Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i kazu, ovi mazohisti sto su gledali, da je sve posle bilo kako im i dolikuje, tako da taj neuspeli pokusaj niko nije ni zapamtio (niko od tih kojima se obraca).
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne bh ga vise gledao da mi neko da hiljadu evra sad, ne bih. Male su to pare za izgubljene zivce. Apsolutno oni imaju sva pitanja koja ce im voditelj postaviti. Njega bi u TV duelu razvalio i Marjan Risticevic da hoce.

      Nema pritiska javnosti, kontrolise sve tabloide i on je to shvatio. Hocu reci, on se skroz prebacio na kampanju i da se ocisti maksimalno. Pa oni su na vlasti u Kraljevu, a oni kao sns salju pomoc. Pa to bukvalno nema ni u DR Kongo.

      Jedini izlaz je sto vise obrazovanih ljudi, cak i tu ce biti povuci potegni ali bice sanse. Opozicija radi dobar posao po meni, ali na 100 afera, sns ceka samo vreme da prodje. Eno Ana dve godine pise svako vece: Ko je rusio u Savamali.

      Pre odredjenog vremena,jedan forumas je pisao kako je sve super u bolnicama i da novinarka laze. Realnost je da smo tanki, cak i ako smo primili tuce aviona pomoci. Tu ce tek show biti posle epidemije kad budu vljali sve to sto su dobili. Bukvalno zapisa o toj robi nema. Njima je na ajde da kazes sredini epidemije usao virus na Dedinje tako sto oni nisu testirali pacijente. Koja je to doza amaterizma.Da stavis idiota sa IQ 45% on bi prvo testirao osoblje i pacijente.

      Ovo se samo nadovezuje na poplave pre par godina,kada je bilo sve ok i narod je po njima trebao ostati kuci. Onda je taj isti narod izabrao nesretnog cuckovica kao gradonacelnika i vodju grada

      Da smo pametniji to bi bilo dovoljno, ali posto nismo.....onda mozemo da se setimo poslovice ''pametnih'' ljudi.. a to je ''svi su isti'' Uzivajte,
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Oni kojima se on obraca i koji veruju sve sto on kaze su ionako izgubljeni slucajevi, nikad se nece preokrenuti...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • U Srbiji se uvodi policijski čas ovog vikenda, od petka u 17h do ponedeljka u 5h ujutru, potvrđeno je za Nova.rs iz kabineta predsednice Vlade Ane Brnabić.
          https://nova.rs/drustvo/policijski-c...do-ponedeljka/

          Comment


          • A je l za kucice i dalje vazi 200m od mesta stanovanja, ujutru od 8-10?
            Mada mi je zao uopste da ga izvodim za toliko, jer je navikao po nekoliko km da prelazi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • A penzionere su pomerili u petak od 4-7
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • O boze! Kakav moron
                :ja na ivici nervnog sloma:
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • vojvodjani izasli sa brojkom-nova 23 potvdjena

                  uz neizbezno

                  Vlada Srbije i predsednik Aleksandar Vučić do danas su obezbedili ukupno 42 nova respiratora za KCV



                  https://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/...6_1111698.html
                  Wizard

                  Comment


                  • Testirano 1135, pozitivno 219.

                    Na respiratoru 112.

                    4 osobe preminule.

                    Comment


                    • Za pse ostaje isto kako je i bilo.

                      Comment


                      • Mislim da ce to promeniti, nemoguce je da zabranje setnju pasa od petka u 23 do subote u 23. Prosle nedelje su takodje dodali jedan termin za ljubimce.

                        Comment


                        • Pa sigurno subota od 8-10, kao sto je prosli vikend bio nedelja od 8-10
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • U Leskovsu zaraženo 7 radnika Jure, njih 300 je u samoizolaciji.

                            Comment


                            • 71 mesto po broju urađenih testova. 40 po broju zaraženih.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Lagao bih kada bih rekao da nisam alergican na nemarne setace.

                                Ovde ako mi se nesto ne svidja to je cimanje penzionera. Ti si im u roku od nekoliko dana promenio dva termina, dobar deo njih nece odmah znati kog dana da idu do radnji.

                                Btw, nakon Austrijanaca uskoro ce i Cesi polako da se vracaju u normalu. Imali su rigorozne mere od starta i medju prvim zemljama reagovale.

                                Comment

                                Working...
                                X