Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Fantasy 2010-11

    igrace vrati u postave, a taj trejd ponisti, a i ne moras da ga ponistis radi sta hoces, al nemoj da pravis nekog magarcem time sto hoces da predstavis da je ovaj trej realan kad nije &+I}\

    Comment


    • Re: NBA Fantasy 2010-11

      Trejd ne mogu da ponistim, vi morate veto da ulozite.

      Comment


      • Re: NBA Fantasy 2010-11

        Ides na My Team, imas gore pending moves, idi na rewiev, mora biti decline... @(*6sd$%


        Ako nema, onda neka ovi uloze veto i to je to...


        Treba vas 5-6 uloziti.. %QWT&W
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Re: NBA Fantasy 2010-11

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2906.msg275067#msg275067 date=1300743869]
          Ako mu McGee donese prevagu,ja cu se roknem $#^%RT


          I dalje ne mogu da verujem da je Manda izgubio od Mac-a...a tako sam se radovao ulasku u PO,kakav bi to comeback bio //h*svb $#^%RT
          [/quote]na slici lepo pise nedeljni ucinak

          igrac skokovi blokade poeni
          camby 32 6 12
          mcgee 40 23 52
          i posle nije prevaga? I#^@8

          Comment


          • Re: NBA Fantasy 2010-11

            Ok Carteru, nije problem, idite svi ulozite veto.

            Comment


            • Re: NBA Fantasy 2010-11

              [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg275079#msg275079 date=1300744270]
              Ok Carteru, nije problem, idite svi ulozite veto.
              [/quote]nego znas sta, odradi ti taj trejd, dobio sam ponudu u vidu amera a ja cu dati hayesa, posto mi ne trebaju njegovi promasaji... jel posteno? $#^%RT

              Comment


              • Re: NBA Fantasy 2010-11

                hahah,hayes za amarea $#^%RT

                Comment


                • Re: NBA Fantasy 2010-11

                  [quote author=Ljuba90 link=topic=2906.msg275086#msg275086 date=1300744701]
                  hahah,hayes za amarea $#^%RT
                  [/quote]

                  Mislim da je mislio na Amira Dzonsona. %QWT&W

                  Ajde bre kliknite na veto trade.

                  Comment


                  • Re: NBA Fantasy 2010-11

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2906.msg275086#msg275086 date=1300744701]
                    hahah,hayes za amarea $#^%RT
                    [/quote]pa kako nije fer trade, cak se mislim da trazim i bosha zajedno sa amareom za hayesa &+I}\ &*#GI(]

                    Comment


                    • Re: NBA Fantasy 2010-11

                      [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg275087#msg275087 date=1300744756]
                      Mislim da je mislio na Amira Dzonsona. %QWT&W

                      Ajde bre kliknite na veto trade.
                      [/quote]ne nego na stodemajera $8#a

                      Comment


                      • Re: NBA Fantasy 2010-11

                        Na kraju ce Camby da zestoko dobro zaigra, i odlucice nas mec.

                        Comment


                        • Re: NBA Fantasy 2010-11

                          [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg275091#msg275091 date=1300744940]
                          Na kraju ce Camby da zestoko dobro zaigra, i odlucice nas mec.
                          [/quote]pa sta je sad, jel necemo onda tako? da ti odradis taj tvoj trejd a ja ovaj sa boshom i amereom za hayesa? $%&5qw7

                          Comment


                          • Re: NBA Fantasy 2010-11

                            I JC radi mutne radnje,ova tri igraca koja uzma,cak i ja ih znam &*#GI(] ,a on daje neke indijance *%@(D!RY- $#^%RT
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: NBA Fantasy 2010-11

                              [quote author=manda link=topic=2906.msg275097#msg275097 date=1300745223]
                              I JC radi mutne radnje,ova tri igraca koja uzma,cak i ja ih znam &*#GI(] ,a on daje neke indijance *%@(D!RY- $#^%RT
                              [/quote]

                              Slobodno ulozi veto ako mislis da mutim @(*6sd$% ,a mutim sigurno cim ih ti poznajes $#^%RT
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: NBA Fantasy 2010-11

                                Ma nemam pojma,ko sam ja da kazem da li je trejd pravedan $#^%RT
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X