Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidi se da ne možeš sa mnom da pričaš..

    Evo Federerove generacije kad već čačkamo trešnju:
    Hjuit, Rodik, Safin

    Evo Novakove:
    Nadal, Marej, Delpotro, pa i Vavrinka ako hoćeš..

    Jasno je kao dan ko je imao ATG vršnjaka a ko ne.
    Last edited by Chiwwi; 30-01-20, 16:22.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Pa vidi se da ne možeš sa mnom da pričaš..

      Evo Federerove generacije kad već čačkamo trešnju:
      Hjuit, Rodik, Safin

      Evo Novakove:
      Nadal, Marej, Delpotro, pa i Vavrinka ako hoćeš..

      Jasno je kao dan ko je imao ATG vršnjaka a ko ne.
      I ja pricam o generaciji koja je 5,6 godina mladja, odatle je sve i krenulo.
      Dakle, Fed je kao nove mlade snage imao Djokovica, Nadala, Mareja, Delpa...a koga ima Djokovic?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Djoković je imao 5 godina iskusnijeg Federera a koga je imao Federer?

        Ako ćemo od početka.

        Comment


        • Jebem ti dan kad ih je zreb stavio u istu polovinu.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • па много је велики терет кад ти ривал, преко медија каже да је повређен и да не зна да ли ће играти...

            онда иде тортура са сапштавањем да су му леђа скроз отишла...

            онда иде јао препона али се не зна која..

            онда изађе на терен и умало у једном тренутку нисмо видели резултат 6/1 за повређеног...

            онда као чекаш да му прођу блокаде и да се хвата за леђа или да вуче једну ногу, а оно тајбрејк...

            онда Ноле има брејк у трећем и чекаш да одсервира за крај, кад оно Фед лети као да има четри ноге...

            и на крају цео меч се свео на дијагнозу његовог здравља или повреде... па стварно нема смисла овако представљати ову игру...

            Нолету честитке на добој форми и чистим победама добром игром до Федерера... како су почели са насловима, хоће пишки, неће пишки,
            набили су Новаку терет да на крају не зна како да се постави и како да игра против повређеног ривала, за кога се не зна да ли су му ноге
            читаве или боле леђа да не може ни пертле да веже....
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Djoković je imao 5 godina iskusnijeg Federera a koga je imao Federer?

              Ako ćemo od početka.
              Pristrasan si. Kad je već Novak imao 5god starijeg i vršnjaka ATG zašto nema i 5 mlađeg, a pošto Fed nije imao ni 5 starijeg ni vršnjaka, onda nije morao imati ni 5-6god mlađeg. To ti je suština. Bojana nam je ovdje nekad davno objašnjavala kako ćemo vidjeti koliko će Rafaelo i Novak moći da izdrže ovako, a oni će očito biti u vrhu i pucati na GS do nekih 35. Sad već mijenja priču, vidi da su oni i pored mnogo zahtjevnijih stilova izdržali, pa je iskusno preselila granicu na 38-39god

              Da ostanem u temi, Thiem je bolji igrač i to će opet pokazati sutra.

              Comment


              • Novak će još ove godine tući sve turnire zbog nedelja na mestu br.1 a nakon toga kad se fokusira samo na slemove igraće majstor do 40 bez problema i biće konkurent na slemovima opušteno.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Pristrasan si. Kad je već Novak imao 5god starijeg i vršnjaka ATG zašto nema i 5 mlađeg, a pošto Fed nije imao ni 5 starijeg ni vršnjaka, onda nije morao imati ni 5-6god mlađeg. To ti je suština. Bojana nam je ovdje nekad davno objašnjavala kako ćemo vidjeti koliko će Rafaelo i Novak moći da izdrže ovako, a oni će očito biti u vrhu i pucati na GS do nekih 35. Sad već mijenja priču, vidi da su oni i pored mnogo zahtjevnijih stilova izdržali, pa je iskusno preselila granicu na 38-39god

                  Da ostanem u temi, Thiem je bolji igrač i to će opet pokazati sutra.

                  Sjecam se da je igranje Nadala u 31. godini zivota bio jedan kvalitetan fantasy novel i o tome se nije smjelo pricat.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Jebem ti dan kad ih je zreb stavio u istu polovinu.
                    +1..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Не знам за друге, али мени су набили тензију пред овај меч...знам да га је једва добио на Вимблдону и да је Федерер причао како је схватио грешке и да једва чека реванш....био је тај реван, задњи њихов меч и Федерер лако добија 2/0... ок тада је и Ноле био ван форме и лакше повређен али се није толико то истицало, било је битно да сада Федерер зна како треба побеђивати Новака...е сада је овај био повређен, па то је цена играња на слему, треба издржати у три добијена...мислим да на слему Федерер не може да бије Новака, ни психички то не може да издржи, за разлику од турнира у два добијена, а да обоица буду фит и у форми што је мало вероватно да ћемо то доживети више...у сваком случају са овим истисањем Федерерових повреда мени је некако пресела ова победа, не дају ми да се радујем и немам осећај да је Ноле у финалу..
                      Last edited by Žika; 30-01-20, 17:04.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Pristrasan si. Kad je već Novak imao 5god starijeg i vršnjaka ATG zašto nema i 5 mlađeg, a pošto Fed nije imao ni 5 starijeg ni vršnjaka, onda nije morao imati ni 5-6god mlađeg. To ti je suština. Bojana nam je ovdje nekad davno objašnjavala kako ćemo vidjeti koliko će Rafaelo i Novak moći da izdrže ovako, a oni će očito biti u vrhu i pucati na GS do nekih 35. Sad već mijenja priču, vidi da su oni i pored mnogo zahtjevnijih stilova izdržali, pa je iskusno preselila granicu na 38-39god

                        Da ostanem u temi, Thiem je bolji igrač i to će opet pokazati sutra.
                        Videcemo, 2-3 godine nisu malo u tenisu.
                        Tako da stoji da me zanima da li ce uopste igrati sa 38,39, ali jos vise me zanima da vidim kako ce redovno da osvajaju slemove sa 35, kako vi tvrdite.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Gledajući Rodžera danas rekao bih da je on zdrav ko dren Kako je dobio prošli meč tako je izgubio današnji, Novak ga je pobedio u svlačionici. Na žalost pokvariše mi popodnevno gledanje saznao rezultat od onog od koga se nisam nadaoufati me nespremnog i bubnu sa vrata.

                          Comment


                          • Pa ako bude bilo potrebe igraće do 40.

                            Novak može bez servisa da uzme Vimbldon, može od udarača i agresivnog mladog tenisera da postane kontraš kakvog nema, pa da se opet transformiše u dobrog servera sa puno finih dodira kao što si mogla da gledaš danas.

                            Mislim da mu neće biti problem da sa 35 godina osvoji slem ako bude bilo potrebe i želje i ako je zdrav, naravno. Budi sigurna u to..
                            Last edited by Chiwwi; 30-01-20, 17:27.

                            Comment


                            • Pa u januaru 2016. je bilo samo pitanje da li ce da osvoji 28,29 ili 30 slemova, pa smo videli sta se desilo.
                              2 ili 3 godine su ogromne tenisu i nemojte da me napadate da mu prizivam povredu, to mi nije namera, samo kazem da je ovo sport, sve moze da se promeni strasno brzo, ova deca mogu da dobiju krila itd.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Pa desila se povreda.
                                Ako se ne desi, osvojiće u 35 slem opušteno pa makar ta deca imala rogove.

                                Comment

                                Working...
                                X