Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zna kako bi Gospodin Djokovic prosao protiv Sandgrena,da ovoga nije na mucki i prevarantski nacin nadmudrio svajcarac.
    U svakom slucaju svajcarcu hvala i neka nastavi sa podvizima.
    Ipak je bila prepona,jos se utvrdjuje jel levo ili desno.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa cinjenica je da Fed danas nije imao sta da izgubi, da li to umanjuje Djokovicevu pobedu? pa normalno da ne umanjuje, to niko nije ni rekao
      Čemu novi spin? Jel da radim quote sa live teme gde se rugaš njegovom radovanju kad osvaja drugi set protiv čoveka sa jednom nogom?

      Comment


      • Što se pecate na Bojanu žena je pasionirani navijač normalno da je pristrasna. Povredjen je Federer od 40:15 na USO 2011. On još živi u tom trenutku i gleda onaj projektil od riterna i ne verue

        Comment


        • Samo kazem da bi trebalo pokazati malo vise postovanja prema, ipak, pobedniku ovog polufinala. Federer nema sta da izgubi ni kad je 100% zdrav.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Jos da im upropastimo onaj bilijar,snuker,ostace im samo podvodni hokej.
            Kako to moze neko iz SerVie da dominira u njihovom sportu?

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Što se pecate na Bojanu žena je pasionirani navijač normalno da je pristrasna. Povredjen je Federer od 40:15 na USO 2011. On još živi u tom trenutku i gleda onaj projektil od riterna i ne verue
              Ne znam da li je žena ili devojka ali u njenom spinu ima više rotacije nego u Rafinom forhendu. Simptomatično mi je što joj je dodeljen admin i jedina ga koristi do maksimuma. Umesto da samo u ovom slučaju prizna pobedu i da ide da čeka Dubai i novi okršaj sa Novakom.

              Meni vise i nije zanimljivo da Novak igra sa Rafom i Rogerom kad ih stalno delje.

              Comment


              • Ma bitni su rezultati jebeš poštovanje. Ako ih prestigne sve po broju GS, pa posle oni neka se dogovaraju da je antipatičan, nadobudan, itd itd, stvarno nikoga nije briga.

                Djokovićevi fanovi moraju da se pomire da sve i da Djoković ima 3 GS više Federer bi većini bio GOAT jer Djoković igra dosadan tenis. Nešto tako bi lupili.

                Drugar, može samo u prazno da se spinuje. Činjenice ne lažu a samo slabim osobama treba tudje priznanje.

                Tu nabrajam i Novaka i njegove fanove. Neki paćenički mentalitet. Druže uništava ga 10 godina, koga briga šta pričaju Rodžerovi fanovi, realno.
                Last edited by Cassius Clay; 30-01-20, 12:46.

                Comment


                • Da, meni je to radovanje bilo preterano, imam pravo na takvo misljenje, ali to ne znaci da Djokovicu umanjujem pobedu.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Da, meni je to radovanje bilo preterano, imam pravo na takvo misljenje, ali to ne znaci da Djokovicu umanjujem pobedu.
                    Kad kazes da je neko na "jednoj nozi"(parafraziram), to znaci da umanjivanjes.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by jozef k. View Post
                      Kad kazes da je neko na "jednoj nozi"(parafraziram), to znaci da umanjivanjes.
                      Smatram da je preterano i prenaglaseno radovanje, pa i Fed ga je pogledao u fazonu: wtf
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kao Novakov navijac - sokiran sam pre svega komentarima kako u live temi tako i ovde (sto “nasih” navijaca sto “njegovih”). Treba se ugledati na izjave obojice posle meca, pokazuje koliko su veliki sampioni i pre svega sportisti.

                        Mec kao mec - prilicno slab, jedan od slabijih koji su obojica odigrali. Federer pre svega izmoren od turnira (manje povredjen) a Novak pod pritiskom koji je uzrokovao kriminalnu igru vecim delom prvog seta. Na ovakvoj podlozi jedini realan rezultat u ovoj fazi karijere njih dvojice je laganoh 3:0 za Novaka i to je cinjenica. Federeru svaka cast ali trenutna realnost je da on na ovakvoj podlozi nema sanse protiv Novaka. USO i Vimbldon eventualno ali ovde - nikako.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Smatram da je preterano i prenaglaseno radovanje, pa i Fed ga je pogledao u fazonu: wtf
                          a dobro, mozda Fedu polufinale GS-a ne znaci toliko, Djokovicu znaci.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • A ne vidim problem i da umanjuje, Bojana je navijač, nije ona teniser da mora da ispoštuje sve. Ne voli Novaka, srušio im je snove, isto kao što ti ne voliš Zvezdu. Pustite je na miru.



                            Vi bi kao voleli Novaka posle ovakvog gašenja jedne velike karijere? Budite malo objektivni, stavite se u tudju kožu, tudje cipele. Najlakše je napadati druge, a ne znamo kroz šta oni prolaze. Malo empatije nije zgoreg.

                            Comment


                            • Jbt Urose, kakvo gasenje karijere, Roger ima 20 slemova, toliko nedelja kao no.1, 102 turnira, priblizava se milijardi dolara zarade od tenisa, sponzora i ti mislis da je to unistena karijera?
                              Pa sta onda drugi da kazu?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Smatram da je preterano i prenaglaseno radovanje, pa i Fed ga je pogledao u fazonu: wtf

                                Smatraj u sebi sta zelis ali nemoj da se rugas jednom sportisti.


                                Uveren sam da ti sigurno znas kakav je njemu ''Fed'' pogled uputio. Ipak si sedela u boksu i komentarisala sa Mirkom.

                                Minimum +4 ce ostati dok se svi zajedno ne izlecite od kompleksa i ostavite sujete. Zato vam je pokazao prst, da znate gde vam je mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X