Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pevac Ramstajna kriticno.
    Pusten sa intezivne, nema koronu.

    Comment


    • Originally posted by Alistair Drake View Post
      Pusten sa intezivne, nema koronu.
      Super!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Super!
        Nije da si ih slušala, ali si bila zabrinuta. [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Koliko .... komentar.
          Naravno da sam ih slusala. Svasta sam ja slusala, a i svasta od tebe.

          Najbolje ti ide ismevanje drugih, primetila sam, bez ikakvih osnova naravno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zivo me interesuje kako ce Vucko da prezivljava nakon sledecih parlamentarnih izbora. Mislim da je bas korona skratila njegovu vladavinu, a ovo razbacivanje sa parama je cisto kako bi se namirili njegovi glasaci. Populisticki potez nadjacace ekonomske principe sto ce nas uvaliti u jos vece probleme.

            Comment


            • 20200327_183352.jpg

              Najljepsi.

              Comment


              • Hehe... ajd sad...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Zivo me interesuje kako ce Vucko da prezivljava nakon sledecih parlamentarnih izbora. Mislim da je bas korona skratila njegovu vladavinu, a ovo razbacivanje sa parama je cisto kako bi se namirili njegovi glasaci. Populisticki potez nadjacace ekonomske principe sto ce nas uvaliti u jos vece probleme.
                  U iole razumnoj, parlamentarnoj demokratiji ovo neustavno vanredno stanje (zapravo, državni udar, pošto je u Srbiji izveden školski primer državnog udara) bi bio kraj bilo koje političke karijere i početak jednog krivičnog postupka.

                  E sada, pošto je ovo Rodezija, tu ne važe ista pravila.
                  Last edited by Crni Đorđe; 27-03-20, 23:05.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    U iole razumnoj, parlamentarnoj demokratiji ovo neustavno vanredno stanje bi bio kraj bilo koje političke karijere i početak jednog krivičnog postupka.
                    Ok. A sada napisi post kao da zivis u Srbiji
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • O boze!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • https://www.google.es/amp/s/amp.20mi...cadaver-padre/

                        Joj nisu ga izgubili pobogu nemojte, morbidno je, evo lepo kaže njegov sin da nije istina.

                        Jednostavno u Madridu je pakao, ne dao bog, pogrebne službe ne mogu da postignu pa rasporedjuju kako stižu a porodice ne prisustvuju zato što je okupljanje zabranjeno ali daleko od toga da nisu obaveštene i to je sve
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Comment


                          • Jutros slušam vesti i u njima rekapitulacija jučerašnjeg izlaganja predsednika Republike u kojoj decidno kaže da je notorna lasž da je Srbija sprečila, zaustavila, otela respiratore koji su bili za CG obezbeđeni. Mislim da on (iako će neko reći da je ova izjava za unutrašnju upotrebu) ne bi davao takvu izjavu i rizikovao diplometski skandal da nije to stvarno istina. Mnoge se dezinformacije provlače, treba se čuvati toga.
                            P.S. inače izbegavam da slušam te tirade koje vrše ujutru i uveče.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Evo zasto je Valjevo treci najzarazeniji grad u Srbiji. Odmah sam se setio ovoga cim je to juce spomenuo na konferenciji.

                              https://twitter.com/TVojtehovski/sta...92384350490628

                              Ne postavljam tvitove skoro nikad i mrzi me da trazim. Vidim da imam opciju, ali ne znam kako se radi. Pokusao sam sa brojkama, po slicnom principu kao i yt.
                              Last edited by Ricma; 28-03-20, 07:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Alistair Drake View Post
                                Evo me ka' momak Drugi dan bez temperature, sto ce reci da sam trebao ranije da pocnem da pijem antibiotike... I dalje bez cula ukusa i mirisa, ali se dosta bolje osjecam

                                Posto je lijep dan, izvukao sam se iz kuce i malo sjeo na sunce... napusio se kao zvecka i evo sad ne mogu da ustanem
                                Koje antibiotike si trosio

                                Comment

                                Working...
                                X