Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • одуговлачио да прође сунце....шта вам је?

    за 10 минута излази Ноле....аууу, ала нас ту чека зебња и патња... ово до сада није било ништа
    sigpic

    Comment


    • U njihovom jeziku ne postoji rec jajara, prevarant. Imao je srece kaze, kakva q ledja, prepone, razbio ga Covek.

      Comment


      • Sta sam ja ovo upravo gledao, ljudi moji??

        Pa ovo je vec nevjerovatno, sad mozemo ocekivati svasta od njega. Dva meca kroz iglene usi.. Ne sjecam se da je neko od njih trojice imao ovakva dva provlacenja na nekom slemu. Milmanu se iscupao sa 4:8 u stb, a sad od Sandgrena odbranio 7 mec lopti. E pa nek' ide sve u 3 lijepe, haha. Ali Sandi je bas tragicar i sam je krivac. Jeste samo jedna mec lopta bila na njegov servis, ali svaku mu je Fedja prepustio da sam odlucuje o njegovoj sudbini. Narocito prve dvije, Fedja jedva da je prebacivao mrezicu koliko se bio stegao. I covjek ne smije da ga napadne jedan jedini put, nevjerovatno..
        Last edited by Joker; 28-01-20, 07:59.

        Comment


        • Ljudi Federer osvojio celindzer u Melburnu. Pobednik tog celidzera dobio direktan prolaz u SF slema.

          Comment


          • Kada Roger izgubi onda slava ne ide protivniku koji ga dobio već se sve pripisuje njegovom slabom danu, eventualnoj povredi...
            Kada trijumfuje sva svetla reflektora uperena na njega sa pričom o velikom šampionu, fenomenalnoj igri i sl.
            Niko ni da zucne o današnjem foliranju.
            Povrh svega jedini krivac za sve je Tenis Sandgren. Imao si prika sve u svojim rukama, dobijen meč. Šta ti se desi kod sedam meč lopti odgovor znaš isključivo ti. Strah od pobede ili nešto drugo no ruka ti se jako skratila.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nakon ovog čudesnog izlečenja očekujem da RLA postane nešto poput Međugorja.
              sigpic

              Comment


              • Sad je samo pitanje ko je sledeca zrtva,Nolo ili Raonic?Ako je Nolo pri sebi on je taj

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  лепа, лепа црногорка!
                  Marijana Veljović (rođena 24. januara 1987. godine u Kragujevcu) je teniski sudija iz Srbije.
                  Prvu sudijsku školu završila je 2008. godine u Beogradu u organizaciji Teniskog saveza Srbije. Godine 2009. završila je tenisku školu drugog nivoa i dobila „beli bedž“.
                  Od 2010. godine sudi i na međunarodnim turnirima a 2011. godine završava „treći nivo“ i dobija „bronzani bedž“ za teniske sudije. Godine 2013. dobija „srebrni bedž“ .
                  Sada je „vlasnik“ zlatnog bedža“ za tenijske sudije što je veliko priznanje jer ga u svetu imaju samo 19 muškaraca i 10 žena.

                  Rodžer se opet provukao vidim. Čovek najbolje igra "povređen".
                  Skidam kapu čoveku samo za podatak da ni jedan jedini meč nije predao u toku igre. Svaka čast.


                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Sad je samo pitanje ko je sledeca zrtva,Nolo ili Raonic?Ako je Nolo pri sebi on je taj
                    Nema on šanse protiv Novaka možda možda mu uzme 1 set ali pobeda potpisujem da nema šanse ako Federer pobedi Novaka ja ću promeniti ime u pilence ovde na forumu

                    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Orao View Post
                      Nema on šanse protiv Novaka možda možda mu uzme 1 set ali pobeda potpisujem da nema šanse ako Federer pobedi Novaka ja ću promeniti ime u pilence ovde na forumu

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                      Zapamti sta si rekao,ali mozda te Milos spase

                      Comment


                      • Nikako Novak jednom u zivotu da se bas lepo otvori zreb. Jednostavno to se ne desava.

                        Comment


                        • Oooo, pa i nije bas lijepa.

                          Comment


                          • Raonić dobro igra ali Novak osvaja 8 AO

                            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Reke hodočasnika slivaće se na ovo sveto mesto na molitvu i da bi po krajnje simboličnim cenama kupili svete relikvije tipa Njegov osveštani reket, traka, znojnica ili gaće.
                              sigpic

                              Comment


                              • 9:0 u međusobnom odmeravanju snaga govori više od reči. Od prvog njihovog ogleda 2013. Novak je svaki put nalazio put ne bi li kršnog Crnogorca bacio na kolena.
                                Ako ne čiji servis Srbin zna vrhunski čitati svakako je Raonin.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X