Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Jel bila prpa na 4:1 i 40:0 i onda servis kaci liniju
    Pre nervoza velika nego prpa, jer Novak nije bio u mecu i zasto nije bio....
    A i da je izgubio prvi, sugurna sam milion posto, da bi dobio sledeca tri.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nisam gledao direktno, ali kasnije jesam.
      Ne samo taj servis na liniju, nego i onaj poen posle. Kada Djokoviceva loptica kaci vrh mreze, a Federer nakon toga za njega lagan fh pakuje u istu.
      Da je otisao na 5-1 prvi set bi se zavrsio 6-1 i to bi onda bio idealan scenario za Rodzera. Na brzinu osvojen prvi set. I svasta bi moglo da se desi. Da se zakomplikuje maksimalno.
      Ali onda dodje Skeptik i napise kako ovaj nije imao ni promil sanse. Znaci ili nije ni gledao ili ne zna sta gleda.
      Medjutim kako god, 15 puta je bolje sto mu je Federer protivnik u polufinalu nego Madvedev.
      Umorni i povredjeni Federer da,odmorni i svezi je najgori moguci protivnik za Novaka na brzim terenima,zato ga ne volim u zrebu,i sivonju i Saloa i Medjeda i Grka sve pre Rogera,Rafu pogotovo tog samelje u minuti

      Comment


      • eeeeeeeeeeeeeeeeeeh,sad smo svi cigurni...koliko sinoc bila nervozza

        dobar dan
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nisam gledao direktno, ali kasnije jesam.
          Ne samo taj servis na liniju, nego i onaj poen posle. Kada Djokoviceva loptica kaci vrh mreze, a Federer nakon toga za njega lagan fh pakuje u istu.
          Da je otisao na 5-1 prvi set bi se zavrsio 6-1 i to bi onda bio idealan scenario za Rodzera. Na brzinu osvojen prvi set. I svasta bi moglo da se desi. Da se zakomplikuje maksimalno.
          Ali onda dodje Skeptik i napise kako ovaj nije imao ni promil sanse. Znaci ili nije ni gledao ili ne zna sta gleda.
          Medjutim kako god, 15 puta je bolje sto mu je Federer protivnik u polufinalu nego Madvedev.
          Pricas bezveze. Naravno da sam gledao i rekao sam u live temi da noge ne sluze Federera, i da svaku duzu razmenu gubi. Meni Federer nije ni bio u fokusu jer sam znao da ne moze do pobede nego Novakova igra. Moze Novak mnogo bolje od ovog. I naravno da bi Medo bio opasniji od Federera.

          Comment


          • Da li se već zna vreme finala.

            Pretpostavljam, nedelja neki popodnevni termin, što bi trebalo da bude oko 6 ujutru kod nas.

            Sent from my SM-N960F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Pricas bezveze. Naravno da sam gledao i rekao sam u live temi da noge ne sluze Federera, i da svaku duzu razmenu gubi. Meni Federer nije ni bio u fokusu jer sam znao da ne moze do pobede nego Novakova igra. Moze Novak mnogo bolje od ovog. I naravno da bi Medo bio opasniji od Federera.
              Federer se nista nije losije kretao nego od 1.kola. Covjek nije igrao turnir 2 mjeseca, lose pripreme odradio, 38 godina. Nista ja u ovom mecu nisam vidio losije kretanje i igru odnosu na citav turnir. Suvisla prica

              To sto je imao abnormalne srece pa dosao do SF to je druga stvar.
              Last edited by DinoFC; 30-01-20, 14:40.

              Comment


              • Sve sto kaze Dino ja verujem, jer ipak on najbolje vidi, pustite ove belosvetske ekspert, sta oni znaju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sve sto kaze Dino ja verujem, jer ipak on najbolje vidi, pustite ove belosvetske ekspert, sta oni znaju
                  Pa lose se krece cijeli turnir, ako kazes da je imao povredu od 1.kola, objasnit ces mi tu misteriju. Slozit cu se. Il je zato sto ima 39 fucking years.


                  EDIT: Da je imao Chunga u SF i Clica u F, osvojio bi ovaj turnir.
                  Last edited by DinoFC; 30-01-20, 14:43.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Mozes da kazes za svakog od njih, sta bi bilo da nema druge dvojice?
                    Druga stvar, njih trojica nisu generacija, Fed je tu u najgoroj poziciji, ali se bori i ne predaje se, za to mozes samo da skines kapu.

