Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

    Bojim se da ljudi moraju da shvate da Rossi jeste MotoGP od trenutka kad je Julian Ryder to rekao na Televeziji to je realnost koju su svi poceli da uvidjaju. 3006 znam da jeste forum dosta klub obozavalaca Rossia ali tako je svugdje u svijetu, neka ti zeka kaze kako je Autodromu u Brno bilo, nek ti kaze koliki je procenat navijaca Rossia i samo nadji na netu podatak gdje kaze koliko ljudi na svakoj trci posebno dolazi zbog Rossia procentualno.

    Sto se tice Kalia niko ne osporava da moze da vozi motor, i on je za to vjezbao cijeli zivot, kao sto sam ja radio za racunarima.
    I ako ja neshto ne mogu da napravim da valja a radim cijeli zivot to zasluzujem kritiku, isto tako Kalio ako cijeli zivot vozi a ne napravi nista ne zasluzuje da je tu. To je zakon jaceg, boljeg i svako moze da bude kriticar. Na kraju on je tu zbog nas, koji gledamo pratimo, vjerovatno ne bi bio tu gdje jeste da niko ne prati GP zato mi imamo to ekskluzivno pravo da kritikujemo.

    Izvini ako se ti ne osjecas kao da imas pravo da kritikujes al to je tvoj subjektivni osjecaj, ja imam osjecaj da imam i to cu raditi dok god bude covjek zaradjivao na gledanosti
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

      [quote author=3006 link=topic=2909.msg177762#msg177762 date=1286792082]
      Nisam čitao postove ceo vikend, a kao da jesam. Nisam pogrešio kada sam rekao da ovaj forum može da promeni ime u klub obožavalaca Rosija. Da se razumemo, ne prozivam, ali je 80% postova "napred Rosi". Ove godine - žao mi je...
      Još nešto: poručio bih svima koji omalovažavaju (da ne kažem ismevaju) Kalia, ili bilo kog vozača bilo koje kategorije, da pokušaju i same da urade nešto slično, da vidimo kako bi prošli. Ti momci imaju m*da do kolena i srce kao kuća. Oni voze a mi sedimo, gledamo i pametujemo. I naravno, sve znamo (ja prvi). Ajmo, momci na pistu, da pokažemo znanje, pa onda da prozivamo.
      [/quote]

      Ja sam probao da legnem u krivinu i legp sam,polomio sam se ko piiiiiiiii!!!

      Comment


      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

        [quote author=lojma-46- link=topic=2909.msg177764#msg177764 date=1286792912]
        Ma hteo je on i Rosija da iskulira ali ovaj ga uhvatio za ruku i iscimao bas muski...al kolko se Rosi smorio kad je Lorenco stao na prvo mesto ,ne znam da li je slucajno ili namerno ali bas ga je ubio u pojam.
        Al dobro sta je tu je, kad vec ne moze za vreme trke da mu se suprodstavi moze posle nje . *(z$8
        [/quote]

        Ne bi da branim Lorenca ali mislim da on tog momenta nije video nikog oko sebe od uzbudjenja,A to sto je stao na prvo mesto mi je bas bilo simpaticno.Kao i ono kad su pogresili himnu,pustili Italiansku umesto Spanske ,ne mogu da se setim gde je bilo ali znacete svi na sta mislim.I mislim da je Lorenco tog momenta goreo u sebi,a Rosi da nije imao usi osmeh bi mu bio oko glave. h5g6k8

        Comment


        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

          [quote author=Djuka99gp link=topic=2909.msg177829#msg177829 date=1286801667]
          [quote author=lojma-46- link=topic=2909.msg177764#msg177764 date=1286792912]
          Ma hteo je on i Rosija da iskulira ali ovaj ga uhvatio za ruku i iscimao bas muski...al kolko se Rosi smorio kad je Lorenco stao na prvo mesto ,ne znam da li je slucajno ili namerno ali bas ga je ubio u pojam.
          Al dobro sta je tu je, kad vec ne moze za vreme trke da mu se suprodstavi moze posle nje . *(z$8
          [/quote]

          Ne bi da branim Lorenca ali mislim da on tog momenta nije video nikog oko sebe od uzbudjenja,A to sto je stao na prvo mesto mi je bas bilo simpaticno.Kao i ono kad su pogresili himnu,pustili Italiansku umesto Spanske ,ne mogu da se setim gde je bilo ali znacete svi na sta mislim.I mislim da je Lorenco tog momenta goreo u sebi,a Rosi da nije imao usi osmeh bi mu bio oko glave. h5g6k8
          [/quote]
          Ono sa himnom nije bilo slučajno 100%, a verovatno ni ovo sa parkiranjem. Lepo je videti takve stvari, jedino loše je što što su do sada bili članovi istog tima. E, sledeće godine...

