Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
    Kad i u vreme pandemije jebeno moras da pricas o politici, to govori u kojim mi govnima zapravo zivimo.

    Meni nekako deluje da se dosta stvari desava i da prave krupne greske. Kontam da mu rejting opada, jer nema zajebavanja kad je zdravlje u pitanju. Valjda ce skontati oni koji su hipnotisani godinama kakav je ustvari prevarant i ljigavac. Nadam se da ce posle ovoga vise biti zelje za slobodom kod ljudi.
    Nadam se i ja, ali tesko. On je uspostavio tezu,svi su isti i to njemu donosi poene,postoima bar 1m sigurnih ako ne i vise.

    Bio sam u gradu danas, isti broj ljudi kao i uvek, nose se relativno maske...jasno da je manji broj iz ugla da ne rade pijace itd..ovako mi deluje stanje relativno, doduse to je uzi i malo siri centar..

    Mi se merimo sa Kinom, Svajcarskom, Nemackom,Ita i Spanijom..Tu je jasno kako i za koga rade svi mediji...Bukvalno mozda, dva tri medija ne rade za njega. Jos se setim predsednickih izbora kad su za dan izbora svi imali reklamu predsednika psihopate preko celog lista...sve je tu jasno.

    Pasce na Kosovu, vrda sad, ucuruje se Kini, ali nema mu tu pomoci...tviter botova je samo pocetak da mora da se pozuri, to je minimum sa kojim su krenuli...
    Last edited by LosmiSK; 08-04-20, 06:41.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Priklanja se Kinezima jer se nada da će mu Kinezi dati zaštitu kada se sve ovo završi. Ako u to veruje (kome su Kinezi ikada dali zaštitu?), veća je budala nego što izgleda.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
        Kad i u vreme pandemije jebeno moras da pricas o politici, to govori u kojim mi govnima zapravo zivimo.
        pa sto onda i ti moras o politici ovde. onda ni ti nisi nista drugaciji.

        Valjda ce skontati oni koji su hipnotisani godinama kakav je ustvari prevarant i ljigavac. Nadam se da ce posle ovoga biti vise zelje za slobodom kod ljudi.
        iz jedne hipnoze u drugu, napredujemo
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Bukvalno nisi razumeo. Medjutim, to nije moj problem.

          To sto slobodu smatras za hipnozu je isto kriticno.
          Last edited by mark !t zer0; 07-04-20, 16:48.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Lep prilog:
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • auuuu, Francuska gadni brojevi

              Comment


              • Ako se neko ponasao bas suprotno u odnosu na ono sto bi trebalo da predstavlja EU onda je to Nemacka. Nakon ove anticipacije dogadjaja i odlicne pripreme za koronu, jos mi je vise realna teorija da oni u svojim trezorima drze nemacke marke. Uz to bili su medju poslednjima koji su stopirali normalno funkcionisanje ekonomije. Kakva sebicna gamad.
                Last edited by Ricma; 07-04-20, 19:05.

                Comment


                • za dobro jutro ljudima sa niskim pritiskom

                  Wizard

                  Comment


                  • Vidim i citam svasta bilo.
                    Novinarka licila na ono sto bi uvek trebalo da bude, ali farsa je farsa, naravno.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Novinarka pokazala neku kicmu, prosto ne mogu da verujem
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Hahahahahaha Nemam sta da vam odgovorim, nemoj se ljutis. Bukvalno niko nije odgovarao za greske Posle reklama bila je druga prica verovatno, ali eto. Zamisljam da ode na N1 na ovakva pitanja, mislim da bi mu dupe odvalili. Sad ce morati jedno pet gostovanja neizmenicno kod Sarape,DJ Vucicevica i Marica da se opere ovaj deo

                        Lepo je rekla novinarka sa Nove o cemu se radi. Ajde sto nisu imali opreme dok nije stigla pomoc, vec sto su koristili sve moguce medicinske radnike,kojima to nije uza specijalnost.

                        Samo cekam kad ovo prodje i pocne da prica, eto vidite u jednoj Svajcarskoj ima 1k mrtvih a kod nas visestruko manje


                        Coronavirus in the US:
                        - 395,612 confirmed cases
                        - 12,790 confirmed deaths
                        - 28,608 new cases today
                        - 1,919 new deaths today
                        - 9,169 critical cases

                        Coronavirus in Spain:
                        - 141,942 confirmed cases
                        - 14,045 confirmed deaths
                        - 5,267 new cases today
                        - 704 new deaths today
                        - 7,069 critical cases

                        Coronavirus in France:
                        - 109,069 confirmed cases
                        - 10,328 confirmed deaths
                        - 11,059 new cases today
                        - 1,417 new deaths today

                        Coronavirus in Italy:
                        - 135,586 confirmed cases
                        - 17,127 confirmed deaths
                        - 3,039 new cases today
                        - 604 new deaths today
                        - fatality rate 12.63%

                        Spa i Ita padaju, FRA i USA rastu.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Novinarka pokazala neku kicmu, prosto ne mogu da verujem
                          Ni ja ne mogu da verujem.

                          Kada dobije pitanje za koje nije znao pre emisijie i nije mogao da pripremi odgovor, počinje da muca i da se gubi.

                          U Srbiji zaraženo 260 zdravstvenih radnika, ruski specijalci dezinfikuju bolnice

                          https://www.rts.rs/page/stories/sr/К...-zarazeni.html

                          Comment


                          • Nije da mi vodimo drzavu, ali


                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Novinarka pokazala neku kicmu, prosto ne mogu da verujem
                              Cista farsa. Vidi se najbolje po njegovoj reakciji. Znamo kako odlepi kada ga pitaju nezgodna pitanja sa N1, ovde sve normalno...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Cista farsa. Vidi se najbolje po njegovoj reakciji. Znamo kako odlepi kada ga pitaju nezgodna pitanja sa N1, ovde sve normalno...
                                Da li je farsa ili nije, ne znam, ali on je ispao mutav i bez odgovora.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X