                    Evo, Thiem jos nema slem, a ima 26 godina, pa sad pogledaj paralele i vidi sta su ova trojica radila u tim godinama. Ili jos bolje, posto je razlika izmedju Tima i Djokovica slicna kao izmedju Djokovica i Feda, zamisli sta bi bilo da je Tim upola igrac kao sto je Djokovic bio u tim godinama? A Fed se borio sa 2 takva....
                    Jedna cela generacija je preskocena u tenisu, cela generacija rodjena pocetkom 90-tih, ne zovu ih bez razloga LostGen
                    Ovo boldovano... pre samo 10-12godina Federer je bio u najboljoj poziciji u odnosu na ovu dvojicu. Oni mladi, on u piku...On je tada iskoristio priliku i napravio zalihu GSova i nedelja na No1, kao što ga sada ova dvojica stižu kada je on popustio...

                    Sve se fino iznivelisalo.

                    Nekorektno je, u najmanju ruku prema Rafi i Novaku umanjivati njihove rezultate u poslednjih nekoliko godina time da je Federer "star"...

                    Generacija koja je izgubljena izgubljena je sa razlogom...jednostavno igraju u vreme trojice najvećih ikada...ali ta generacija se nije nešto pokazala ni u odsustvu ove trojice zbog povreda isl...Opet su tada izdominirali Delpo,Vavrinka,Marej...

                    Najžalije mi je što se Delpo posle onog USO 2009 onako povredio...pitanje je kako bi da je bio zdrav to uticalo na teniski poredak u narednoj dekadi...možda bi čak bio najozbiljniji protivnik Rodžeru i osujetio ga u uzimanju nekog WB ili USO...

                    I na kraju imali smo mi ozbiljan generacijski propust i dvehiljaditih (rođeni 80ih kao i Rodžer)...pa se pojavio Rodžer koji realno i nije imao konkurenciju do Novaka i Rafe, i kažem, eventualno Delpa koji je na žalost prošao kako je prošao...


                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Druga stvar, Djokovic se pridruzio Fedu, a koji mlad igrac se pridruzio Djokovicu?
                    Zverev je za sada na dobrom putu...

                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Neka, samo da igra jos malo, nijedan poraz ne moze da boli kao sto ce kraj karijere
                    Ako ti je uteha neka msm da će sva trojica u isto vreme u penziju... Federer se neće povući dok Novak ne objavi povlačenje...

                    Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ipak, Rodzer mora biti zadovoljan ovim AO, kao sto sam rekao, odneo je najvecu pobedu - Marijana Veljovic se lozi na njega.

                    Last edited by Marija81; 30-01-20, 14:49.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Federer se nista nije losije kretao nego od 1.kola. Covjek nije igrao turnir 2 mjeseca, lose pripreme odradio, 38 godina. Nista ja u ovom mecu nisam vidio losije kretanje i igru odnosu na citav turnir. Suvisla prica

                      To sto je imao abnormalne srece pa dosao do SF to je druga stvar.
                      Jbg ti nisi primetio, ja jesam i ne samo ja. I protiv Sangrenda se mucio sa kretanjem. MTO, imas li neko objasnjenje za to?
                      Last edited by skeptik; 30-01-20, 14:51.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Jbg ti nisi primetio, ja jesam i ne samo ja. MTO, imas li neko objasnjenje za to?
                        Ne treba mi nikakvo objasnjenje, imao je neku bol. Takvu bol da mozes odigrati u dva meca qf i sf preko 5 sati tenisa. Sigurno nije dramaticna to bol bila ako si to u stanju uradit. Vjerovanto jedna masaza uradi privremeni posao ali poenta je da se podjednako lose kretao na turniru, vjerovatno je imao hronicnu od pocetka. Ne insinuiram nista lose

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ipak, Rodzer mora biti zadovoljan ovim AO, kao sto sam rekao, odneo je najvecu pobedu - Marijana Veljovic se lozi na njega.

                          ODUSEVLJEN SAM mojim remek-delom


                          ako me bude mrzilo,napisacu SAMO SWARCI
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by bbK1ng View Post
                            Da li se već zna vreme finala.

                            Pretpostavljam, nedelja neki popodnevni termin, što bi trebalo da bude oko 6 ujutru kod nas.

                            Sent from my SM-N960F using Tapatalk
                            Ne, isti termin 9:30
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post

                              Spoiler
                              Originally posted by joshmor View Post
                              Spoiler

                              ODUSEVLJEN SAM mojim remek-delom
                              Samo se vi tesite.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne, isti termin 9:30
                                Extra.

                                Doručak, trening i onda uživanje u tenisu.

                                Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X