          Comment


          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

            Ono sa himnom je bilo u Laguna seki, Rosijeva prva trka posle pada! Juce su mene apsolutno odusevili redari! Jaci su utisak ostavili na mene od Lorencovog slavlja!
            #58

            Comment


            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

              [quote author=Pablo link=topic=2909.msg177845#msg177845 date=1286804093]
              Ono sa himnom je bilo u Laguna seki, Rosijeva prva trka posle pada! Juce su mene apsolutno odusevili redari! Jaci su utisak ostavili na mene od Lorencovog slavlja!
              [/quote]

              2trka poslje pada $%&5@$A
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2909.msg177864#msg177864 date=1286805688]
                [quote author=Pablo link=topic=2909.msg177845#msg177845 date=1286804093]
                Ono sa himnom je bilo u Laguna seki, Rosijeva prva trka posle pada! Juce su mene apsolutno odusevili redari! Jaci su utisak ostavili na mene od Lorencovog slavlja!
                [/quote]

                2trka poslje pada $%&5@$A
                [/quote] Ups! &Q45q@%
                #58

                Comment


                • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                  Casey Stoner on Rossi-Lorenzo Motegi clash

                  After Wayne Rainey and Wayne Gardner’s opinions on the Valentino Rossi and Jorge Lorenzo clash at Motegi, Casey Stoner who has been on the recieving end of tough riding by Rossi speaking to GP Week.com at Sepang, also offered his opinion: “When you’re a team mate and there’s a championship to go for, Valentino should have ridden with more respect. When Jorge has the championship wrapped up I think Valentino may have his hands full.”

                  Apparently Stoner hasn’t gotten over what happened during that amazing race at Laguna Seca in 2008, because he added, “As for me and Valentino - it won’t happen again. If it does it’ll come back tenfold.”

                  Dare we remind Casey that he isn’t known as Mr. Nice Guy especially if things don’t go his way, kicking out at other riders and complaining about slower riders who try to hitch a tow or playing pay back as we’ve seen him do during free practice and qualifying sessions?


                  Sta reci na nasto ovako??????????

                  Comment


                  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                    Treba mu zabiti jednu dasku tamo gdje sunce ne sija #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                      [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg177907#msg177907 date=1286813870]
                      Treba mu zabiti jednu dasku tamo gdje sunce ne sija #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                      [/quote]



                      To je kod nas popularno ovih dana h5g6k8

                      Comment


                      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                        Zanimljivo je da su clanovi ovog foruma, najzad bili u pravu sto se tice pobednika ove trke.
                        Valentino Rosi, pobednik, dobio je ubedljivo najvise glasova.

                        Comment


                        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                          [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg177912#msg177912 date=1286814871]
                          Zanimljivo je da su clanovi ovog foruma, najzad bili u pravu sto se tice pobednika ove trke.
                          Valentino Rosi, pobednik, dobio je ubedljivo najvise glasova.
                          [/quote] Pretpostavljam da je Rosi uvek imao najvise glasova?!
                          #58

                          Comment


                          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                            Upravo tako. A jedan od clanova se pitao zasto se uvek daju Rosiju toliko glasova, kada je on siguran da nece pobediti ove godine.
                            Kao sto se uverio, pogresio je. @(*6sd$%

                            Comment


                            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                              Ima li Stoner svoje navijace na ovom forumu?
                              #58

                              Comment


                              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                                [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg177787#msg177787 date=1286796736]
                                Drugo, ovo se ne odnosi na clana 3006, strasno je videti koliko malo ili nimalo ne poznajemo nas pravopis, pa strana imena pisemo koristeci Engleski pravopis.To su pravila hrvatskog pisma, a ne naseg. Ali valjda tako delujemo sami sebi pametniji.
                                [/quote]

                                Mene su ucili da se strana imena i prezimena ne prevode... (%fsd%&j Ako mislimo na imena ljudi.
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X