Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi Juzno Amerikanci su stvarno posebna prica

    sigpic

    Comment


    • Kakav je Ronaldinjo kralj!Svaka mu cast...kakva faca!

      ...ma da sam na mjesto ovog golmana,zavalio bi mu samarcinu da se usere.

      Comment


      • Mani se naucne fantastike i toga da je Bundesliga mnogo slabija od PL-a, jer nije. Bayern i Dortmund su jaci timovi od bilo koga iz Engleske. Shvatite vec jednom da PL nije ubedljivo najjaca liga na svetu, ni blizu najjaca nije. Infrastrutkura Nemaca je daleko ispred Engleza i njihovi timovi daleko bolje funkcionisu od Engleza, druga je stvar sto se ovde stice dojam da je Bundes slab. Nivo talenta u Nemackoj i talenta u Engleskoj ne moze da se poredi i uvreda za normalnog coveka je porediti ih i velika vecina nemackih timova se oslanja na omladinsku skolu, a svakako da imaju najvise talentovanih igraca, cak vise i od Spanije.

        Cuj ne prodaje, vec ide kada trazi vecu platu. Pa je l' dobiju pare za njega? Je l' ga poklanjaju? Ne poklanjaju, a koliko ja znam to se zove prodaja. Vec nekoliko godina najbolji igraci idu, ove sezone nece biti tako, jer je Jack najbolji igrac i on nece otici, ali mozda ode Vermaelen, sto na kraju krajeva opet dodje na to da ce Arsenal velikom verovatnocom biti slabiji, jer ce dovesti levata da ga zameni.

        Nemacka Bundesliga ima sedam predstavnika u nastavku evropskih takmicenja, sto je najvise u Evropi, tako da je ta liga daleko od "daleko slabija od PL-a"..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • 'De moze Bundes da bude daleko slabija od PL, pa za takve izjave bi ja u zatvor slao ljude...

          Jedna od najkompetitivnijih liga dugi niz godina, i cinjenica je da navijaci PL klubova ili navijace te lige uopste, ne zele da shvate ili priznaju da su Bayern i Dortmund trenutno ispred svih najjacih Engleskih klubova, zbog toga se stice dojam da je Bundes slaba liga. PL je u krizi vec 2-3 godine bez obzira sto je Chelsea osvojio LS, ove godine ce Engleska imati samo jednog predstavnika, a mozda i nijednog u 1/4 finalu, dva u 1/8 finala, prosle godine ista prica, eto desilo se cudo pa je Chelsea dogurao do samog kraja, a pretrosle su Spursi imali svoje izdanje i tada je Engleska imali sva 4 predstavnika, 3 cak u 1/4 finalu.

          PL je u padu kada se gledaju Evropska dostignuca timova, i to je zaista ocigledno, Utd je prvi u ligi ubedljivo, a oni nisu mozda ni medju pet najjacih ekipa u LS npr. Ne znam kako ce biti sledece godine, uzdam se u Celsijevog novog trenera i kvalitet Spursa, jer i dalje ne verujem da ce Arsenal u LS, utakmica sezone i derbi koji ce o tome odlucivati je svakako tekma sa upravo Spursima.
          Last edited by Freshman; 20-02-13, 14:14.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Немачка има 7 представника, али после овог кола имаће 2, до душе ни остале лиге неће ништа боље проћи можда за поједног више, али поента приче је та да су све остале екипе осим Борусије и Бајерна јако лимитиране, ово им је нека плафон фаза такмичења (мсм на ове у ЛЕ).
            Да се не дужи, ПЛ није толико империорна у односу на остале лиге, као што се пише по овом форуму, чак тај разлика је сваке године све мања без обзира на улагања у исту лигу у катаклизме Серије А.

            Comment


            • Kada sestoplasirana ekipa iz bundesa osvoji ls onda pricajte o kvalitetu bundesa .
              Ako MU nije u top 5 klubova u LS, onda stvarno ne znam ko je onda u tih svemocnih top 5.

