Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj Valensija bi i bio u top 5 krila sveta da nema toliko problema sa povredama,a na Rafinju se ceka vec 5 godina i on potencijalI(koji mozda ima)nece iskoristiti jer mu je vec 26,tako da od njega nikakva svetska klasa nece biti,moze biti samo jedan vrlo dobar igrac
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Pa Roben bi bio takodje jedan od najboljih na svetu da nema ovolike probleme sa povredama.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Šta bi bilo kad bi bilo ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Mozda,meni je on omiljen igrac i stvarno mi ga je zao sto ima toliko problema,ali stvarno je car,ali sam hteo reci na ovaj pokusaj ismevanja Valensije,koji ce tek pokazati sta zna ako mu povrede to dozvole.
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Mislim da ce Valencia svoj puni potencijal pokazati samo ukoliko ode iz Uniteda , ili ukoliko Nani ode , a postoji dosta klubova koji ga traze , jer sumnjam da ce bas dobiti mjesto u prvoj postavi pored Younga i Nania .. Stavljao je njega Ferguson par puta na poziciju desnog beka , ali ipak to nije to .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma moze on da igra umesto Janga,ali to je vec druga prica...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Neizvestan je , igraju Celzi,Arsenal,United,City,Totenhem,Liverpul medjusobno neki od ovih, ti znas unapred od prilike ko ce dobiti mec ?

                Izgubi i Barsa izgubi i Real pa nije neizvesno, Manca prosle godine bio 20 i nesto bez poraza oe godine se siti sprda, nema neizvesnosti siti je prvi i to se zna vec mesec dana.

                Comment


                • Samo je jedino razlika, sto mnogi nas gledaju PL ne samo zbog toga ko ce biti sampion, nego ko ce zauzeti koje mesto i ko ce igrati u Evropu, posto nijedna liga nema sest timova koji se odvajaju ostatka i iz sezone u sezonu je veci jaz medju njima.Mislim da ce Totenhem uskoro da ispadne iz vrha, zato sto ne moze finansijski da ih prati.Al eto, ako se mozda zna ko je sampion, a ko vicesampion bice interesantna borba od 3-6 mesta i tome sam zahvalan.

                  Comment


                  • Opet ta diskusija koja je liga najbolja ???

                    http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_co...urrent_ranking
                    Last edited by Freshman; 24-11-11, 00:13.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Opet ta diskusija koja je liga najbolja ???

                      http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_co...urrent_ranking
                      Samo da Nemacka i Spanija zamene mesto,i eto ga
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Pih bedak, ti nekom objasnjavas nesto :S Koji crni Engleski neizvestan fudbal u poslednjih 6 godina imamo 2 sampiona u poslednjih 20 3 sa izuzetkom Blekburna one godine sa Sirerom ej od osnivanja premijer lige svi osvajaci su Manc Arsenal Celzi i Blekburn s tim sto je Blekburn uzeo te sezone niko ne zna kako... U svim drugim ligama imas vise i u Nemackoj i u Italijanskoj. I mnogo vise ravnopravnih timova kroz vreme. Siti ne moze da kiksne manca isto pretesko koja crna neizvesnost.
                        Vezano za Blekburn matori, King ih je tad vodio i strasno koliko je tim imao samopouzdanja, preneo je iz Liverpula to u Blekburn. Imali su Sirera oko kog su gradili igru, ostali su ginuli na terenu i radili posao, nisu imali respekta ni prema kome i dosli su do titule. Zato sam ja i bio toliko popaljen po pitanju ove sezone znajuci kako je nekad vodio Liverpul i Blekburn i zbog nacina na koji je trgao tim otkad se vratio. Prizemljio sam se sad malo mada je jos daleko kraj i moze da izvuce nesto.

                        Choda, Valensija bi eventualno TOP10 mogao a i to je pitanje.

                        Dodao bih jos samo da sam prezadovoljan ovim veceras, receno je tu pametnih stvari. Jos kad bi malo cesce bilo ovako bilo bi super za forum ali poradicemo na tome. Ici ce ovo u opstu diskusiju.
                        Last edited by Casiraghi; 23-11-11, 23:52.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jao Nash ludace, prebacio si mi komentar, a 90 posto komentara se odnosi na LS....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Vezano za Blekburn matori, King ih je tad vodio i strasno koliko je tim imao samopouzdanja, preneo je iz Liverpula to u Blekburn. Imali su Sirera oko kog su gradili igru, ostali su ginuli na terenu i radili posao, nisu imali respekta ni prema kome i dosli su do titule. Zato sam ja i bio toliko popaljen po pitanju ove sezone znajuci kako je nekad vodio Liverpul i Blekburn i zbog nacina na koji je trgao tim otkad se vratio. Prizemljio sam se sad malo mada je jos daleko kraj i moze da izvuce nesto.

                            Choda, Valensija bi eventualno TOP10 mogao a i to je pitanje.

                            Dodao bih jos samo da sam prezadovoljan ovim veceras, receno je tu pametnih stvari. Jos kad bi malo cesce bilo ovako bilo bi super za forum ali poradicemo na tome. Ici ce ovo u opstu diskusiju.
                            To je sezona gde sampion zabelezio rekordan broj poraza ako se dobro secam 11. Imali su srece i Alana.

                            Comment


                            • Ma Engleska liga je najaca i tacka...

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Ma Engleska liga je najaca i tacka...
                                To je premijer liga to nije engleska liga. Da je engleska bila bi cetvrta u evropi u najboljem slucaju.

                                Comment

                                Working...
                                X