Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Nikako Novak jednom u zivotu da se bas lepo otvori zreb. Jednostavno to se ne desava.
    Ne možeš osvojiti GS i očekivati lak put do finala, ako ćemo iskreno Nadal ima mnogo teži put.

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • Ajde vise, sta se ceka..
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Orao View Post
        Ne možeš osvojiti GS i očekivati lak put do finala, ako ćemo iskreno Nadal ima mnogo teži put.

        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
        Da na ovom gren slemu. Ali naravno da mozes ponekad da ocekujes da ti se otvori zreb. Nadal na US 2017. nije igrao protiv top 20 igraca na turniru. Da ne spominjem Rodzera od 2004. do 2007.
        I logicno je ponekad da se desi. Naravno ne cesto, ali koliko je Novak puta bio u zavrsnicima premalo mu se otvaralo.

        Comment


        • Pa gdje ces laksi mec od povredenog Federera

          Comment


          • Ne treba Novaku samilost žreba niti bilo koga. Kvalitet i sam nivo tenisa koji igra dovoljan je za još jedan AO u bogatoj riznici.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Da na ovom gren slemu. Ali naravno da mozes ponekad da ocekujes da ti se otvori zreb. Nadal na US 2017. nije igrao protiv top 20 igraca na turniru. Da ne spominjem Rodzera od 2004. do 2007.
              I logicno je ponekad da se desi. Naravno ne cesto, ali koliko je Novak puta bio u zavrsnicima premalo mu se otvaralo.
              USO 2018 mu je bio poklon sto se zrijeba tice. Ali jeste jako rijetko..

              Comment


              • Uh, ne bih rekao da se Novaku premalo otvaralo. Samo u poslednjih par godina, USO2018, AO2019, W2019, ranije na AO, Wimbledonu 2011.

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  USO 2018 mu je bio poklon sto se zrijeba tice. Ali jeste jako rijetko..
                  Nije nego 2017., Novak je osvojio 2018. Jeste jako retko, ali ponavljam desava se. Zaocekivati je da ako su 40 puta u SF slema da ti se dva puta bas "otvori". Novaku se to nije desavalo.

                  Mislis Novaku je bio poklon? Pa i ne toliko Nisikori i Del Potro su bili top 10 igraci tada. Bio je nesto laksi zreb, ali nije igrao sa amaterima.

                  na AO2019 dobio Nadala, na W2019 dobio Federara, na W2011 Rafu. Mislim to sto je jedan dobar igrac izgubio ranije ne znaci da mu se potpuno otvorilo.

                  Kada ce vec jednom da oteraju ovog Vilandera sa eurosporta, dosadan je covek.
                  Last edited by 147; 28-01-20, 08:32.

                  Comment


                  • Mats Vilander žešći smarač mislim da je dosadio i bogu i narodu

                    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Dosadio i lepoj Barbari.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Što je pomeren Đoković?

                        Trbalo je da počne u 9.

                        Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Orao View Post
                          Mats Vilander žešći smarač mislim da je dosadio i bogu i narodu

                          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                          Mislim da će čak i ES razmisliti o promjeni na toj poziciji.

                          Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by bbK1ng View Post
                            Što je pomeren Đoković?

                            Trbalo je da počne u 9.

                            Sent from my SM-N960F using Tapatalk
                            Čuj što.
                            Da bi nam švedski smarač slikovito opisao svoju analizu meča Đoković-Raonić.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by bbK1ng View Post
                              Što je pomeren Đoković?

                              Trbalo je da počne u 9.

                              Sent from my SM-N960F using Tapatalk
                              Pa kako sto, kad je zavrsen prethodni mec?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • I ovaj se zaljubio u Marijanu, sta je gifova sa njom

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X