Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Inace je trazio MTO tek tako, on je poznat po tome
    a inace je i folirao i dao 7 mec lopti, da bi preokrenuo, genijalan plan

    OK, i gde je problem?!
    Ja nisam sporila da čovek ima problem kao što i napisah tokom meča...
    Samo ističem očigledno da je jedina kuknjava , ako se to tako može nazvati, ona da možda neće proći...ne primetih da bilo ko kuka što je prošao...

    Pa i mi Novakovci više volimo Rodžera u SF od nekog 100 i nekog na listi...slađe je nekako...
    Tenis Sandgren me nije iznenadio, pre početka sam još juče napisala da će namučiti Rodžera ne znajući da je ovaj povređen...
    I samo još nešto, a na temu predaja isl. sam Rodžer je pobornik toga da ako igrač nije speman ne treba da izlazi na teren...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bitno je da svoje servis gemove lagano uzima.
      Doduse protiv mocnog riternera i tako kompletnog igraca kao sto je Raona, sve drugo bi bilo senzacija.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        OK, i gde je problem?!
        Ja nisam sporila da čovek ima problem kao što i napisah tokom meča...
        Samo ističem očigledno da je jedina kuknjava , ako se to tako može nazvati, ona da možda neće proći...ne primetih da bilo ko kuka što je prošao...

        Pa i mi Novakovci više volimo Rodžera u SF od nekog 100 i nekog na listi...slađe je nekako...
        Tenis Sandgren me nije iznenadio, pre početka sam još juče napisala da će namučiti Rodžera ne znajući da je ovaj povređen...
        I samo još nešto, a na temu predaja isl. sam Rodžer je pobornik toga da ako igrač nije speman ne treba da izlazi na teren...
        Ja sam napisala da je bolje da izgubi, bas me briga, samo da se ne povredi vise, a normalno da sad necu da kukam kad je spasio 7 mp i neverovatno preokrenuo.

        Pa on se povredio tokom meca, nije izasao povredjen
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Istaknuta pesnica pokazuje koliko je našpnovan.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ma gde nije strah, servirao bombe do sada, a sad ispod 50% 1.servisa
            Za Bojanu kad god pobedi Novak drugi se usrao uplašio bio umoran povređen majka mu stara valjda ima i Novak zasluge ili je osvojio 17 GS na sreću

            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa to sve govori o konkurenciji, on se mlati sa mladjima 5,6 godina, a ovi sa starijim 5,6 godina
              E kada bi im svaki protivnik bio od 38 godina - pevali bi i Djokovic i Nadal.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Roger je bio pre bih rekao uvređen no povređen, pošto mu lepa Mara očitala lekciju finog ponašanja.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Daj sudija, daj opomenu Milosu prekoracio je vreme

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Roger je bio pre bih rekao uvređen no povređen, pošto mu lepa Mara očitala lekciju finog ponašanja.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Steta sto ne moze da asudi Djokovicu, popio bi default
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Orao View Post
                      Šta znači KB

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                      U čast Kobi Brajanta...

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa to sve govori o konkurenciji, on se mlati sa mladjima 5,6 godina, a ovi sa starijim 5,6 godina

                      A kada se on sa ovima koji su mlađi 5-6 a on u prajmu a oni klinci to nikom ništa...

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja sam napisala da je bolje da izgubi, bas me briga, samo da se ne povredi vise, a normalno da sad necu da kukam kad je spasio 7 mp i neverovatno preokrenuo.

                      Pa on se povredio tokom meca, nije izasao povredjen
                      U kom trenutku u toku meča?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Idi u persun
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne mogu da gledam mec. Recite mi jel imao ikakvu sansu ne neku od ovih silnih bl?
                          Jel zasro nesto u svom elementu ili je ovaj bombardovao? Jel se igralo uopste na neku od bl?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ne mogu da gledam mec. Recite mi jel imao ikakvu sansu ne neku od ovih silnih bl?
                            Jel zasro nesto u svom elementu ili je ovaj bombardovao? Jel se igralo uopste na neku od bl?
                            Imao lepu bl i slajs poslao u mrezu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              U kom trenutku u toku meča?
                              Pa kad je uzeo MTO, polovina 3.seta
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Jos se buni na helikopter Milose, svasta...

                                Comment

                                Working...
                                X