Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Samo da kazem da je takvo ponasanje nedopustivo i u drugom zemlji bi isti taj Nestorovic ostao bez licence. Ne mogu da verujem kakva pomracenja ima covek. Kon je trazio da se Nestorovicu oduzme licenca, ne znam samo kada se to desilo.

    On po meni ima najslabiji javni nastup od svih doktora, koliko zna da bude napet to me odbija da ga slusam. U njegovom slucaju, citam vesti da vidim sta je najbitnije rekao. Zapamtio sam da su zbog njega pre dve nedelje Kisicka i Kon napustili KZN nakon dva minuta.
    Nestorovic je antivakser, ima po netu svakakva lupetanja na tu temu. Zato je doslo do neke vrste sukoba sa Konom. Inace kruze price da ima autisticno dete, pa je mozda to razlog, sto naravno nije opravdanje, ali opet ne dao bog nikome tu patnju.

    A sto se tiče zadovoljnih roditelja ciju je decu lecio, javljaju se i oni drugi, nezadovoljni.
    Imamo bolje pulmologe, ali ok, i ne treba to da bude tema, vrec sramni javni nastupi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Testirano 2440, pozitivno 411.

      Na respiratoru 131.

      9 osoba preminulo.

      Comment


      • nazdravlje...pa sad nek SPC trazi to sto trazi
        Wizard

        Comment


        • Jedino je dobro sto pada broj ljudi na respiratoru, ostale brojke su bas lose.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nekoliko dana su bili isti rezultati, poslednja dva dana porast.

            I to duplo.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Samo da kazem da je takvo ponasanje nedopustivo i u drugom zemlji bi isti taj Nestorovic ostao bez licence. Ne mogu da verujem kakva pomracenja ima covek. Kon je trazio da se Nestorovicu oduzme licenca, ne znam samo kada se to desilo.
              Ja se slazem da je cuveni nastup neprimeren, lupio... izvinio se... idemo dalje.

              Originally posted by joshmor View Post
              nazdravlje...pa sad nek SPC trazi to sto trazi
              Za to ima resenje, zatvoris bolnice i otvoris crkve pa neka se tamo lece... sta ima veze.
              Last edited by belgrade_owl; 14-04-20, 14:24.

              Comment


              • Znaci SPC ipak...

                Comment


                • To sam i mislila da je razlog, drago mi je sto je javno rekao.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Jedino je dobro sto pada broj ljudi na respiratoru, ostale brojke su bas lose.

                    ne znam, nisam ranije obracao paznju na broj testiranih-danas je najvise testiranih,logicno je da ce biti najvise potvrdjenih,jos ako su pratili kontakte,to se moze smatrati i iz tog ugla

                    dale,polako ali sigurno se probija misljenje da ce 70 posto ljudi biti zarazeno,najveci deo na nogama


                    Originally posted by madrid View Post
                    Znaci SPC ipak...
                    pa nego ko
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Ja se slazem da je cuveni nastup neprimeren, lupio... izvinio se... idemo dalje.



                      Za to ima resenje, zatvoris bolnice i otvoris crkve pa neka se tamo lece... sta ima veze.
                      Cuj lupio je.Pa imas jos 10 intervjua gde lupeta. Cas poziva napolje, cas moli da ostanu ljudi unutra...Teska budala, sta radi privatno to me ne zanima...

                      Si svestan posledica njegovih reci, vucicevih i raznih mitinga i sranja u to vreme..Ali ne, najvise kriv Pera iz Ciriha, Urke iz Wiene.. te ajte molim vas..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by joshmor View Post
                        ne znam, nisam ranije obracao paznju na broj testiranih-danas je najvise testiranih,logicno je da ce biti najvise potvrdjenih,jos ako su pratili kontakte,to se moze smatrati i iz tog ugla

                        dale,polako ali sigurno se probija misljenje da ce 70 posto ljudi biti zarazeno,najveci deo na nogama




                        pa nego ko
                        Danas je malo veci procenat, oko 17, a prethodnih dana je bilo oko 15.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • dakle KOMPLET su protiv SPC

                          konacno jasno i bez uvijanja
                          Wizard

                          Comment


                          • Evo ga i ovaj mladi doktor iz Tirsove, prvi put je ovde, cesto je bio na N1
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma i ovo cifre su rezultat i kasnjenja i verovatno da se opravda eventualna "zabrana" Uskrsa. I ovo sa Konom je zbog toga.
                              Mislim da jos ni sami ne znaju sta ce da urade po tom pitanju.
                              Razumem vernike stvarno, ali jednu godinu u svom zivotu mozes valjda da izdrzis da ne odes u crkvu na Uskrs. Ne znam, nisam pametan.

                              Comment


                              • lekari su rekli svoje,zaklina vodi borbu na TW,videcemo sta ce uraditi narod/da li ce slusati doktore ili popove
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X