Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da je Zverev opasniji, jer Timu malo drugacije loptice pocnes da saljes, njemu treba pola sata da shvati sta se desava
    kad mu Zverev to radi, ne smem ni da pomislim sta ce Novak da mu radi...dok se Tim osvesti, ima da drzi tanjir
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ma drugaciji tip meceva ce biti. Sa Zverevom ce biti mrtvi grind i koliko ce bit Novak u stanju da ga probije i vrati servisa a sa Timom da ga izbaci iz komforne zone.

      Comment


      • Ali Zverevu se mora odati priznanje za vrhunsko riterniranje i napadanje protivnikovog servisa za jednog tako visokog igraca.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Dzaba naglabate ko ce biti tezi po Novak u finalu, nece mu biti lako u oba slucaja ali nece biti ni nemoguce tesko. Bar nakon sto gledam ovaj mec, nema potrebe za kuknjavom.
          To i ja mislim, ali ipak to je Novak, napravi od protivnika zacas ono sto nije mada u tri dobijena valjda ima lepu sansu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • He, he kakva potraga ko može dobiti Novaka
            sigpic

            Comment


            • Kakva bazuka uz FHa.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Ne kontam?
                Matchup, drugaciji je matchup, Stefko.

                Hajde Sale jos jedan set, ne treba vise.

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  He, he kakva potraga ko može dobiti Novaka
                  Samo Rafa iz najboljeg perioda.
                  Klinci su zeleni za šampiona.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Matchup, drugaciji je matchup, Stefko.

                    Hajde Sale jos jedan set, ne treba vise.
                    Pa znam to i pricam bas. Zato sam rekao da je Thiem tezi za Novaka trenutno negoli Sasa. A oko ofanzive, pa ne moze za jedan dan Sasa nabiviti novi FH nazalost, a bez tim udarcem Novak na GS turnir se ne dobija, takodje nazalost.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Небих овог Зверева са овим сервисима да ме малтретира у финалу....
                      sigpic

                      Comment


                      • Sada su i centimetri protiv Zvereva...
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          He, he kakva potraga ko može dobiti Novaka
                          Pa sta cu...sa liste najomrazenijih protivnika ispala obojica, treci je nepredvidivi Novak, a nije da nismo u proslosti imali problema sa njim

                          Mada ova dvojica danas ne obecavaju ama nista bas, sto naravno ne mora da znaci da ce tako biti i u nedelju.

                          Sta cu, lakse se osecam u ovoj zoni "nit smrdi, nit mirise". Protiv Rodzera sam bila ekstra optimista, pa me ovi defetisti ubili u pojam, srecom nije Nolisa [emoji7]

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sad gledam nesto prognozu,pocinje kisa brzo.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pa znam to i pricam bas. Zato sam rekao da je Thiem tezi za Novaka trenutno negoli Sasa. A oko ofanzive, pa ne moze za jedan dan Sasa nabiviti novi FH nazalost, a bez tim udarcem Novak na GS turnir se ne dobija, takodje nazalost.
                              Ma pricam ti u vezi pimplovanja. U tom eventualnom mecu Zverev ce biti taj agresivniji igrac. U svim njihovim mecevima dosada nezavisno ko je dobio a ko izgubio Zverev je imao vise vinera i to skoro duplo po mecu.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa sta cu...sa liste najomrazenijih protivnika ispala obojica, treci je nepredvidivi Novak, a nije da nismo u proslosti imali problema sa njim

                                Mada ova dvojica danas ne obecavaju ama nista bas, sto naravno ne mora da znaci da ce tako biti i u nedelju.

                                Sta cu, lakse se osecam u ovoj zoni "nit smrdi, nit mirise". Protiv Rodzera sam bila ekstra optimista, pa me ovi defetisti ubili u pojam, srecom nije Nolisa [emoji7]

                                Ne dozvoli da ti defetisti unesu nemir.
                                Upali rernu, neki brzi kolač zamuti, učini plezir sebi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X