Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kenneth Copeland American televangelist, net worth 760 million $ against COVID 19.

    Comment




    • https://www.blic.rs/vesti/drustvo/do...-blica/ngf6ebd
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dovoljan je naslov. Ne bih čitao ovakav tekst u pola 1, nema šanse.Verovatno i nikad ne bih, ali ko zna, imao sam te neke mazohističke periode.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • I ja sam sa preskokom, pogotovu ocaj i nemoc novinara i ubedjivanje sa budalom (uhapsenim direktorom) koji krije sve vreme, A ZNA da je korona prisutna u domu, koji je pustao neke da dodju u posetu, neke druge da se setkaju, i pored izricite zabrane... pa jbt kakav covek mozes da budes, osim tupav i nesposoban sns kadar. Strasno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Budala je budala bez obzira na stranacku pripadnost. Mada kad smo kod nesposobnih kadrova, da se raspravljati o tome ko je menjao zakone i dozvolio "sposobnima" sa privatnih univerziteta da se zaposljavaju u drzavnim institucijama i to na visoke polozaje.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A jel reko nesto bitno?
              Rekao je ono što je bilo najbitnije za njega.

              Iskoristio i smrt doktora iz Niša za političke poene.

              Pričao kako se doktor obradovao izgradnji niškog Kliničkog centra i rekao mu da ovo nema ni u Nemačkoj.

              Za penzionere:

              "Ideja je da izdvojimo u tri dana osam sati za penzionere. Moramo da odvojimo osam ili šest sati i da kažemo da maksimalno mogu pola sata i do 300 metara od kuće", rekao je Vučić.

              Dodao je da će njima biti obezbedjene hirurške ili epidemiološke meske.

              "Obezbedićemo masku svakom penzioneru koji je nema. A opet ćemo ih moliti da ne izlaze napolje ako ne osećaju potrebu", naveo je on.
              Iznenadilo ga saopštenja Sinoda, kaže da je imao drugačiji dogovor sa patrijarhom.

              Comment


              • Budala,a pre 5dana se smejao Djialsu na ideji za penzionere da moraju izaci napolje, bar na 200-300m od kuce. Nevera ako je to rekao Stojance, kakav debil majko mila. Niko ga ne pita za sina? Rece da mali Danilo ide na sajam
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Zar nije rečeno kako je Korona iza Kineza, da su pobedili svetsku pandemiju.

                    Najnoviji podatak govori da je 135 Kineza nanovo zaraženo Koronom.
                    Last edited by Karamazov; 15-04-20, 09:57.

                    Comment


                    • Izolacija u dva doma za stara lica u Smederevu

                      http://rs.n1info.com/Vesti/a589243/I...Smederevu.html

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Budala,a pre 5dana se smejao Djialsu na ideji za penzionere da moraju izaci napolje, bar na 200-300m od kuce. Nevera ako je to rekao Stojance, kakav debil majko mila. Niko ga ne pita za sina? Rece da mali Danilo ide na sajam
                        Dragan J. Vučićević umalo zaplakao pričajući o Danilu i kakva je on ustvari junačina, poput njegovog oca, s čime se bori. A smem u opkladu da nema ni Z od zaraze već je skrojena priča za javnost. Tako nešto se moglo očekivati, samo sam bio sklon uverenju da će Vučko sebe izbaciti kao glavnu žrtvu a posle glavnog junaka.

                        Comment


                        • Da su hteli da sakriju ovaj virus to bi mogli da urade jer je propagadna moc medija i ovog sveta tolika da mogu sve..... Tako da mene eto zanima zasto za vreme svinjskog gripa nije bilo vanredno stanje, policijski cas..... To mi nikako ne ide u glavu...

                          Comment


                          • Nije bilo ni za vreme pticijeg pa nikom nista.

                            Ja se sada potpuno zalazem za ukidanje svih restritktivnih mera i zatvaranje bolnica.

                            Comment


                            • Zanima me koje je zvanicno objasnjenje za ovako razlicit tretman ove korone u odnosi na piciju i sivnjecu koronu....ako uopste postoji zvanicno objasnjenje. Meni je problem sto ne zivim sam, zaplasili su mnoge ljude sa ovim i sad ti ljudi meni skacu po glavi ceo dan tako da ne samo da su nam oduzeli osnovna prava nego moram da trpim i psiholosku turturu ljudi oko sebe. Narod ocigledno nije gladan cim moze da trpi sve ovo....a kad se isprazne stomaci videcu ih tad da li ce biti ovoliko solidarni...
                              Last edited by tamonajugu; 15-04-20, 10:46.

                              Comment


                              • Nekoliko puta struka je rekla da su razlog za mere asimptomaticni prenosioci virusa.

                                Verovatno takvih ije bilo u vreme pticijeg i svinjskog gripa.

                                Comment

                                Working...
                                X