne ližu kašiku nisu oni psi. Da li si ti normalan čovek? Pa prvi ću ja da idem jebem ih sve po sred usta, prvi se sns-ovci šetaju po novom pazaru i nišu u grupama od 40.

            Što se ne bunite tako za glupe sektaše i gmaza onog što sam vodi kampanju za vreme korone. Bem ti narod
            Iskreno me bole kurac da li se ta kašika lize ili guta kada su normalni uslovi. Kao što me zabole i za postojanje crkve i sveštenstva. Ne vidim sebe u tome i ne zanima me sta Gojko radi u svoje slobodno vreme, njegova volja hoće li verovati u Jahvea, Zevsa, Shivu... Jednostavno me ne zanima.

            Ako hoćemo ozbiljno da shvatimo ovaj virus i celu situacija a da pritom ne ulazimo u teritoriju teorija zavere, bezumno je celivati istu površinu kada se virus prenosi kapljicnim putem.

            Dakle to su budalaštine.

            Zar se ne moze moliti Bogu od kuće? Koliko znam tu signal nije problem.
            Last edited by Karamazov; 16-04-20, 14:08.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Obratite pažnju na rečnik.

              Ovakve teme izbegavam jer znam gde vode i kako se završavaju.

              Poštujte sagovornika, razgovarajte na normalan način, i najmanju uvredu, omalovažavnje onih koji drugačije misle, brisaću pa makar vam post bio dugačak par metara.

              Hvala.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post

                Vaš jedini motiv za pisanje ovih postova je iskonska mržnja prema Crkvi.
                s prvim delom posta se slazem,sa ovim nikako

                ISKONSKA mrznja...sta uopte to znaci...iskonska...?

                a to s jednom kasikom mi se uvek gadilo,gadilo mi se ponasanje popova i vladika,njihov lopovluk i necastan zivot,bogatsvo i raskos dok nisu hteli ni da sahranjuju clanove porodice koji nisu imali da plate

                pricao si o domatici,kanonima...

                sta ces sad,kad se sam patrijarh odrekao kanona i dogme...?


                izuzimam monahe i monahinje
                Wizard

                Comment


                • U Crkvi nisam bio od prošlog Uskrsa, tek toliko da se zna. Sad i da nema korone ne bih išao, a ni pričestio se.

                  Ali nešto drugo je problem koji ne mogu da oćutim. To je orkestrirana mržnja neznabožaca i nevernika prema Crkvi. Isticanja svega negativnog u prvi plan, bez da se malo dublje sagleda suština.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Obratite pažnju na rečnik.

                    Ovakve teme izbegavam jer znam gde vode i kako se završavaju.

                    Poštujte sagovornika, razgovarajte na normalan način, i najmanju uvredu, omalovažavnje onih koji drugačije misle, brisaću pa makar vam post bio dugačak par metara.

                    Hvala.
                    I sto kaže čovek. Jebeš ovu temu više.
                    Da smo normalni pa da se otvori tema za religiju kako se sve ostalo ne bi zagadjivalo. Al posto nismo jbg...
                    Samo izbegavati.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • 440ak od 3192 i jos 8 manje ljudi na respiratoru danas.

                      Comment


                      • gde je olja,ova je opet odvalila nesto u citanju i padezima/rodovima
                        Wizard

                        Comment


                        • Konferencija je u Nišu.

                          Comment


                          • i nista se ne cuju novinari
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              s prvim delom posta se slazem,sa ovim nikako

                              ISKONSKA mrznja...sta uopte to znaci...iskonska...?

                              a to s jednom kasikom mi se uvek gadilo,gadilo mi se ponasanje popova i vladika,njihov lopovluk i necastan zivot,bogatsvo i raskos dok nisu hteli ni da sahranjuju clanove porodice koji nisu imali da plate

                              pricao si o domatici,kanonima...

                              sta ces sad,kad se sam patrijarh odrekao kanona i dogme...?


                              izuzimam monahe i monahinje
                              E sad pogodio suštinu. Monasi i monahinje. Na hiljade čistih duša koje niko ne pominje. To je Crkva, to je prava suštinska Crkva. I sav narod koji se okuplja.

                              Lakše je pljuvati, lopovi, automobili, prilozi i slične gluposti. Što si ti drugačiji i bolji od njih ako pljuješ i osuđuješ.

                              Svakom će biti suđeno za ono što radi. Gledaj sebe, a ne šta drugi rade.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                440ak od 3192 i jos 8 manje ljudi na respiratoru danas.
                                I 4 osobe preminule.

                                Comment

                                Working...
                                X