Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

    Krenuo sam da pratim pažljivije ovu sezonu od prethodne trke u Japanu, gde je viđena dobra borba između Rosija i Lorenca. Šteta što nisam pratio od početka sezone... Inače mnogo mi je zanimljiviji MotoGp od Formule 1 koja je dosadnija nego ikad. Šteta što preostale 3 trke neće imati nikakvog značaja za titulu...
    Od sledeće sezone krećem od starta sa praćenjem &+I}\
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

      [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg177626#msg177626 date=1286725735]
      Ono sto mena posebno raduje, a sto bi njegove rivale trebalo da brine, je Rosijeva zelja za takmicenjem, za duelima, i sto je i dalje u njemu one decacki razdraganosti i i "gladi" za dobrim trkama.
      Cesto su se cule izjave, tipa, Rosijevo vreme je proslo, dolaze mladje snage.
      Po godinama, oni su u pravu, po stanju duha koji poseduje Rosi, apsolutno grese. Na poslednje 2 trke, Rosi je bio taj ko je mlad, a Lorenco kao da je bar 10g. stariji.
      To samo govori o toj ogromnoj razlici izmedju Rosija i drugih sjajnih vozaca, kao sro je Lorenco.
      I to govori zasto je toliko omiljen sirom sveta.
      Mislim da su svi culi onu pravu erupciju odusevljenja posetilaca u Maleziji, kada je Rosi izbio na prvo mesto. I one ogromne radosti gotovo svih prisutnih, da se cinilo da je on taj, koji je osvojio sampionat.
      Dokle god u Rosiju postoji taj zar, ta decacka zelja, on ce biti neprikosnoven, i samo ga neka povreda moze spreciti, da ne osvoji titulu. Iskreno se nadam da do toga vise nece doci.
      Jer Rosi je neophodan ovom takmicenju. Bez njega sve je sivo, nema one radosti, uzbudjenja, nema onog sarenila boja, koje slave zivot i sve ono lepo u njemu.Zuta boja, boja Sunca, boja meseca nocu, to su boje radosti i srece.To su boje koje Rosi nesebicno deli sa svim ljudima sirom sveta, darujuci im, makar za trenuta, osecaj lepote zivljenja.
      Hvala Valentino. %QWT&W
      [/quote]
      Veoma nadahnuto... @R&}*
      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

      Comment


      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

        Lorenzo osvaja titulu,ali Rossi je No1 forever.....redari su najjaci svi navijali za Rossija &*#GI(]

        Comment


        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

          [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2909.msg177578#msg177578 date=1286714213]
          Woooooooooooooooooooo hoooooooooooooooooooooooooooooo
          Lorenzo je postao sampion. In your face Pedrosa
          [/quote]
          vratice se pedrosa %QWT&W A rosi je legenda koliku zelju taj covek ima za trkanjem pa to je neverovatno-ROSSSSSSI FOREVER! i dovi je bio fenomenomenalan $8#a h5g6k8
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

            Vesna, svaka cast! Svaka ti je ka&#039; Njegoseva! +*@WT*48*
            #58

            Comment


            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

              [quote author=bice link=topic=2909.msg177632#msg177632 date=1286726395]
              Cim sam ja navijao za Rossija on pobedio $#^%RT
              [/quote]


              Eh jesi našao za koga ćeš navijat , on pobjeduje i bez navijanja &amp;*#GI(] , navijaj za Kalia mozda dobije &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]









              Ko zivot cijeli
              Miljacka dijeli
              Mene od krila tvog
              I ne znam kad&#039; cu
              Al&#039; znam da cu
              Doci do doma svog

              Al onda zeljin, stadion gledam
              Vidim ponos tvoj
              Zivot cu dati, al&#039; tebe nedam
              Jer ti si zivot moj
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                Da Kalio vozi GP motor a svi ostali 125cc on bi zavrsio 16i ne brini
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                  [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg177656#msg177656 date=1286730501]
                  Da Kalio vozi GP motor a svi ostali 125cc on bi zavrsio 16i ne brini
                  [/quote]


                  hahaha dobar je Kalio samo mu fali brzine &amp;*%R* &amp;*%R*
                  Valentino Rossi #46

                  G.O.A.T

                  Comment


                  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                    [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2909.msg177658#msg177658 date=1286730631]
                    [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg177656#msg177656 date=1286730501]
                    Da Kalio vozi GP motor a svi ostali 125cc on bi zavrsio 16i ne brini
                    [/quote]


                    hahaha dobar je Kalio samo mu fali brzine &amp;*%R* &amp;*%R*
                    [/quote]

                    to je kao da si rekao: &quot;Dobar je kosarkas samo ima los sut i tehniku vodjenja lopte!&quot; h5g6k8

                    Comment


                    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                      Imamo mi takvih kosarkasa po CG koliko god hoces, a treniraju po citav dan i idu na utakmice ali ne ide care. Bolje bi m bilo da predje u neki manje zahtjevan sport jer mu ovaj ne ide od ruke
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                        Zavisi , i kobe je bio napocetku karijere *%@(D!RY- *%@(D!RY- , pa sta je sad +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*


                        ko&#039;e pobjedio Djokovic ili Ferer
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                          Ako je pocetak karijere par godina u nize klase i 2-3 u vise onda bolje i ja da pocnem neshto sada do 50te mozda i uzmem 13o
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg177663#msg177663 date=1286731223]
                            Ako je pocetak karijere par godina u nize klase i 2-3 u vise onda bolje i ja da pocnem neshto sada do 50te mozda i uzmem 13o
                            [/quote]

                            Dobro , ovo se nije odnosilo na Kalia nego za kosarku %&amp;ES7

                            Moto Sport je nesto drugo
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                              Znam, znam.

                              Mislim da mjesta nema za Kalia u GP bolje da neko dovede Reu, Haslama, Crutchlow-a is Superbike-a to je mnogo bolje. Elias da se vrati u GP zasluzio je, dominirao je cijelu sezonu, vozio je majstorski. I eto 4 vozaca za buducnost GP-a.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                                [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg177670#msg177670 date=1286733690]
                                Znam, znam.

                                Mislim da mjesta nema za Kalia u GP bolje da neko dovede Reu, Haslama, Crutchlow-a is Superbike-a to je mnogo bolje. Elias da se vrati u GP zasluzio je, dominirao je cijelu sezonu, vozio je majstorski. I eto 4 vozaca za buducnost GP-a.
                                [/quote]


                                Jeste , kad bi to oni uradili #$&amp;+|r #$&amp;+|r
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X