              Comment


              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                Ako MU nije u top 5 klubova u LS, onda stvarno ne znam ko je onda u tih svemocnih top 5.
                Barsa, Bayern, Juve, Dortmund, Real ako izgube, cak bi smeo i PSZ da navedem. Ali ajde, neka bude taj peti tim, sto je opet malo za najjaci tim u Engleskoj..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kada sestoplasirana ekipa iz bundesa osvoji ls onda pricajte o kvalitetu bundesa .
                  Pa upravo. Šta je šampion evrope za šampiona engleske?!! Alo, ljudi! Pa, nećemo valjda na osnovu takmičenja kakva su liga šampiona i lige evrope porediti kvalitet nacionalnih liga? Šta vam je? To su takmičenja spektakla, prestiža, igraju se zarad novca i ničeg drugog. U takvom takmičenju finale može igrati i neki tamo Monako, osvojiti ga neki tamo Zenit, ili Porto koji je nedavno od Arsenala izgubio 5-0. Pa, dajte. Porediti englesku ligu, ligu sa najjačim tempom, najviše povreda i ligu iz koje šestoplasirana ekipa igra finale tog kvazitakmičenja sa ostalim nacionalnim ligama je zaista suludo. Jeste, rekao sam. Liga šampiona i liga evrope su kvazitakmičenja, stvorena isključivo zbog zarade, spektakla i prestiža! Dajte Barselonu u englesku ligu, dajte Bajern, pa da vidimo koliko će u januaru zdravih igrača imati i jedni i drugi da se takmiče u evropi... Bajern je po kvalitetu iza Mančestera, Sitija i Čelzija, a Borusija još i iza Arsenala i Totenhema!
                  Last edited by Ves; 20-02-13, 14:58.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Barsa i Bajern druga kategorija, onda ide Real, pa Man, ostali ne kasne mnogo za njima ali ipak kasne.
                    Dajte Dortmundu da igra 38 kola u PL i garantujem da ne bi bio medju 4, trika nema.
                    sigpic

                    Comment


                    • Вес ти си легенда, значи зајебао си и мене у свим сегментима субјективности

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Barsa, Bayern, Juve, Dortmund, Real ako izgube, cak bi smeo i PSZ da navedem. Ali ajde, neka bude taj peti tim, sto je opet malo za najjaci tim u Engleskoj..
                        Meni je MU uz Barsu najodvratniji tim, ali da stavis Dortmund i PSZ ispred Fergijeve ekipe je u najmanju ruku smesno. A sa Realom i Bajernom su egal, u ostalom druga tekma protiv Reala ce to i pokazati.

                        Comment


                        • Koliko je Dortmund jak vidjelo se i ove i prosle godine. Ja obozavam njihov fudbal ali oni ne mogu da izguraju 2 fronta. Bajern moze. A u Engleskoj postoje 4 fronta, od toga 3 jako bitna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Auuu Ves kako ti lupas pa to je strasno,jebo Brajkulicu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Auuu Ves kako ti lupas pa to je strasno,jebo Brajkulicu
                              Gdje tačno zapelo? Primjetio sam da smo često saglasni, pa me zanima koji to dio ti je posebno nalupan? Evo, obećavam da neću obrazlagati...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Gdje tačno zapelo? Primjetio sam da smo često saglasni, pa me zanima koji to dio ti je posebno nalupan? Evo, obećavam da neću obrazlagati...
                                Meni ovaj dio oko toga da je Chelsea jaci od Bayerna je bas sporan,znaci nema te varijante u kojoj je to tako,a ja volim Chelsea

                                Slazem se da bi to mozda drugacije izgledalo za Dortmund kada bi igrali PL,vjerujem da bi bilo malo problema ali da bi se brzo prilagodili...

                                Ali Bayern je u svakoj teoriji jaci od svih klubova u Engleskoj nemoj da se zanosite,masina u kojoj su igraci jaki do bola,a imaju i opciju da rotiraju bez problema,igracki kadar im to dozvoljava ove sezone.To je razlog zbog kojeg su i izgubili LS prosle sezone,kratka je bila klupa...ovaj Bayern je skoro za klasu jaci od onog lani;)
                                Last edited by AK47; 20-02-13, 15:13.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X