Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema idealnog scenarija, jer nema potrebe za tim.
    Novak rutinira bilo ko da stigne preko puta njega.
    Poješće obojicu pritisak velikog finala.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Sto je prekinuto?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Izgleda da reflektori ne rade kako treba. Jedna strana nije dobro osvijetljena, a cak pominju i da se povremeno lampice pale-gase na vrhu, sto smeta igracima.

        To bi moglo potrajati...

        Comment



        • OVAKO

          Comment


          • Ja mislila navlace krov.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nisam u mogućnosti da gledam Tima i Sašu, samo bacim pogled na rezultat tu i tamo; koliko vidim prilično izjednačeno?


              Kažite mi novakovci, iskreno, koga priželjkujete za nedelju, ko više “leži” Noletu?
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Nisam u mogućnosti da gledam Tima i Sašu, samo bacim pogled na rezultat tu i tamo; koliko vidim prilično izjednačeno?


                Kažite mi novakovci, iskreno, koga priželjkujete za nedelju, ko više “leži” Noletu?
                Zvereva
                Tim je dosta iskusniji na slemovima, Saši je ovo tek prvi iskorak. Tim ima i bolji skor sa Novakom na slemovima, igra na sve ili ništa i ako ga krene i nabije samopouzdanje biće gadno. Saša je pasivniji, atmosfera i ambijent u finalu uticaće da bude stegnut u bitnim momentima i više od seta ne bi uzeo Novaku sigurno.

                Comment


                • Iskreno mislim Zverev mada sam se kladio na Tima 3:2

                  Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Nisam u mogućnosti da gledam Tima i Sašu, samo bacim pogled na rezultat tu i tamo; koliko vidim prilično izjednačeno?


                    Kažite mi novakovci, iskreno, koga priželjkujete za nedelju, ko više “leži” Noletu?
                    Ko god doš'o dobrodoš'o.
                    Nemaju šta tražiti u nedelju.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Kažite mi novakovci, iskreno, koga priželjkujete za nedelju, ko više “leži” Noletu?
                      Sasu. Samo iz razloga sto Tim ima jednu gadnu osobinu, koju nema niko od ovih mladjih igraca - da u datom momentu probije sopstvene limite, kako bi nadmasio izuzetno kvalitetnog protivnika. To sam vidio zadnji put na ATP finals protiv Novaka.. Ne znam u kom elementu je Novak mogao biti bolji nego sto je bio. Ali ovaj je ipak rijesio da odigra mec zivota i da nadvisi i taj nivo. To je uzasna stvar.

                      Comment


                      • Saša gubi svaki poen koji igra pimplerski. Timotije sačeka priliku, opauči i poentira.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tima baš voli mreža.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            Nisam u mogućnosti da gledam Tima i Sašu, samo bacim pogled na rezultat tu i tamo; koliko vidim prilično izjednačeno?


                            Kažite mi novakovci, iskreno, koga priželjkujete za nedelju, ko više “leži” Noletu?
                            Pre žreba se priželjkivao Federer kao redovna mušterija.
                            Posle žreba Nadal ali ispade da je na početku sezone puno dao za tim a premalo ostavio za sebe.
                            Na kraju knjiga spala na ovu dvojicu i koji god dođe biće ugoščen domaćinski i za poklon dobiti jednu onako baš lepu tacnu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zgaziće ga Thiem sada.


                              Svakako da se nemerljivo više plašim Thiem-a, ali ne može ovde Sašica da pobedi. Mada verujem da Novak rutinski rešava finale.
                              Last edited by mark !t zer0; 31-01-20, 10:42.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Je l' realno da je ovoliko glup? ahahagahahahagagaha
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X